Jo Malone
Jo Malone-parfymer | Papique
Jo Malone är ett brittiskt varumärke grundat 1994, känt för sina raffinerade och mångsidiga dofter. Specialiserat på fräscha cologner och unisexparfymer representerar Jo Malone det samtida lyxparfymeriets excellens, med ett innovativt förhållningssätt till den olfaktoriska kompositionen.
Jo Malone-dofterna kännetecknas av delikata och sofistikerade noter, perfekta för chi söker minimalistisk elegans och mångsidighet. Varumärket erbjuder fräscha, fruktiga och blommiga parfymer, idealiska för både män och kvinnor, med möjligheten att kombinera olika dofter för att skapa personliga och unika kompositioner.
Köp Jo Malone på Papique
På Papique hittar du 277 Jo Malone-referenser, noggrant utvalda. Vi garanterar äktheten hos varje produkt med officiell certifiering och snabb leverans i hela Italien. Upptäck ikoniska dofter som English Oak & Hazelnut och Honeysuckle & Davana, med tillgängliga format från 30 ml till 100 ml. Beställ nu dina favoritparfymer från Jo Malone med de exklusiva fördelarna hos Papique.
282 produkter
-
Jo malone Mimosa & Kardemumma Hemljus 200gr
Säljare:Jo malone Mimosa & Kardemumma Hemljus 200grJo malone- Ordinarie pris
-
€77,95 - Ordinarie pris
-
€93,55 - Utförsäljningspris
-
€77,95
-
Jo malone Lime Basil & Mandarin Hand- och Kroppsrengöring 250ml
Säljare:Jo malone Lime Basil & Mandarin Hand- och Kroppsrengöring 250mlJo malone- Ordinarie pris
-
€92,00 - Ordinarie pris
-
€110,40 - Utförsäljningspris
-
€92,00 - Styckpris
-
€368,00 för l
-
Jo malone Lime Basil & Mandarin Body Cream 175ml
Säljare:Jo malone Lime Basil & Mandarin Body Cream 175mlJo malone- Ordinarie pris
-
€148,33 - Ordinarie pris
-
€177,99 - Utförsäljningspris
-
€148,33 - Styckpris
-
€847,60 för l
-
Jo malone Lime Basil & Mandarin Hand- och kroppslotion 250ml
Säljare:Jo malone Lime Basil & Mandarin Hand- och kroppslotion 250mlJo malone- Ordinarie pris
-
€96,99 - Ordinarie pris
-
€116,39 - Utförsäljningspris
-
€96,99 - Styckpris
-
€387,96 för l
-
Jo Malone Wild Bluebelle Diffuser 165 ml
Säljare:Jo Malone Wild Bluebelle Diffuser 165 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€181,82 - Ordinarie pris
-
€218,18 - Utförsäljningspris
-
€181,82 - Styckpris
-
€1.101,94 för l
-
Jo Malone Granatäpple Noir Hemljus 200 gr
Säljare:Jo Malone Granatäpple Noir Hemljus 200 grJo malone- Ordinarie pris
-
€66,65 - Ordinarie pris
-
€79,98 - Utförsäljningspris
-
€66,65 - Styckpris
-
€333,25 för kg
-
Jo Malone Peony Blush & Mocka Body Cream 175 ml
Säljare:Jo Malone Peony Blush & Mocka Body Cream 175 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€116,73 - Ordinarie pris
-
€140,07 - Utförsäljningspris
-
€116,73 - Styckpris
-
€667,03 för l
-
Jo Malone Peony & Blush Mocka Hand- och Kroppsrengöring 250 ml
Säljare:Jo Malone Peony & Blush Mocka Hand- och Kroppsrengöring 250 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€92,00 - Ordinarie pris
-
€110,40 - Utförsäljningspris
-
€92,00 - Styckpris
-
€368,00 för l
-
Jo Malone Mimosa & Kardemumma Body Cream 175 ml
Säljare:Jo Malone Mimosa & Kardemumma Body Cream 175 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€167,44 - Ordinarie pris
-
€200,93 - Utförsäljningspris
-
€167,44 - Styckpris
-
€956,80 för l
-
Jo Malone Kaprifol & Davana Ljus 200 gr
Säljare:Jo Malone Kaprifol & Davana Ljus 200 grJo malone- Ordinarie pris
-
€80,50 - Ordinarie pris
-
€96,60 - Utförsäljningspris
-
€80,50
-
Jo Malone Blackberry & Bay Hand- och kroppsrengöring 250ml
Säljare:Jo Malone Blackberry & Bay Hand- och kroppsrengöring 250mlJo malone- Ordinarie pris
-
€92,00 - Ordinarie pris
-
€110,40 - Utförsäljningspris
-
€92,00 - Styckpris
-
€368,00 för l
-
Jo Malone Blackberry & Bay Home Candle 200 gr
Säljare:Jo Malone Blackberry & Bay Home Candle 200 grJo malone- Ordinarie pris
-
€121,44 - Ordinarie pris
-
€145,73 - Utförsäljningspris
-
€121,44 - Styckpris
-
€607,20 för kg
-
Jo malone English Pear & Freesia Room Diffuser 165ml
Säljare:Jo malone English Pear & Freesia Room Diffuser 165mlJo malone- Ordinarie pris
-
€171,12 - Ordinarie pris
-
€205,34 - Utförsäljningspris
-
€171,12 - Styckpris
-
€1.037,09 för l
-
Jo malone Engelska Päron & Freesia Ljus 200gr
Säljare:Jo malone Engelska Päron & Freesia Ljus 200grJo malone- Ordinarie pris
-
€121,44 - Ordinarie pris
-
€145,73 - Utförsäljningspris
-
€121,44 - Styckpris
-
€607,20 för kg
-
Jo malone English Pear & Freesia Hand- och kroppsrengöring 250ml
Säljare:Jo malone English Pear & Freesia Hand- och kroppsrengöring 250mlJo malone- Ordinarie pris
-
€81,95 - Ordinarie pris
-
€98,34 - Utförsäljningspris
-
€81,95 - Styckpris
-
€327,80 för l
-
Jo malone Cypress & Grapevine hand- och kroppsrengöring 250ml
Säljare:Jo malone Cypress & Grapevine hand- och kroppsrengöring 250mlJo malone- Ordinarie pris
-
€97,75 - Ordinarie pris
-
€117,30 - Utförsäljningspris
-
€97,75 - Styckpris
-
€391,00 för l
-
Jo malone Scarlet Poppy Jo Malone Unisex 50 ml
Säljare:Jo malone Scarlet Poppy Jo Malone Unisex 50 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€182,44 - Ordinarie pris
-
€218,92 - Utförsäljningspris
-
€182,44 - Styckpris
-
€3.648,80 för l
-
Jo malone Scarlet Poppy Jo Malone - 100 ml
Säljare:Jo malone Scarlet Poppy Jo Malone - 100 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€368,00 - Ordinarie pris
-
€441,60 - Utförsäljningspris
-
€368,00 - Styckpris
-
€3.680,00 för l
-
Jo Malone 154 Köln Unisex 100 ml
Säljare:Jo Malone 154 Köln Unisex 100 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€193,80 - Ordinarie pris
-
€232,56 - Utförsäljningspris
-
€193,80 - Styckpris
-
€1.938,00 för l
-
Jo malone Wood Sage \u0026 Sea Salt Cologne Unisex 30 ml
Säljare:Jo malone Wood Sage \u0026 Sea Salt Cologne Unisex 30 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€116,52 - Ordinarie pris
-
€139,82 - Utförsäljningspris
-
€116,52 - Styckpris
-
€3.884,00 för l
-
Jo malone Wood Sage \u0026 Sea Salt Cologne Unisex 100 ml
Säljare:Jo malone Wood Sage \u0026 Sea Salt Cologne Unisex 100 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€179,38 - Ordinarie pris
-
€215,25 - Utförsäljningspris
-
€179,38 - Styckpris
-
€1.793,80 för l
-
Jo Malone Wild Bluebell Köln Unisex 100 ml
Säljare:Jo Malone Wild Bluebell Köln Unisex 100 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€169,37 - Ordinarie pris
-
€203,25 - Utförsäljningspris
-
€169,37 - Styckpris
-
€1.693,70 för l
-
Jo Malone Wild Bluebell Köln Unisex 30 ml
Säljare:Jo Malone Wild Bluebell Köln Unisex 30 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€81,93 - Ordinarie pris
-
€98,31 - Utförsäljningspris
-
€81,93 - Styckpris
-
€2.731,00 för l
-
Jo Malone Violet & Amber Absolu unisex eau de toilette 100 ml
Säljare:Jo Malone Violet & Amber Absolu unisex eau de toilette 100 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€306,54 - Ordinarie pris
-
€367,85 - Utförsäljningspris
-
€306,54 - Styckpris
-
€3.065,40 för l
-
Jo Malone Vetiver \u0026 Golden Vanilla - 100 ml
Säljare:Jo Malone Vetiver \u0026 Golden Vanilla - 100 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€171,56 - Ordinarie pris
-
€205,88 - Utförsäljningspris
-
€171,56
-
Jo malone Velvet Rose \u0026 Oud Cologne Intense Woman 50 ml
Säljare:Jo malone Velvet Rose \u0026 Oud Cologne Intense Woman 50 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€257,60 - Ordinarie pris
-
€309,12 - Utförsäljningspris
-
€257,60 - Styckpris
-
€5.152,00 för l
-
Jo malone Velvet Rose \u0026 Oud Cologne Intense Woman 100 ml
Säljare:Jo malone Velvet Rose \u0026 Oud Cologne Intense Woman 100 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€252,47 - Ordinarie pris
-
€302,97 - Utförsäljningspris
-
€252,47 - Styckpris
-
€2.524,70 för l
-
Jo malone Tuberose Angelica cologne Intense Woman 100 ml
Säljare:Jo malone Tuberose Angelica cologne Intense Woman 100 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€235,43 - Ordinarie pris
-
€282,51 - Utförsäljningspris
-
€235,43 - Styckpris
-
€2.354,30 för l
-
Jo malone Rose \u0026 White Musk Absolu Unisex 100 ml
Säljare:Jo malone Rose \u0026 White Musk Absolu Unisex 100 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€323,52 - Ordinarie pris
-
€388,22 - Utförsäljningspris
-
€323,52 - Styckpris
-
€3.235,20 för l
-
Jo malone Red Roses Cologne Women 30 ml
Säljare:Jo malone Red Roses Cologne Women 30 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€130,62 - Ordinarie pris
-
€156,74 - Utförsäljningspris
-
€130,62 - Styckpris
-
€4.354,00 för l
-
Jo malone Red Roses Cologne Women 100 ml
Säljare:Jo malone Red Roses Cologne Women 100 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€276,00 - Ordinarie pris
-
€331,20 - Utförsäljningspris
-
€276,00 - Styckpris
-
€2.760,00 för l
-
Jo Malone Poppy \u0026 Korn - 30 ml
Säljare:Jo Malone Poppy \u0026 Korn - 30 mlJo malone- Ordinarie pris
-
€76,91 - Ordinarie pris
-
€92,29 - Utförsäljningspris
-
€76,91 - Styckpris
-
€2.563,67 för l































