Unisex parfémy se zázvorem
Tato stránka nabízí 492 unisex parfémů se zázvorovou notou, vybraných z nejlepších niche značek jako Fragonard, Atelier Cologne, Sospiro, Matin Martin a Montale. Zázvor přináší kořeněnou svěžest s mírně štiplavým nádechem, ideální pro ty, kteří hledají dynamické a všestranné vůně.
Pro výběr vhodného parfému zvažte koncentraci (Eau de Parfum pro delší výdrž, Eau de Toilette pro lehčí stopu) a roční období: zázvor se hodí jak do teplých, tak chladných měsíců, často v kombinaci s citrusy nebo dřevinami.
Domande frequenti
Jaký charakter má zázvorová nota v unisex parfémech?
Zázvor nabízí kořeněnou svěžest s mírně pikantním nádechem, která dodává vůním energii a živost, vhodné pro muže i ženy.
Které značky nabízejí unisex parfémy se zázvorem na Papique?
Mezi dostupnými značkami jsou Fragonard, Atelier Cologne, Sospiro, Matin Martin, Montale a další niche značky.
Jak kombinovat parfém se zázvorem?
Zázvorové parfémy se dobře doplňují s citrusovými tóny pro svěží pocit, nebo s dřevinami a pižmem pro teplejší a obklopující efekt.
492 produkty
-
Trudon Abd el Kader alabastrová svíčka 270g

Prodejce:Trudon Abd el Kader alabastrová svíčka 270gTrudon- Běžná cena
-
€322,57 - Běžná cena
-
€322,58 - Výprodejová cena
-
€322,57
-
Trudon Abd El Kader Difuzér 300 ml Náplň
Prodejce:Trudon Abd El Kader Difuzér 300 ml NáplňTrudon- Běžná cena
-
€160,31 - Běžná cena
-
€192,37 - Výprodejová cena
-
€160,31
-
Svíčka Trudon Abd El Kader 70g

Prodejce:Svíčka Trudon Abd El Kader 70gTrudon- Běžná cena
-
€78,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€78,20
-
Trudon Abd el Kader Alabastrová svíčka 270 g Náplň

Prodejce:Trudon Abd el Kader Alabastrová svíčka 270 g NáplňTrudon- Běžná cena
-
€152,49 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€152,49
-
Parfémovaná voda The Different Company Une Nuit Magnetique 100 ml náhradní náplň

Prodejce:Parfémovaná voda The Different Company Une Nuit Magnetique 100 ml náhradní náplňThe different company- Běžná cena
-
€312,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€312,80
-
Thameen Bravi kolínská voda unisex 100 ml

Prodejce:Thameen Bravi kolínská voda unisex 100 mlThameen- Běžná cena
-
€446,98 - Běžná cena
-
€533,60 - Výprodejová cena
-
€446,98
-
Pierre Guillaume 11.2 Spicematic Eau de Parfum 100 ml

Prodejce:Pierre Guillaume 11.2 Spicematic Eau de Parfum 100 mlPierre guillaume- Běžná cena
-
€322,57 - Běžná cena
-
€322,58 - Výprodejová cena
-
€322,57
-
Parfémovaná voda Pigmentarium Erotikon 50 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Pigmentarium Erotikon 50 mlPigmentarium- Běžná cena
-
€250,24 - Běžná cena
-
€300,29 - Výprodejová cena
-
€250,24
-
Parfémovaná voda Pierre Guillaume Rivages Noir 100 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Pierre Guillaume Rivages Noir 100 mlPierre guillaume- Běžná cena
-
€322,57 - Běžná cena
-
€322,58 - Výprodejová cena
-
€322,57
-
Extrakt z parfému Pantheon Roma Aurea 50 ml

Prodejce:Extrakt z parfému Pantheon Roma Aurea 50 mlPantheon roma- Běžná cena
-
€297,99 - Běžná cena
-
€312,80 - Výprodejová cena
-
€297,99
-
Pierre Guillaume 08 Intrigant Patchouli Eau de Parfum 100 ml
Prodejce:Pierre Guillaume 08 Intrigant Patchouli Eau de Parfum 100 mlPierre guillaume- Běžná cena
-
€322,57 - Běžná cena
-
€322,58 - Výprodejová cena
-
€322,57
-
Parfémovaná voda Olfactive Studio Still Life in Rio 100 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Olfactive Studio Still Life in Rio 100 mlOlfactive studio- Běžná cena
-
€330,05 - Běžná cena
-
€342,13 - Výprodejová cena
-
€330,05
-
Parfémovaná voda Olfactive Studio Woody Mood 100 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Olfactive Studio Woody Mood 100 mlOlfactive studio- Běžná cena
-
€342,12 - Běžná cena
-
€342,13 - Výprodejová cena
-
€342,12
-
Parfémovaná voda Obvious Un Musc 100 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Obvious Un Musc 100 mlObvious- Běžná cena
-
€239,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€239,20
-
Parfémovaná voda Olfactive Studio Still Life in Rio 50 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Olfactive Studio Still Life in Rio 50 mlOlfactive studio- Běžná cena
-
€244,37 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€244,37
-
Toaletní voda Molton Brown Re-Charge Black Pepper 100 ml
Prodejce:Toaletní voda Molton Brown Re-Charge Black Pepper 100 mlMolton brown- Běžná cena
-
€126,50 - Běžná cena
-
€151,80 - Výprodejová cena
-
€126,50 - Jednotková cena
-
€1.265,00 za l
-
Parfémovaná voda Obvious Une Verveine 100 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Obvious Une Verveine 100 mlObvious- Běžná cena
-
€239,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€239,20
-
Parfémovaná voda Olfactive Studio Woody Mood 50 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Olfactive Studio Woody Mood 50 mlOlfactive studio- Běžná cena
-
€235,75 - Běžná cena
-
€244,38 - Výprodejová cena
-
€235,75
-
Domácí difuzér Nishane Chinese Ginger & Cinnamon 200 ml
Prodejce:Domácí difuzér Nishane Chinese Ginger & Cinnamon 200 mlNishane- Běžná cena
-
€263,92 - Běžná cena
-
€263,93 - Výprodejová cena
-
€263,92
-
Nishane Čínský zázvor a skořice Domácí difuzér náhradní náplň 200 ml
Prodejce:Nishane Čínský zázvor a skořice Domácí difuzér náhradní náplň 200 mlNishane- Běžná cena
-
€156,40 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€156,40
-
Nishane čínský zázvor a skořice svíčka
Prodejce:Nishane čínský zázvor a skořice svíčkaNishane- Běžná cena
-
€140,26 - Běžná cena
-
€168,31 - Výprodejová cena
-
€140,26
-
Molton Brown Re-Charge Black Pepper difuzér 150 ml

Prodejce:Molton Brown Re-Charge Black Pepper difuzér 150 mlMolton brown- Běžná cena
-
€86,55 - Běžná cena
-
€87,10 - Výprodejová cena
-
€86,55
-
Molton Brown Re-Charge Black Pepper Candle 600 g

Prodejce:Molton Brown Re-Charge Black Pepper Candle 600 gMolton brown- Běžná cena
-
€111,64 - Běžná cena
-
€112,36 - Výprodejová cena
-
€111,64
-
Les Bains Guerbois 2018 Roxo Tonic Eau de Parfum Unisex 30 ml

Prodejce:Les Bains Guerbois 2018 Roxo Tonic Eau de Parfum Unisex 30 mlLes bains guerbois- Běžná cena
-
€175,95 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€175,95
-
Les Bains Guerbois 2018 Roxo Tonic Eau de Parfum Unisex 100 ml

Prodejce:Les Bains Guerbois 2018 Roxo Tonic Eau de Parfum Unisex 100 mlLes bains guerbois- Běžná cena
-
€410,55 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€410,55
-
Zen-Zero Olfactory Laboratory Spray Environment 500 ml
Prodejce:Zen-Zero Olfactory Laboratory Spray Environment 500 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€105,57 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€105,57
-
Svíčka Fragonard Gingembre Vetiver 200 gr
Prodejce:Svíčka Fragonard Gingembre Vetiver 200 grFragonard- Běžná cena
-
€76,24 - Běžná cena
-
€76,25 - Výprodejová cena
-
€76,24 - Jednotková cena
-
€381,20 za kg
-
Histoires de Parfums Outrecuidant Eau de Parfum 60 ml
Prodejce:Histoires de Parfums Outrecuidant Eau de Parfum 60 mlHistoires de parfums- Běžná cena
-
€157,92 - Běžná cena
-
€253,69 - Výprodejová cena
-
€157,92 - Jednotková cena
-
€2.632,00 za l
-
Fragonard Reve d'Arles difuzér 250 ml

Prodejce:Fragonard Reve d'Arles difuzér 250 mlFragonard- Běžná cena
-
€93,84 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,84 - Jednotková cena
-
€375,36 za l
-
Fragonard Coriandre Citronella difuzér 200 ml
Prodejce:Fragonard Coriandre Citronella difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Fragonard Coriandre Citronella svíčka 200 gr
Prodejce:Fragonard Coriandre Citronella svíčka 200 grFragonard- Běžná cena
-
€76,24 - Běžná cena
-
€76,25 - Výprodejová cena
-
€76,24 - Jednotková cena
-
€381,20 za kg
-
Diptyque Gingembre difuzér 75 ml náhradní náplň
Prodejce:Diptyque Gingembre difuzér 75 ml náhradní náplňDiptyque- Běžná cena
-
€76,16 - Běžná cena
-
€91,39 - Výprodejová cena
-
€76,16
















































