Unisex parfémy s jasmínem
Tato stránka nabízí 4546 unisex parfémů s jasmínovou vůní, vybraných od značek jako Carthusia, Fragonard, Swiss Arabian, Acqua dell'Elba a Crabtree & Evelyn. Jasmín je jednou z nejoblíbenějších květinových vůní v parfumerii, známý svou světlou a obklopující vůní, vhodný jak pro ty, kteří hledají svěží, tak i smyslnější vůně.
Pro výběr ideálního parfému zvažte koncentraci (Eau de Toilette pro lehký efekt, Eau de Parfum pro intenzivnější zážitek) a roční období: jasmín je vhodný jak pro teplé, tak chladnější měsíce, zvláště v kombinaci s citrusovými nebo dřevitými tóny.
Domande frequenti
Co charakterizuje parfémy s jasmínem?
Jasmín dává vůním intenzivní, světlou a mírně sladkou květinovou notu, často používanou k vytvoření vyvážených a univerzálních parfémů vhodných pro muže i ženy.
Jak kombinovat jasmín v parfémové rutině?
Jasmín se dobře kombinuje s citrusovými tóny pro svěžest, dřevitými pro hloubku a pižmem pro jemnost. Je ideální jako hlavní nebo srdcová nota v komplexních kompozicích.
Které značky nabízejí unisex parfémy s jasmínem?
V této kolekci najdete značky jako Carthusia, Fragonard, Swiss Arabian, Acqua dell'Elba a Crabtree & Evelyn, každá s odlišným pojetím jasmínové vůně.
4535 produkty
-
Aurora Unisex parfémovaná voda In The Nowhere Land 100 ml
Prodejce:Aurora Unisex parfémovaná voda In The Nowhere Land 100 mlAurora- Běžná cena
-
€80,50 - Běžná cena
-
€96,60 - Výprodejová cena
-
€80,50
-
Luna mýdlo na ruce a tělo od Penhaligon

Prodejce:Luna mýdlo na ruce a tělo od PenhaligonPenhaligon's- Běžná cena
-
€103,61 - Běžná cena
-
€103,62 - Výprodejová cena
-
€103,61
-
Woods collection Natural Royal Night EDP - 100 ml

Prodejce:Woods collection Natural Royal Night EDP - 100 mlThe woods collection- Běžná cena
-
€62,74 - Běžná cena
-
€73,19 - Výprodejová cena
-
€62,74
-
Nikos Sculpture Sculpture Mykonos EDP - 100 ml

Prodejce:Nikos Sculpture Sculpture Mykonos EDP - 100 mlNikos Sculpture- Běžná cena
-
€61,13 - Běžná cena
-
€64,35 - Výprodejová cena
-
€61,13
-
Le couvent maison de parfum Tinharé EDP - 100 ml
Prodejce:Le couvent maison de parfum Tinharé EDP - 100 mlLe couvent maison de parfum- Běžná cena
-
€93,27 - Běžná cena
-
€111,93 - Výprodejová cena
-
€93,27
-
Tiziana Terenzi Telea Unisex parfém 100 ml
Prodejce:Tiziana Terenzi Telea Unisex parfém 100 mlTiziana terenzi- Běžná cena
-
€442,43 - Běžná cena
-
€530,91 - Výprodejová cena
-
€442,43
-
Rochas Eau De Rochas Eau De Toilette 220ml

Prodejce:Rochas Eau De Rochas Eau De Toilette 220mlRochas- Běžná cena
-
€101,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€101,11
-
Reminiscence Le Rem Eau De Toilette Intense Spray 100ml

Prodejce:Reminiscence Le Rem Eau De Toilette Intense Spray 100mlReminiscence- Běžná cena
-
€106,95 - Běžná cena
-
€118,63 - Výprodejová cena
-
€106,95
-
Keiko mecheri Les Nuits D'Izu EDP 100 ml
Prodejce:Keiko mecheri Les Nuits D'Izu EDP 100 mlKeiko mecheri- Běžná cena
-
€254,61 - Běžná cena
-
€305,53 - Výprodejová cena
-
€254,61
-
Cherigan Extrakt z parfému Lovers in Pink Unisex 100 ml

Prodejce:Cherigan Extrakt z parfému Lovers in Pink Unisex 100 mlCherigan- Běžná cena
-
€119,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€119,60 - Jednotková cena
-
€1.196,00 za l
-
Ajmal Unisex parfémovaná voda Noble Notes 100 ml
Prodejce:Ajmal Unisex parfémovaná voda Noble Notes 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€85,81 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€85,81 - Jednotková cena
-
€858,10 za l
-
Elba difuzér mořské vody 1000 ml

Prodejce:Elba difuzér mořské vody 1000 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€258,06 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€258,06 - Jednotková cena
-
€258,06 za l
-
Loewe Paula's Ibiza Eclectic toaletní voda ve spreji 50 ml

Prodejce:Loewe Paula's Ibiza Eclectic toaletní voda ve spreji 50 mlLoewe- Běžná cena
-
€184,23 - Běžná cena
-
€221,08 - Výprodejová cena
-
€184,23
-
Parfémovaná voda Molinard Mirea 75 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Molinard Mirea 75 mlMolinard- Běžná cena
-
€162,26 - Běžná cena
-
€162,27 - Výprodejová cena
-
€162,26
-
Halfeti mýdlo na ruce a tělo od Penhaligon

Prodejce:Halfeti mýdlo na ruce a tělo od PenhaligonPenhaligon's- Běžná cena
-
€103,61 - Běžná cena
-
€103,62 - Výprodejová cena
-
€103,61
-
Ortigia Zagara Difuzér 500 ml Náplň

Prodejce:Ortigia Zagara Difuzér 500 ml NáplňOrtigia- Běžná cena
-
€121,21 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€121,21
-
Parfémovaná voda Le Jardin Retrouve Osmanthe Liu Yuan 50 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Le Jardin Retrouve Osmanthe Liu Yuan 50 mlLe jardin retrouve- Běžná cena
-
€164,22 - Běžná cena
-
€215,05 - Výprodejová cena
-
€164,22
-
Parfémovaná voda Olfactory Laboratory Tiglio Mirabilis 30 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Olfactory Laboratory Tiglio Mirabilis 30 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€117,30 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€117,30
-
Fragonard Reve de Sicile difuzér 250 ml

Prodejce:Fragonard Reve de Sicile difuzér 250 mlFragonard- Běžná cena
-
€93,84 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,84 - Jednotková cena
-
€375,36 za l
-
Fragonard Reve de Paris difuzér 250 ml

Prodejce:Fragonard Reve de Paris difuzér 250 mlFragonard- Běžná cena
-
€93,84 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,84 - Jednotková cena
-
€375,36 za l
-
Unisex toaletní voda Fragonard Belle d'Arles 100 ml

Prodejce:Unisex toaletní voda Fragonard Belle d'Arles 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€89,93 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€89,93 - Jednotková cena
-
€899,30 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Azimut 1000 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Azimut 1000 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€258,06 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€258,06 - Jednotková cena
-
€258,06 za l
-
Maison francis kurkdjian Baccarat Rouge 540 Tělový olej 70ml

Prodejce:Maison francis kurkdjian Baccarat Rouge 540 Tělový olej 70mlMaison Francis Kurkdijan- Běžná cena
-
€262,15 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€262,15
-
Maison francis kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extract - 35 ml

Prodejce:Maison francis kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extract - 35 mlMaison Francis Kurkdijan- Běžná cena
-
€450,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€450,80
-
Tělové mléko Le labo Rose 31 237 ml
Prodejce:Tělové mléko Le labo Rose 31 237 mlLe labo- Běžná cena
-
€152,72 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€152,72
-
Sexorcismus Grammatik Dramatik - 100 ml

Prodejce:Sexorcismus Grammatik Dramatik - 100 mlGrammatik drammatik- Běžná cena
-
€303,02 - Běžná cena
-
€303,03 - Výprodejová cena
-
€303,02 - Jednotková cena
-
€3.030,20 za l
-
The Different Company, Tokyo Bloom, toaletní voda, unisex, 100 ml

Prodejce:The Different Company, Tokyo Bloom, toaletní voda, unisex, 100 mlThe different company- Běžná cena
-
€97,04 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€97,04
-
Le labo Another 13 Eau de Parfum - 15 ml

Prodejce:Le labo Another 13 Eau de Parfum - 15 mlLe labo- Běžná cena
-
€171,12 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€171,12
-
Bohoboco Sandalwood Neroli Parfume Unisex 50 ml

Prodejce:Bohoboco Sandalwood Neroli Parfume Unisex 50 mlBohoboco- Běžná cena
-
€332,35 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€332,35
-
Acqua dell'Elba Klasická toaletní voda Unisex 100 ml
Prodejce:Acqua dell'Elba Klasická toaletní voda Unisex 100 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€153,64 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€153,64 - Jednotková cena
-
€1.536,40 za l
-
19-69 Invisible Post Eau de Parfum - 30 ml
Prodejce:19-69 Invisible Post Eau de Parfum - 30 ml19-69- Běžná cena
-
€146,63 - Běžná cena
-
€175,95 - Výprodejová cena
-
€146,63 - Jednotková cena
-
€4.887,67 za l
-
Reinvented Extrakt z posvátného pouta 75 ml

Prodejce:Reinvented Extrakt z posvátného pouta 75 mlReinvented- Běžná cena
-
€399,83 - Běžná cena
-
€479,80 - Výprodejová cena
-
€399,83























































