Unisex parfémy s kardamomem
Tato stránka nabízí 1334 unisex parfémů s vůní kardamomu, vybraných z prémiových značek jako Fragonard, Off White, Moresque, Reminiscence a Le Labo. Kardamom, svěží a lehce citrusová kořenitá nota, dodává parfémům aromatický a sofistikovaný nádech vhodný pro muže i ženy.
Pro výběr ideálního parfému zvažte koncentraci (Eau de Parfum pro intenzivnější vůni, Eau de Toilette pro lehkost) a roční období: kardamom se skvěle hodí jak k svěžím letním vůním, tak k teplejším zimním kompozicím. Výborný je i v kombinaci s dřevitými, citrusovými nebo orientálními tóny.
Domande frequenti
Jaký charakter dodává kardamom unisex parfémům?
Kardamom přidává kořenitou, svěží a mírně sladkou notu, díky které je vůně univerzální a elegantní, vhodná jak pro ty, kdo hledají živé vůně, tak pro příznivce jemnějších tónů.
Které značky jsou v této kolekci hlavní?
Mezi nejvýznamnější značky patří Fragonard, Off White, Moresque, Reminiscence a Le Labo, všechny známé kvalitou svých niche vůní.
Jak kombinovat kardamom s dalšími tóny?
Kardamom se dobře snoubí s dřevitými, citrusovými, květinovými a orientálními tóny, vytváří vyvážené vůně vhodné pro různé sezóny i příležitosti.
1328 produkty
-
La Closerie des Parfums Petale Rose Cardamome Eau de Parfum unisex 100 ml
Prodejce:La Closerie des Parfums Petale Rose Cardamome Eau de Parfum unisex 100 mlLa closerie des parfums- Běžná cena
-
€218,55 - Běžná cena
-
€242,83 - Výprodejová cena
-
€218,55
-
Fragonard VRAI toaletní voda unisex 100 ml

Prodejce:Fragonard VRAI toaletní voda unisex 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Náplň do tuhého parfému Diptyque 34 Boulevard St Germain 2x3 g
Prodejce:Náplň do tuhého parfému Diptyque 34 Boulevard St Germain 2x3 gDiptyque- Běžná cena
-
€62,79 - Běžná cena
-
€75,35 - Výprodejová cena
-
€62,79
-
Difuzér Culti Fuoco Style 500 ml
Prodejce:Difuzér Culti Fuoco Style 500 mlCulti- Běžná cena
-
€132,00 - Běžná cena
-
€166,18 - Výprodejová cena
-
€132,00 - Jednotková cena
-
€264,00 za l
-
Difuzér Culti Mountain Style 1000 ml
Prodejce:Difuzér Culti Mountain Style 1000 mlCulti- Běžná cena
-
€234,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€234,60 - Jednotková cena
-
€234,60 za l
-
Nobile 1942 1001 Extrakt 75ml
Prodejce:Nobile 1942 1001 Extrakt 75mlNobile 1942- Běžná cena
-
€400,77 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€400,77
-
Nobile 1942 Shamal Eau De Parfum 75ml

Prodejce:Nobile 1942 Shamal Eau De Parfum 75mlNobile 1942- Běžná cena
-
€249,46 - Běžná cena
-
€252,24 - Výprodejová cena
-
€249,46
-
Franck Boclet Cafe Eau de Parfum 100 ml unisex

Prodejce:Franck Boclet Cafe Eau de Parfum 100 ml unisexFranck boclet- Běžná cena
-
€101,36 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€101,36
-
Franck Boclet Vanilla Eau De Parfum 100 ml unisex

Prodejce:Franck Boclet Vanilla Eau De Parfum 100 ml unisexFranck boclet- Běžná cena
-
€89,84 - Běžná cena
-
€101,27 - Výprodejová cena
-
€89,84
-
Guerlain Cuir Intense EDP U 125 ml

Prodejce:Guerlain Cuir Intense EDP U 125 mlGuerlain- Běžná cena
-
€190,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€190,44 - Jednotková cena
-
€1.523,52 za l
-
Bond No. 9 Fidi parfémovaná voda unisex 100 ml

Prodejce:Bond No. 9 Fidi parfémovaná voda unisex 100 mlBond no. 9- Běžná cena
-
€353,53 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€353,53
-
Le labo Santal 33 Le Labo sprchový gel 237ml

Prodejce:Le labo Santal 33 Le Labo sprchový gel 237mlLe labo- Běžná cena
-
€114,08 - Běžná cena
-
€136,90 - Výprodejová cena
-
€114,08
-
Smoking Hot By Kilian - 100 ml unisex náhradní parfémovaná voda

Prodejce:Smoking Hot By Kilian - 100 ml unisex náhradní parfémovaná vodaBy kilian- Běžná cena
-
€598,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€598,00
-
Omanluxury Overdose Parfum unisex - 100 ml
Prodejce:Omanluxury Overdose Parfum unisex - 100 mlOmanluxury- Běžná cena
-
€276,00 - Běžná cena
-
€331,20 - Výprodejová cena
-
€276,00
-
Omanluxury Wanderlust Eau de parfum unisex - 100 ml
Prodejce:Omanluxury Wanderlust Eau de parfum unisex - 100 mlOmanluxury- Běžná cena
-
€186,72 - Běžná cena
-
€224,07 - Výprodejová cena
-
€186,72
-
Parfémovaná voda Maison matine Warni Warni - 50 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Maison matine Warni Warni - 50 mlMaison matine- Běžná cena
-
€62,97 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€62,97
-
Parfémovaná voda Maison crivelli Bois Datchai - 100 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Maison crivelli Bois Datchai - 100 mlMaison crivelli- Běžná cena
-
€284,19 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€284,19
-
Carolina herrera Herrera For Men Toaletní voda Uomo Objem 100 ml

Prodejce:Carolina herrera Herrera For Men Toaletní voda Uomo Objem 100 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€82,52 - Běžná cena
-
€85,45 - Výprodejová cena
-
€82,52 - Jednotková cena
-
€825,20 za l
-
Brecourt Unisex parfémovaná voda Subversif 100 ml

Prodejce:Brecourt Unisex parfémovaná voda Subversif 100 mlBrecourt- Běžná cena
-
€82,59 - Běžná cena
-
€101,18 - Výprodejová cena
-
€82,59
-
Brecourt Contre Pouvoir unisex parfémovaná voda 100 ml

Prodejce:Brecourt Contre Pouvoir unisex parfémovaná voda 100 mlBrecourt- Běžná cena
-
€82,59 - Běžná cena
-
€101,18 - Výprodejová cena
-
€82,59
-
Anomalia Narcotic Bohemic parfémovaná voda Unisex 70 ml

Prodejce:Anomalia Narcotic Bohemic parfémovaná voda Unisex 70 mlAnomalia- Běžná cena
-
€471,50 - Běžná cena
-
€565,80 - Výprodejová cena
-
€471,50
-
Akro Dark Eau de Parfum Unisex 100 ml

Prodejce:Akro Dark Eau de Parfum Unisex 100 mlAkro- Běžná cena
-
€166,17 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€166,17 - Jednotková cena
-
€1.661,70 za l
-
Zavyla Forgive Edp 100 Ml

Prodejce:Zavyla Forgive Edp 100 MlZavyla- Běžná cena
-
€471,50 - Běžná cena
-
€575,00 - Výprodejová cena
-
€471,50
-
Kingly Typycal me - 100 ML EAU DE PARFUM
Prodejce:Kingly Typycal me - 100 ML EAU DE PARFUMKingly- Běžná cena
-
€312,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€312,80
-
Beso beach Black Kiss EDP 100ml
Prodejce:Beso beach Black Kiss EDP 100mlBeso beach- Běžná cena
-
€297,05 - Běžná cena
-
€356,46 - Výprodejová cena
-
€297,05
-
Thameen Extrakt z parfému Peacock Throne - 100 ml

Prodejce:Thameen Extrakt z parfému Peacock Throne - 100 mlThameen- Běžná cena
-
€241,25 - Běžná cena
-
€260,66 - Výprodejová cena
-
€241,25
-
Born To Stand Out L'Animal - 50 ml Eau De Parfum

Prodejce:Born To Stand Out L'Animal - 50 ml Eau De ParfumBorn to stand out- Běžná cena
-
€214,59 - Běžná cena
-
€358,80 - Výprodejová cena
-
€214,59
-
Parfémovaná voda Spezierie Palazzo Vecchio Spezie de' Medici 100 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Spezierie Palazzo Vecchio Spezie de' Medici 100 mlSpezierie palazzo vecchio- Běžná cena
-
€125,58 - Běžná cena
-
€150,70 - Výprodejová cena
-
€125,58
-
Sospiro Cadenza - 100 ml parfémované vody

Prodejce:Sospiro Cadenza - 100 ml parfémované vodySospiro- Běžná cena
-
€224,94 - Běžná cena
-
€230,09 - Výprodejová cena
-
€224,94
-
Olibere Paris Midnight Spirit EDP 100 ml

Prodejce:Olibere Paris Midnight Spirit EDP 100 mlOlibere paris- Běžná cena
-
€167,78 - Běžná cena
-
€204,70 - Výprodejová cena
-
€167,78
-
Casbah tělové mléko 200 ml
Prodejce:Casbah tělové mléko 200 mlRobert piguet- Běžná cena
-
€138,00 - Běžná cena
-
€165,60 - Výprodejová cena
-
€138,00
-
Coquillete parfum Cuiris Extrait de Parfum 10 ml
Prodejce:Coquillete parfum Cuiris Extrait de Parfum 10 mlCoquillete parfum- Běžná cena
-
€92,00 - Běžná cena
-
€110,40 - Výprodejová cena
-
€92,00


















































