Unisex toaletní voda s bergamotem
Tato stránka nabízí 450 unisex toaletních vod s bergamotovou vůní, vybraných z značek jako Reminiscence, Fragonard, Acqua di Taormina, Rochas a Lorenzo Villoresi. Bergamot, citrusový a svěží, je oblíbený pro svou univerzálnost a jasnost v sdílených vůních.
Toaletní vody jsou ideální pro ty, kdo hledají lehkou a dynamickou vůni, perfektní na jaro a léto. Bergamot se dobře kombinuje s květinovými, dřevitými nebo pižmovými tóny, nabízí možnosti jak pro příznivce svěžích vůní, tak pro ty, kteří preferují složitější kompozice.
Domande frequenti
Co je to toaletní voda s bergamotem?
Je to vůně s lehkou koncentrací, kde bergamot dodává svěžest a živost. Vhodná pro každodenní použití, vyznačuje se citrusovou a čistou notou.
Které značky nabízejí unisex toaletní vodu s bergamotem?
Mezi značkami najdete Reminiscence, Fragonard, Acqua di Taormina, Rochas a Lorenzo Villoresi. Každá nabízí odlišné pojetí bergamotové vůně.
Kdy je vhodné nosit vůně s bergamotem?
Vůně s bergamotem jsou ideální na jaro a léto díky své svěžesti a lehkosti, ale lze je nosit po celý rok pro pocit čistoty.
449 produkty
-
Reminiscence Le Patchouli Intense et 50 Vp Unisex Patchouli - nové

Prodejce:Reminiscence Le Patchouli Intense et 50 Vp Unisex Patchouli - novéReminiscence- Běžná cena
-
€82,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,20
-
Fragonard Toaletní voda Juste un Baiser unisex 100 ml

Prodejce:Fragonard Toaletní voda Juste un Baiser unisex 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Acqua Di Taormina Salsedine Eau De Toilette Spray 50 ml

Prodejce:Acqua Di Taormina Salsedine Eau De Toilette Spray 50 mlAcqua di taormina- Běžná cena
-
€98,42 - Běžná cena
-
€120,06 - Výprodejová cena
-
€98,42
-
Fragonard Santal 100 ml Unisex — Toaletní voda

Prodejce:Fragonard Santal 100 ml Unisex — Toaletní vodaFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11
-
Fragonard Toaletní voda pro muže Valentin 100 ml

Prodejce:Fragonard Toaletní voda pro muže Valentin 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Rochas Voda z Rochas Neroli Azur toaletní voda ve spreji 100ml

Prodejce:Rochas Voda z Rochas Neroli Azur toaletní voda ve spreji 100mlRochas- Běžná cena
-
€76,70 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€76,70
-
Reminiscence Le Patchouli Eau De Toilette Intense Spray 100ml

Prodejce:Reminiscence Le Patchouli Eau De Toilette Intense Spray 100mlReminiscence- Běžná cena
-
€106,95 - Běžná cena
-
€128,34 - Výprodejová cena
-
€106,95
-
Lorenzo Villoresi pižmo 100 ml

Prodejce:Lorenzo Villoresi pižmo 100 mlLorenzo Villoresi- Běžná cena
-
€148,99 - Běžná cena
-
€322,00 - Výprodejová cena
-
€148,99
-
The Body Shop Vibrant Bergamot 50 ml
Prodejce:The Body Shop Vibrant Bergamot 50 mlThe body shop- Běžná cena
-
€85,01 - Běžná cena
-
€102,01 - Výprodejová cena
-
€85,01
-
Fragonard Fleur d'Oranger Toaletní voda

Prodejce:Fragonard Fleur d'Oranger Toaletní vodaFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11
-
Acqua Di Taormina Zahr Eau De Toilette Spray 50 ml
Prodejce:Acqua Di Taormina Zahr Eau De Toilette Spray 50 mlAcqua di taormina- Běžná cena
-
€98,42 - Běžná cena
-
€120,06 - Výprodejová cena
-
€98,42
-
Korres Toaletní voda Lefko unisex 50 ml

Prodejce:Korres Toaletní voda Lefko unisex 50 mlKorres- Běžná cena
-
€47,98 - Běžná cena
-
€53,68 - Výprodejová cena
-
€47,98
-
Fragonard Melodie toaletní voda pro ženy 100 ml

Prodejce:Fragonard Melodie toaletní voda pro ženy 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Guerlain Aqua Allegoria Harvest Nerolia Vetiver toaletní voda pro ženy ve spreji 125 ml
Prodejce:Guerlain Aqua Allegoria Harvest Nerolia Vetiver toaletní voda pro ženy ve spreji 125 mlGuerlain- Běžná cena
-
€203,69 - Běžná cena
-
€244,43 - Výprodejová cena
-
€203,69
-
The Different Company Bergamote 100 ml

Prodejce:The Different Company Bergamote 100 mlThe different company- Běžná cena
-
€190,65 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€190,65
-
Atkinsons Eau de Toilette s vůní anglické levandule 320 ml
Prodejce:Atkinsons Eau de Toilette s vůní anglické levandule 320 mlAtkinsons- Běžná cena
-
€63,89 - Běžná cena
-
€76,67 - Výprodejová cena
-
€63,89
-
Mami wata Neo Animism Eau de Toilette unisex 50 ml
Prodejce:Mami wata Neo Animism Eau de Toilette unisex 50 mlMami wata- Běžná cena
-
€66,70 - Běžná cena
-
€74,29 - Výprodejová cena
-
€66,70
-
Acqua Di Taormina Petra Lavica Eau De Toilette Spray 100 ml

Prodejce:Acqua Di Taormina Petra Lavica Eau De Toilette Spray 100 mlAcqua di taormina- Běžná cena
-
€132,34 - Běžná cena
-
€161,46 - Výprodejová cena
-
€132,34
-
BVLGARI Petits et Mamans unisex dárková krabička toaletní voda 100 ml + jemné tělové mléko 75 ml + sáček 1 ks
Prodejce:BVLGARI Petits et Mamans unisex dárková krabička toaletní voda 100 ml + jemné tělové mléko 75 ml + sáček 1 ksBvlgari- Běžná cena
-
€116,84 - Běžná cena
-
€140,21 - Výprodejová cena
-
€116,84
-
Rochas Eau De Rochas Eau De Toilette 220ml

Prodejce:Rochas Eau De Rochas Eau De Toilette 220mlRochas- Běžná cena
-
€101,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€101,11
-
Reminiscence Le Rem Eau De Toilette Intense Spray 100ml

Prodejce:Reminiscence Le Rem Eau De Toilette Intense Spray 100mlReminiscence- Běžná cena
-
€106,95 - Běžná cena
-
€118,63 - Výprodejová cena
-
€106,95
-
Goutal Ninfeo Mio toaletní voda 100 ml

Prodejce:Goutal Ninfeo Mio toaletní voda 100 mlGoutal- Běžná cena
-
€355,81 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€355,81 - Jednotková cena
-
€3.558,10 za l
-
Unisex toaletní voda Fragonard Belle d'Arles 100 ml

Prodejce:Unisex toaletní voda Fragonard Belle d'Arles 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€89,93 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€89,93 - Jednotková cena
-
€899,30 za l
-
Acqua dell'Elba Klasická toaletní voda Unisex 100 ml
Prodejce:Acqua dell'Elba Klasická toaletní voda Unisex 100 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€153,64 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€153,64 - Jednotková cena
-
€1.536,40 za l
-
Loewe Solo Loewe Esencial EDT formát 100ml
Prodejce:Loewe Solo Loewe Esencial EDT formát 100mlLoewe- Běžná cena
-
€129,15 - Běžná cena
-
€154,97 - Výprodejová cena
-
€129,15
-
Acqua di parma Sada Acqua di Parma Arancia di Capri Eau De Toilette 12 ml + Fico di Amalfi Eau De Toilette 12 ml Mirto di Panarea Eau De Toilette 12 ml

Prodejce:Acqua di parma Sada Acqua di Parma Arancia di Capri Eau De Toilette 12 ml + Fico di Amalfi Eau De Toilette 12 ml Mirto di Panarea Eau De Toilette 12 mlAcqua di parma- Běžná cena
-
€163,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€163,60
-
Acqua di parma Blu Mediterraneo Mirto Di Panarea Letní edice (2025) - EDT - Objem: 100 ml
Prodejce:Acqua di parma Blu Mediterraneo Mirto Di Panarea Letní edice (2025) - EDT - Objem: 100 mlAcqua di parma- Běžná cena
-
€153,36 - Běžná cena
-
€184,04 - Výprodejová cena
-
€153,36
-
Acqua Di Taormina Ranatu Eau De Toilette Spray 100 ml
Prodejce:Acqua Di Taormina Ranatu Eau De Toilette Spray 100 mlAcqua di taormina- Běžná cena
-
€132,34 - Běžná cena
-
€161,46 - Výprodejová cena
-
€132,34
-
Acqua Di Taormina Ficuviddi Eau De Toilette Spray 100 ml
Prodejce:Acqua Di Taormina Ficuviddi Eau De Toilette Spray 100 mlAcqua di taormina- Běžná cena
-
€132,34 - Běžná cena
-
€161,46 - Výprodejová cena
-
€132,34
-
Reminiscence paris Le Patchouli Limited Edition 1970 EDT Intense 100 ml
Prodejce:Reminiscence paris Le Patchouli Limited Edition 1970 EDT Intense 100 mlReminiscence- Běžná cena
-
€243,80 - Běžná cena
-
€292,56 - Výprodejová cena
-
€243,80
-
Guerlain Eau de Toilette s vetiverem - 100 ml

Prodejce:Guerlain Eau de Toilette s vetiverem - 100 mlGuerlain- Běžná cena
-
€130,75 - Běžná cena
-
€132,30 - Výprodejová cena
-
€130,75



















































