Šafránové parfémy
Tato stránka obsahuje 2001 parfémů s vůní šafránu, vybraných z nejlepších niche značek jako Fragonard, Swiss Arabian, Montale, Byredo a Moresque. Šafrán je vzácné koření, ceněné v parfumerii pro svou teplou, mírně hořkou a sofistikovanou vůni, často používanou v orientálních a dřevitých vůních.
Pro výběr parfému se šafránem zvažte koncentraci (Eau de Parfum pro intenzivnější vůni, Eau de Toilette pro lehčí stopu), roční období (ideální na podzim a zimu) a kombinace s tóny jako oud, růže nebo kůže pro zvýraznění kořeněného charakteru.
Domande frequenti
Jaký typ vůně má šafrán?
Šafrán dodává vůním teplý, kořeněný a mírně hořký charakter. Často se používá v orientálních, dřevitých nebo kožených parfémech, přidává hloubku a eleganci kompozici.
Které značky jsou nejznámější pro šafránové parfémy?
Mezi nejznámější značky v této kolekci patří Fragonard, Swiss Arabian, Montale, Byredo a Moresque, všechny známé kvalitou svých vůní se šafránem.
Kdy je nejlepší nosit parfém se šafránem?
Šafránové parfémy jsou ideální pro chladnější období, jako je podzim a zima, díky svému hřejivému a intenzivnímu charakteru. Hodí se také na elegantní večery a speciální příležitosti.
1966 produkty
-
Dunhill Signature Kolekce Agar Wood parfémovaná voda pro muže 100 ml

Prodejce:Dunhill Signature Kolekce Agar Wood parfémovaná voda pro muže 100 mlDunhill- Běžná cena
-
€77,23 - Běžná cena
-
€77,95 - Výprodejová cena
-
€77,23 - Jednotková cena
-
€772,30 za l
-
Elie Saab Essence No.4 Oud Eau de parfum unisex 100 ml

Prodejce:Elie Saab Essence No.4 Oud Eau de parfum unisex 100 mlElie Saab- Běžná cena
-
€72,27 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€72,27
-
Dunhill Signature Kolekce Egyptian Smoke Eau de parfum pro muže 100 ml

Prodejce:Dunhill Signature Kolekce Egyptian Smoke Eau de parfum pro muže 100 mlDunhill- Běžná cena
-
€77,65 - Běžná cena
-
€93,18 - Výprodejová cena
-
€77,65 - Jednotková cena
-
€776,50 za l
-
Chopard Nebo de Calambac eau de parfum Unisex 100 ml
Prodejce:Chopard Nebo de Calambac eau de parfum Unisex 100 mlChopard- Běžná cena
-
€210,63 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€210,63 - Jednotková cena
-
€2.106,30 za l
-
Chopard Amber Malaki parfémovaná voda Unisex 80 ml
Prodejce:Chopard Amber Malaki parfémovaná voda Unisex 80 mlChopard- Běžná cena
-
€79,05 - Běžná cena
-
€80,59 - Výprodejová cena
-
€79,05 - Jednotková cena
-
€988,13 za l
-
Chopard Unisex parfémovaná voda Black Incense Malaki 80 ml

Prodejce:Chopard Unisex parfémovaná voda Black Incense Malaki 80 mlChopard- Běžná cena
-
€75,90 - Běžná cena
-
€80,78 - Výprodejová cena
-
€75,90 - Jednotková cena
-
€948,75 za l
-
Chopard Rose Seljuke parfémovaná voda Unisex 100 ml

Prodejce:Chopard Rose Seljuke parfémovaná voda Unisex 100 mlChopard- Běžná cena
-
€212,24 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€212,24 - Jednotková cena
-
€2.122,40 za l
-
Carolina Herrera Herrera For Men toaletní voda pro muže 200 ml

Prodejce:Carolina Herrera Herrera For Men toaletní voda pro muže 200 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€131,79 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€131,79 - Jednotková cena
-
€658,95 za l
-
Chopard Unisex parfémovaná voda Musk Malaki 80 ml
Prodejce:Chopard Unisex parfémovaná voda Musk Malaki 80 mlChopard- Běžná cena
-
€68,54 - Běžná cena
-
€82,25 - Výprodejová cena
-
€68,54
-
Chopard Rose Malaki parfémovaná voda Unisex 80 ml
Prodejce:Chopard Rose Malaki parfémovaná voda Unisex 80 mlChopard- Běžná cena
-
€124,43 - Běžná cena
-
€149,32 - Výprodejová cena
-
€124,43
-
Carolina Herrera CH Men toaletní voda pro muže 50 ml
Prodejce:Carolina Herrera CH Men toaletní voda pro muže 50 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€87,51 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€87,51 - Jednotková cena
-
€1.750,20 za l
-
Carolina Herrera 212 VIP Men toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Carolina Herrera 212 VIP Men toaletní voda pro muže 100 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€107,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€107,00 - Jednotková cena
-
€1.070,00 za l
-
Byredo Unisex parfémovaná voda Black Saffron 100 ml
Prodejce:Byredo Unisex parfémovaná voda Black Saffron 100 mlByredo- Běžná cena
-
€327,08 - Běžná cena
-
€329,91 - Výprodejová cena
-
€327,08
-
Carolina Herrera CH Men toaletní voda pro muže 200 ml

Prodejce:Carolina Herrera CH Men toaletní voda pro muže 200 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€185,20 - Běžná cena
-
€189,66 - Výprodejová cena
-
€185,20 - Jednotková cena
-
€926,00 za l
-
Bvlgari Man Terrae Essence parfémovaná voda pro muže 60 ml

Prodejce:Bvlgari Man Terrae Essence parfémovaná voda pro muže 60 mlBvlgari- Běžná cena
-
€70,70 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€70,70
-
Boucheron Cuir De Venise parfémovaná voda Unisex 125 ml

Prodejce:Boucheron Cuir De Venise parfémovaná voda Unisex 125 mlBoucheron- Běžná cena
-
€148,19 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€148,19
-
Boucheron Rose d'Isparta Eau de parfum Unisex 125 ml

Prodejce:Boucheron Rose d'Isparta Eau de parfum Unisex 125 mlBoucheron- Běžná cena
-
€115,00 - Běžná cena
-
€117,62 - Výprodejová cena
-
€115,00
-
Byredo Sundazed parfémovaná voda Unisex 100 ml
Prodejce:Byredo Sundazed parfémovaná voda Unisex 100 mlByredo- Běžná cena
-
€308,06 - Běžná cena
-
€369,67 - Výprodejová cena
-
€308,06
-
Bond No. 9 Unisex parfémovaná voda Dubai Garnet 100 ml
Prodejce:Bond No. 9 Unisex parfémovaná voda Dubai Garnet 100 mlBond no. 9- Běžná cena
-
€498,34 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€498,34
-
Atkinsons Her Majesty The Oud EDP W 100 ml

Prodejce:Atkinsons Her Majesty The Oud EDP W 100 mlAtkinsons- Běžná cena
-
€141,89 - Běžná cena
-
€149,39 - Výprodejová cena
-
€141,89 - Jednotková cena
-
€1.418,90 za l
-
Bond č. 9 New York Signature Scent EDP U 100 ml
Prodejce:Bond č. 9 New York Signature Scent EDP U 100 mlBond no. 9- Běžná cena
-
€864,80 - Běžná cena
-
€1.037,76 - Výprodejová cena
-
€864,80
-
Atkinsons Amber Empire toaletní voda pro muže 100 ml
Prodejce:Atkinsons Amber Empire toaletní voda pro muže 100 mlAtkinsons- Běžná cena
-
€130,80 - Běžná cena
-
€133,81 - Výprodejová cena
-
€130,80 - Jednotková cena
-
€1.308,00 za l
-
Azzaro Wanted Eau De Toilette Men 50 ml

Prodejce:Azzaro Wanted Eau De Toilette Men 50 mlAzzaro- Běžná cena
-
€57,61 - Běžná cena
-
€60,93 - Výprodejová cena
-
€57,61
-
Amouage Dámská parfémovaná voda Interlude 100 ml
Prodejce:Amouage Dámská parfémovaná voda Interlude 100 mlAmouage- Běžná cena
-
€521,26 - Běžná cena
-
€625,51 - Výprodejová cena
-
€521,26
-
Bentley Beyond The Collection Majestic Cashmere Goa EDP U 100 ml

Prodejce:Bentley Beyond The Collection Majestic Cashmere Goa EDP U 100 mlBentley- Běžná cena
-
€144,97 - Běžná cena
-
€167,85 - Výprodejová cena
-
€144,97
-
Atkinsons The Other Side of Oud Unisex parfémovaná voda 100 ml
Prodejce:Atkinsons The Other Side of Oud Unisex parfémovaná voda 100 mlAtkinsons- Běžná cena
-
€148,60 - Běžná cena
-
€156,06 - Výprodejová cena
-
€148,60 - Jednotková cena
-
€1.486,00 za l
-
Atkinsonova růže v říši divů EDP U 100 ml

Prodejce:Atkinsonova růže v říši divů EDP U 100 mlAtkinsons- Běžná cena
-
€158,31 - Běžná cena
-
€168,31 - Výprodejová cena
-
€158,31 - Jednotková cena
-
€1.583,10 za l
-
Armaf Private Key To My Dreams Extrait de Parfum Unisex 100 ml

Prodejce:Armaf Private Key To My Dreams Extrait de Parfum Unisex 100 mlArmaf- Běžná cena
-
€72,61 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€72,61 - Jednotková cena
-
€726,10 za l
-
Atkinsons Oud Save The King parfémovaná voda Unisex 100 ml

Prodejce:Atkinsons Oud Save The King parfémovaná voda Unisex 100 mlAtkinsons- Běžná cena
-
€443,03 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€443,03 - Jednotková cena
-
€4.430,30 za l
-
Al Haramain Junoon Rose parfémovaná voda pro ženy 75 ml

Prodejce:Al Haramain Junoon Rose parfémovaná voda pro ženy 75 mlAl Haramain- Běžná cena
-
€60,95 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€60,95 - Jednotková cena
-
€812,67 za l
-
Atkinsons The Big Bad Cedar EDP U 100 ml
Prodejce:Atkinsons The Big Bad Cedar EDP U 100 mlAtkinsons- Běžná cena
-
€165,55 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€165,55 - Jednotková cena
-
€1.655,50 za l
-
Alexandre.J The Collector Rose Oud parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Prodejce:Alexandre.J The Collector Rose Oud parfémovaná voda pro ženy 100 mlAlexandre.J- Běžná cena
-
€105,16 - Běžná cena
-
€105,82 - Výprodejová cena
-
€105,16 - Jednotková cena
-
€1.051,60 za l

















































