Profumum roma
Parfémy a Beauty Profumum Roma | Papique
Profumum Roma je výjimečná římská značka, která vytváří luxusní vůně a beauty produkty charakteristické vzácnými surovinami a sofistikovanými formulemi. Založena s cílem zachytit podstatu italské tradice v každém svém výtvoru, představuje značka autenticitu a kvalitu na poli mezinárodní parfumerie.
Vůně Profumum Roma vynikají vytříbenými kompozicemi, které sahají od svěžích a slaných olfaktorických tónů, jako je Acqua di Sale, až po sofistikovanější a všestranné kreace. Značka oslovuje zákazníky hledající nikové parfémy a beauty produkty, vyznačující se osobitou smyslovou identitou a pečlivě vybranými ingrediencemi.
Nakupte Profumum Roma na Papique
Objevte 66 produktů Profumum Roma dostupných na Papique: parfémy, difuzéry, sprchové gely a exkluzivní beauty péči. U každého produktu je zaručena autenticita a původ od certifikovaných dodavatelů. Využijte rychlé dopravy a prémiové kvality, která odlišuje luxusní e-commerce Papique.
66 produkty
-
Profumum roma Tuberosa Spray Ambiente 200 ml — Spray Ambiente
Prodejce:Profumum roma Tuberosa Spray Ambiente 200 ml — Spray AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€166,18 - Běžná cena
-
€199,41 - Výprodejová cena
-
€166,18
-
Profumum roma Vir Gel Doccia 250 ml — Gel Doccia
Prodejce:Profumum roma Vir Gel Doccia 250 ml — Gel DocciaProfumum roma- Běžná cena
-
€97,75 - Běžná cena
-
€117,30 - Výprodejová cena
-
€97,75
-
Profumum roma Vanitas Gel Doccia 250 ml — Gel Doccia
Prodejce:Profumum roma Vanitas Gel Doccia 250 ml — Gel DocciaProfumum roma- Běžná cena
-
€87,98 - Běžná cena
-
€105,57 - Výprodejová cena
-
€87,98
-
Profumum roma Vanitas Spray Ambiente 200 ml — Spray Ambiente
Prodejce:Profumum roma Vanitas Spray Ambiente 200 ml — Spray AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€166,18 - Běžná cena
-
€199,41 - Výprodejová cena
-
€166,18
-
Profumum Roma Tuberosa 200 g — Candela
Prodejce:Profumum Roma Tuberosa 200 g — CandelaProfumum roma- Běžná cena
-
€136,85 - Běžná cena
-
€164,22 - Výprodejová cena
-
€136,85
-
Profumum roma Vanitas Diffusore 350 ml — Diffusore Ambiente
Prodejce:Profumum roma Vanitas Diffusore 350 ml — Diffusore AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€185,73 - Běžná cena
-
€222,87 - Výprodejová cena
-
€185,73
-
Profumum roma Thundra Lozione Corpo 250 ml — Lozione Corpo
Prodejce:Profumum roma Thundra Lozione Corpo 250 ml — Lozione CorpoProfumum roma- Běžná cena
-
€166,18 - Běžná cena
-
€199,41 - Výprodejová cena
-
€166,18
-
Profumum roma Terra Diffusore 350 ml — Diffusore Ambiente
Prodejce:Profumum roma Terra Diffusore 350 ml — Diffusore AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€185,73 - Běžná cena
-
€222,87 - Výprodejová cena
-
€185,73
-
Profumum roma Thundra 250 ml — Gel Doccia
Prodejce:Profumum roma Thundra 250 ml — Gel DocciaProfumum roma- Běžná cena
-
€87,98 - Běžná cena
-
€105,57 - Výprodejová cena
-
€87,98
-
Profumum roma Thundra Diffusore 350 ml — Diffusore Ambiente
Prodejce:Profumum roma Thundra Diffusore 350 ml — Diffusore AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€185,73 - Běžná cena
-
€222,87 - Výprodejová cena
-
€185,73
-
Profumum roma Spezie 350 ml — Diffusore Ambiente
Prodejce:Profumum roma Spezie 350 ml — Diffusore AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€185,73 - Běžná cena
-
€222,87 - Výprodejová cena
-
€185,73
-
Profumum roma Spezia Antica 350 ml — Diffusore Ambiente
Prodejce:Profumum roma Spezia Antica 350 ml — Diffusore AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€185,73 - Běžná cena
-
€222,87 - Výprodejová cena
-
€185,73
-
Profumum roma Soavissima 200 ml — Spray per Ambiente
Prodejce:Profumum roma Soavissima 200 ml — Spray per AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€166,18 - Běžná cena
-
€199,41 - Výprodejová cena
-
€166,18
-
Profumum roma Soavissima 250 ml — Lozione Corpo
Prodejce:Profumum roma Soavissima 250 ml — Lozione CorpoProfumum roma- Běžná cena
-
€166,18 - Běžná cena
-
€199,41 - Výprodejová cena
-
€166,18
-
Profumum roma Soavissima 250 ml — Gel Doccia
Prodejce:Profumum roma Soavissima 250 ml — Gel DocciaProfumum roma- Běžná cena
-
€87,98 - Běžná cena
-
€105,57 - Výprodejová cena
-
€87,98
-
Profumum roma Patchouly 200 ml — Spray per Ambiente
Prodejce:Profumum roma Patchouly 200 ml — Spray per AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€166,18 - Běžná cena
-
€199,41 - Výprodejová cena
-
€166,18
-
Profumum roma Ninfea 350 ml — Diffusore Ambiente
Prodejce:Profumum roma Ninfea 350 ml — Diffusore AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€185,73 - Běžná cena
-
€222,87 - Výprodejová cena
-
€185,73
-
Profumum roma Soavissima 350 ml — Diffusore Ambiente
Prodejce:Profumum roma Soavissima 350 ml — Diffusore AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€185,73 - Běžná cena
-
€222,87 - Výprodejová cena
-
€185,73
-
Profumum roma Rosae Mundi 250 ml — Lozione Corpo
Prodejce:Profumum roma Rosae Mundi 250 ml — Lozione CorpoProfumum roma- Běžná cena
-
€175,95 - Běžná cena
-
€211,14 - Výprodejová cena
-
€175,95
-
Profumum roma Rosae Mundi 250 ml — Gel Doccia
Prodejce:Profumum roma Rosae Mundi 250 ml — Gel DocciaProfumum roma- Běžná cena
-
€97,75 - Běžná cena
-
€117,30 - Výprodejová cena
-
€97,75
-
Profumum roma Rosae Antiquae 200 ml — Spray per Ambiente
Prodejce:Profumum roma Rosae Antiquae 200 ml — Spray per AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€166,18 - Běžná cena
-
€199,41 - Výprodejová cena
-
€166,18
-
Profumum roma Rosae Antiquae 350 ml — Diffusore Ambiente
Prodejce:Profumum roma Rosae Antiquae 350 ml — Diffusore AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€185,73 - Běžná cena
-
€222,87 - Výprodejová cena
-
€185,73
-
Profumum Roma Resina di Pino 200 g — Candela Profumata
Prodejce:Profumum Roma Resina di Pino 200 g — Candela ProfumataProfumum roma- Běžná cena
-
€136,85 - Běžná cena
-
€164,22 - Výprodejová cena
-
€136,85
-
Profumum Roma Pompelmo 200 g — Candela Profumata
Prodejce:Profumum Roma Pompelmo 200 g — Candela ProfumataProfumum roma- Běžná cena
-
€136,85 - Běžná cena
-
€164,22 - Výprodejová cena
-
€136,85
-
Profumum Roma Petalo di Rosa 200 g — Candela
Prodejce:Profumum Roma Petalo di Rosa 200 g — CandelaProfumum roma- Běžná cena
-
€136,85 - Běžná cena
-
€164,22 - Výprodejová cena
-
€136,85
-
Profumum roma Patchouly 250 ml — Lozione Corpo
Prodejce:Profumum roma Patchouly 250 ml — Lozione CorpoProfumum roma- Běžná cena
-
€166,18 - Běžná cena
-
€199,41 - Výprodejová cena
-
€166,18
-
Profumum roma Oriente 350 ml — Diffusore Ambiente
Prodejce:Profumum roma Oriente 350 ml — Diffusore AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€185,73 - Běžná cena
-
€222,87 - Výprodejová cena
-
€185,73
-
Profumum roma Neroli 350 ml — Diffusore Ambiente
Prodejce:Profumum roma Neroli 350 ml — Diffusore AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€185,73 - Běžná cena
-
€222,87 - Výprodejová cena
-
€185,73
-
Profumum Roma Incenso 200 g — Candela Profumata
Prodejce:Profumum Roma Incenso 200 g — Candela ProfumataProfumum roma- Běžná cena
-
€136,85 - Běžná cena
-
€164,22 - Výprodejová cena
-
€136,85
-
Profumum roma Maestrale 350 ml — Diffusore Ambiente
Prodejce:Profumum roma Maestrale 350 ml — Diffusore AmbienteProfumum roma- Běžná cena
-
€185,73 - Běžná cena
-
€222,87 - Výprodejová cena
-
€185,73
-
Profumum roma Patchouly 250 ml — Gel Doccia
Prodejce:Profumum roma Patchouly 250 ml — Gel DocciaProfumum roma- Běžná cena
-
€87,98 - Běžná cena
-
€105,57 - Výprodejová cena
-
€87,98
-
Profumum roma Gioiosa 250 ml — Lozione Corpo
Prodejce:Profumum roma Gioiosa 250 ml — Lozione CorpoProfumum roma- Běžná cena
-
€175,95 - Běžná cena
-
€211,14 - Výprodejová cena
-
€175,95































