Vůně s pivoněk
Tato stránka obsahuje 1590 parfémů s vůní pivoněk, vybraných od značek jako Fragonard, Carolina Herrera, Trudon, Rochas a Lancôme. Pivoňka je ceněná pro svůj svěží květinový profil s lehce ovocnými a zelenými tóny, ideální pro ty, kteří hledají elegantní a univerzální vůně.
Pro výběr správného parfému s pivoněk zvažte koncentraci (Eau de Parfum pro intenzivnější vůni, Eau de Toilette pro lehkost) a roční období: tóny pivoněk jsou perfektní na jaře a v létě, ale hodí se i v kombinaci s pižmem, citrusy nebo dřevitými tóny pro celoroční použití.
Domande frequenti
Jaký charakter má vůně pivoněk v parfémech?
Pivoňka dodává vůním svěží květinový nádech s lehce ovocnými a zelenými tóny, je elegantní a nenápadná. Často se používá v dámských i unisex parfémech díky své univerzálnosti.
S jakými dalšími tóny se pivoňka dobře kombinuje?
Pivoňka se dobře snoubí s citrusovými, pižmovými, ovocnými a dřevitými tóny. Tyto kombinace zvýrazňují svěžest nebo hloubku vůně a hodí se pro různá roční období.
Které značky nabízejí parfémy s pivoněk na Papique?
Mezi dostupné značky patří Fragonard, Carolina Herrera, Trudon, Rochas, Lancôme, dále Clean, Estée Lauder, Montale, Chopard a další mezinárodní značky.
1553 produkty
-
Culti Magnolia En Rose 270 g

Prodejce:Culti Magnolia En Rose 270 gCulti- Běžná cena
-
€107,52 - Běžná cena
-
€107,53 - Výprodejová cena
-
€107,52 - Jednotková cena
-
€398,22 za kg
-
Pokojový sprej Culti Ode Rosae 100ml
Prodejce:Pokojový sprej Culti Ode Rosae 100mlCulti- Běžná cena
-
€70,38 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€70,38 - Jednotková cena
-
€703,80 za l
-
Culti Rosa Pura emulze na ruce a tělo 250 ml

Prodejce:Culti Rosa Pura emulze na ruce a tělo 250 mlCulti- Běžná cena
-
€81,93 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€81,93 - Jednotková cena
-
€327,72 za l
-
CLEAN Unisex parfémovaná voda Classic Apple Blossom 60 ml
Prodejce:CLEAN Unisex parfémovaná voda Classic Apple Blossom 60 mlClean- Běžná cena
-
€48,30 - Běžná cena
-
€50,60 - Výprodejová cena
-
€48,30 - Jednotková cena
-
€805,00 za l
-
Compagnie de provence Cotton Flower Tekuté mýdlo Marseille náhradní náplň 1000 ml

Prodejce:Compagnie de provence Cotton Flower Tekuté mýdlo Marseille náhradní náplň 1000 mlCompagnie de provence- Běžná cena
-
€52,78 - Běžná cena
-
€64,40 - Výprodejová cena
-
€52,78 - Jednotková cena
-
€52,78 za l
-
Coreterno Psychedelicious Eau de Parfém Unisex 100 ml

Prodejce:Coreterno Psychedelicious Eau de Parfém Unisex 100 mlCoreterno- Běžná cena
-
€351,90 - Běžná cena
-
€422,28 - Výprodejová cena
-
€351,90
-
Coquillete parfum N.7 Supergreen Parfémový extrakt pro ženy 10 ml
Prodejce:Coquillete parfum N.7 Supergreen Parfémový extrakt pro ženy 10 mlCoquillete parfum- Běžná cena
-
€75,42 - Běžná cena
-
€92,00 - Výprodejová cena
-
€75,42 - Jednotková cena
-
€7.542,00 za l
-
Chloé Nomade parfémovaná voda pro ženy 75 ml + tělové mléko 100 ml + mini 20 ml

Prodejce:Chloé Nomade parfémovaná voda pro ženy 75 ml + tělové mléko 100 ml + mini 20 mlChloé- Běžná cena
-
€123,28 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€123,28 - Jednotková cena
-
€632,21 za l
-
Chloé Chloe Nomade parfémovaná voda pro ženy 75ml + tělové mléko 100ml + mini 5ml

Prodejce:Chloé Chloe Nomade parfémovaná voda pro ženy 75ml + tělové mléko 100ml + mini 5mlChloé- Běžná cena
-
€123,28 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€123,28 - Jednotková cena
-
€684,89 za l
-
Clean Eco Warm Cotton Eau De Parfum 100 ml sprej

Prodejce:Clean Eco Warm Cotton Eau De Parfum 100 ml sprejClean- Běžná cena
-
€159,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€159,00
-
Compagnie de Provence Rose Sauvage Tekuté mýdlo Marseille Refill 1000 ml

Prodejce:Compagnie de Provence Rose Sauvage Tekuté mýdlo Marseille Refill 1000 mlCompagnie de provence- Běžná cena
-
€52,78 - Běžná cena
-
€64,40 - Výprodejová cena
-
€52,78 - Jednotková cena
-
€52,78 za l
-
Chloé Signature Parfémovaná voda, doplňovací 150 ml pro ženy

Prodejce:Chloé Signature Parfémovaná voda, doplňovací 150 ml pro ženyChloé- Běžná cena
-
€134,71 - Běžná cena
-
€150,37 - Výprodejová cena
-
€134,71 - Jednotková cena
-
€898,07 za l
-
Chloé Chloe Nomade parfémovaná voda pro ženy 75vapo tělová parfémovaná voda 100ml 5ml
Prodejce:Chloé Chloe Nomade parfémovaná voda pro ženy 75vapo tělová parfémovaná voda 100ml 5mlChloé- Běžná cena
-
€123,28 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€123,28 - Jednotková cena
-
€684,89 za l
-
Chloé Signature Eau De Parfum Spray 75 ml + 20 ml

Prodejce:Chloé Signature Eau De Parfum Spray 75 ml + 20 mlChloé- Běžná cena
-
€144,90 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€144,90 - Jednotková cena
-
€1.525,26 za l
-
Chloé Rose Naturelle Eau De Parfum, doplňovací, 100 ml pro ženy

Prodejce:Chloé Rose Naturelle Eau De Parfum, doplňovací, 100 ml pro ženyChloé- Běžná cena
-
€106,21 - Běžná cena
-
€120,50 - Výprodejová cena
-
€106,21 - Jednotková cena
-
€1.062,10 za l
-
Chloé Chloe parfémovaná voda pro ženy ve spreji sada 75 ml + tělové mléko 100 ml + 10 ml
Prodejce:Chloé Chloe parfémovaná voda pro ženy ve spreji sada 75 ml + tělové mléko 100 ml + 10 mlChloé- Běžná cena
-
€103,27 - Běžná cena
-
€123,92 - Výprodejová cena
-
€103,27
-
Chloe Eau De Parfume Spray 30 ml pro ženy

Prodejce:Chloe Eau De Parfume Spray 30 ml pro ženyChloé- Běžná cena
-
€76,54 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€76,54 - Jednotková cena
-
€2.551,33 za l
-
Chloé Signature Parfémovaná voda, znovu plnitelná, 100 ml pro ženy

Prodejce:Chloé Signature Parfémovaná voda, znovu plnitelná, 100 ml pro ženyChloé- Běžná cena
-
€134,71 - Běžná cena
-
€135,31 - Výprodejová cena
-
€134,71 - Jednotková cena
-
€1.347,10 za l
-
Chloé Set Chloe Edp 75 ml Tělové 100 ml Mini 5 ml
Prodejce:Chloé Set Chloe Edp 75 ml Tělové 100 ml Mini 5 mlChloé- Běžná cena
-
€168,73 - Běžná cena
-
€202,47 - Výprodejová cena
-
€168,73
-
Chloé Chloe Signature parfémovaná voda pro ženy 50 ml tělo 100 ml

Prodejce:Chloé Chloe Signature parfémovaná voda pro ženy 50 ml tělo 100 mlChloé- Běžná cena
-
€104,63 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€104,63 - Jednotková cena
-
€697,53 za l
-
Chloé L'eau Parfum Lumineuse parfémovaná voda pro ženy ve spreji 50 ml

Prodejce:Chloé L'eau Parfum Lumineuse parfémovaná voda pro ženy ve spreji 50 mlChloé- Běžná cena
-
€113,07 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€113,07 - Jednotková cena
-
€2.261,40 za l
-
Chloé Sady Chloe Signature parfémovaná voda pro ženy 50ml tělová 100ml

Prodejce:Chloé Sady Chloe Signature parfémovaná voda pro ženy 50ml tělová 100mlChloé- Běžná cena
-
€104,63 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€104,63 - Jednotková cena
-
€697,53 za l
-
Chloe Eau De Parfume Spray 75 ml pro ženy

Prodejce:Chloe Eau De Parfume Spray 75 ml pro ženyChloé- Běžná cena
-
€137,56 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€137,56 - Jednotková cena
-
€1.834,13 za l
-
Chloé Chloe Signature parfémová voda 75 ml tělo 100 ml Mini 5
Prodejce:Chloé Chloe Signature parfémová voda 75 ml tělo 100 ml Mini 5Chloé- Běžná cena
-
€168,73 - Běžná cena
-
€202,47 - Výprodejová cena
-
€168,73
-
Carolina Herrera 212 Vip Rosé I Love NY Eau De Parfum Spray 80 ml pro ženy
Prodejce:Carolina Herrera 212 Vip Rosé I Love NY Eau De Parfum Spray 80 ml pro ženyCarolina herrera- Běžná cena
-
€110,75 - Běžná cena
-
€132,89 - Výprodejová cena
-
€110,75
-
Bibbi paris Iris Wallpaper Eau de parfum unisex 100 ml
Prodejce:Bibbi paris Iris Wallpaper Eau de parfum unisex 100 mlBibbi paris- Běžná cena
-
€346,56 - Běžná cena
-
€415,87 - Výprodejová cena
-
€346,56
-
Byredo Blanche EDP 50 ml

Prodejce:Byredo Blanche EDP 50 mlByredo- Běžná cena
-
€320,48 - Běžná cena
-
€391,00 - Výprodejová cena
-
€320,48
-
Brecourt Unisex parfémovaná voda Rosa Gallica 50 ml
Prodejce:Brecourt Unisex parfémovaná voda Rosa Gallica 50 mlBrecourt- Běžná cena
-
€322,00 - Běžná cena
-
€386,40 - Výprodejová cena
-
€322,00
-
Bond n°9 Bond n°9 West Side parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Prodejce:Bond n°9 Bond n°9 West Side parfémovaná voda pro ženy 100 mlBond no. 9- Běžná cena
-
€393,32 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€393,32
-
Byredo Blanche parfémovaná voda pro muže nebo ženy 100 ml

Prodejce:Byredo Blanche parfémovaná voda pro muže nebo ženy 100 mlByredo- Běžná cena
-
€461,89 - Běžná cena
-
€676,20 - Výprodejová cena
-
€461,89
-
BULGARI Rose Goldea Blossom Delight 30 ml
Prodejce:BULGARI Rose Goldea Blossom Delight 30 mlBvlgari- Běžná cena
-
€86,50 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€86,50
-
Brecourt Ibiza Addiction unisex parfémovaná voda 50 ml
Prodejce:Brecourt Ibiza Addiction unisex parfémovaná voda 50 mlBrecourt- Běžná cena
-
€62,72 - Běžná cena
-
€68,29 - Výprodejová cena
-
€62,72


















































