Parfémy ovocné rodiny
Tato stránka obsahuje 1689 parfémů z ovocné vonné rodiny, vybraných z nejlepších niche značek jako Carthusia, Fragonard, Korres, Ligne st. barth a Ortigia. Kolekce zahrnuje eau de parfum, eau de toilette a další typy, určené pro milovníky svěžích a šťavnatých tónů.
Ovocné parfémy vynikají svěžestí a univerzálností: ideální na jaro a léto, dobře ladí s květinovými, citrusovými i gourmand vůněmi. Vyberte si koncentraci podle požadované intenzity a zohledněte roční období pro optimální použití.
Domande frequenti
Co charakterizuje ovocné parfémy?
Ovocné parfémy jsou poznatelná díky tónům jablka, broskve, lesního ovoce nebo citrusů. Nabízejí svěží, živý a často sladký dojem, vhodný pro ty, kteří hledají lehké a dynamické vůně.
Které značky nabízejí niche ovocné parfémy?
Mezi nejznámější značky v této kategorii patří Carthusia, Fragonard, Korres, Ligne st. barth a Ortigia, každá s unikátním pojetím ovocných tónů.
Kdy je nejlepší nosit ovocný parfém?
Ovocné parfémy jsou ideální na jaro a léto, ale některé intenzivnější verze lze nosit po celý rok, i v kombinaci s květinovými nebo dřevitými tóny.
1937 produkty
-
Divadelní unikátní vůně Nero Divino Spray 500 ml

Prodejce:Divadelní unikátní vůně Nero Divino Spray 500 mlTeatro fragranze uniche- Běžná cena
-
€107,46 - Běžná cena
-
€107,53 - Výprodejová cena
-
€107,46
-
Divadelní jedinečné vůně Nero Divino Sticks 100 ml

Prodejce:Divadelní jedinečné vůně Nero Divino Sticks 100 mlTeatro fragranze uniche- Běžná cena
-
€62,21 - Běžná cena
-
€75,90 - Výprodejová cena
-
€62,21
-
Mancera Melody of the Sun EDP 120 ml

Prodejce:Mancera Melody of the Sun EDP 120 mlMancera- Běžná cena
-
€292,21 - Běžná cena
-
€356,50 - Výprodejová cena
-
€292,21
-
Tonikum s extraktem z melounu svatého Bartha 125 ml

Prodejce:Tonikum s extraktem z melounu svatého Bartha 125 mlLigne st. barth- Běžná cena
-
€80,16 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€80,16
-
Parfémovaná voda Miller Harris Wander through the Parks 50 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Miller Harris Wander through the Parks 50 mlMiller harris- Běžná cena
-
€149,50 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€149,50
-
Santa Maria Novella Kolínská voda Angels of Florence pro ženy 50 ml

Prodejce:Santa Maria Novella Kolínská voda Angels of Florence pro ženy 50 mlSanta maria novella- Běžná cena
-
€185,72 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€185,72
-
Granátové jablko Santa Maria Novella ve vonné terakotě
Prodejce:Granátové jablko Santa Maria Novella ve vonné terakotěSanta maria novella- Běžná cena
-
€146,63 - Běžná cena
-
€175,95 - Výprodejová cena
-
€146,63
-
Ortigia difuzér z granátového jablka 500 ml Onda

Prodejce:Ortigia difuzér z granátového jablka 500 ml OndaOrtigia- Běžná cena
-
€234,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€234,60
-
Noble Isle Rhubarb! Difuzér
Prodejce:Noble Isle Rhubarb! DifuzérNoble isle- Běžná cena
-
€111,44 - Běžná cena
-
€124,48 - Výprodejová cena
-
€111,44
-
Náplň do difuzéru Noble Isle Rhubarb
Prodejce:Náplň do difuzéru Noble Isle RhubarbNoble isle- Běžná cena
-
€103,61 - Běžná cena
-
€103,62 - Výprodejová cena
-
€103,61
-
Svíčka Goutal Une Maison de Campagne 185 g
Prodejce:Svíčka Goutal Une Maison de Campagne 185 gGoutal- Běžná cena
-
€127,07 - Běžná cena
-
€127,08 - Výprodejová cena
-
€127,07 - Jednotková cena
-
€686,86 za kg
-
Di-Vino Olfactory Laboratory Ambient Spray 100 ml

Prodejce:Di-Vino Olfactory Laboratory Ambient Spray 100 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€68,42 - Běžná cena
-
€68,43 - Výprodejová cena
-
€68,42
-
J-Scent Koiame Eau de Parfum 50 ml
Prodejce:J-Scent Koiame Eau de Parfum 50 mlJ-scent- Běžná cena
-
€238,51 - Běžná cena
-
€286,21 - Výprodejová cena
-
€238,51
-
Jorum Studio Unisex parfémový extrakt Healing Berry 30 ml

Prodejce:Jorum Studio Unisex parfémový extrakt Healing Berry 30 mlJorum studio- Běžná cena
-
€191,59 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€191,59 - Jednotková cena
-
€6.386,33 za l
-
Diptyque Philosykos gel na ruce a tělo 200 ml

Prodejce:Diptyque Philosykos gel na ruce a tělo 200 mlDiptyque- Běžná cena
-
€101,66 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€101,66 - Jednotková cena
-
€508,30 za l
-
David Mallett N3 maska 180 ml

Prodejce:David Mallett N3 maska 180 mlDavid mallett- Běžná cena
-
€113,39 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€113,39 - Jednotková cena
-
€629,94 za l
-
Eau d'Italie Eau d'Italie Graine de Joie parfémovaná voda pro ženy - 100 ml

Prodejce:Eau d'Italie Eau d'Italie Graine de Joie parfémovaná voda pro ženy - 100 mlEau d'italie- Běžná cena
-
€322,57 - Běžná cena
-
€322,58 - Výprodejová cena
-
€322,57
-
Vince Camuto Ciao EDP W 100 ml
Prodejce:Vince Camuto Ciao EDP W 100 mlVince Camuto- Běžná cena
-
€44,21 - Běžná cena
-
€44,87 - Výprodejová cena
-
€44,21
-
Nobile 1942 Shamal Eau De Parfum 75ml

Prodejce:Nobile 1942 Shamal Eau De Parfum 75mlNobile 1942- Běžná cena
-
€249,46 - Běžná cena
-
€252,24 - Výprodejová cena
-
€249,46
-
Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore EDT W 100 ml

Prodejce:Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore EDT W 100 mlSalvatore Ferragamo- Běžná cena
-
€57,22 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€57,22
-
Montale Mango Manga EDP U 100 ml

Prodejce:Montale Mango Manga EDP U 100 mlMontale- Běžná cena
-
€98,83 - Běžná cena
-
€105,62 - Výprodejová cena
-
€98,83
-
Mancera Juicy Flowers EDP W 120 ml
Prodejce:Mancera Juicy Flowers EDP W 120 mlMancera- Běžná cena
-
€119,12 - Běžná cena
-
€142,94 - Výprodejová cena
-
€119,12
-
West Hugs and Berries Stellar - 60 ml
Prodejce:West Hugs and Berries Stellar - 60 mlStellar- Běžná cena
-
€312,80 - Běžná cena
-
€375,36 - Výprodejová cena
-
€312,80
-
Maison rebatchi Rougewood Eau de Parfum - 100 ml

Prodejce:Maison rebatchi Rougewood Eau de Parfum - 100 mlMaison rebatchi- Běžná cena
-
€312,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€312,80
-
Čichová laboratoř Mylo Eau de Parfum - 30 ml

Prodejce:Čichová laboratoř Mylo Eau de Parfum - 30 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€110,40 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€110,40
-
Byredo Accord Oud unisex parfémovaná voda 100 ml
Prodejce:Byredo Accord Oud unisex parfémovaná voda 100 mlByredo- Běžná cena
-
€301,76 - Běžná cena
-
€362,11 - Výprodejová cena
-
€301,76
-
Brecourt L'Amoreuse Eau de parfum unisex 100 ml

Prodejce:Brecourt L'Amoreuse Eau de parfum unisex 100 mlBrecourt- Běžná cena
-
€82,59 - Běžná cena
-
€101,18 - Výprodejová cena
-
€82,59
-
Brecourt Unisex parfémovaná voda Subversif 100 ml

Prodejce:Brecourt Unisex parfémovaná voda Subversif 100 mlBrecourt- Běžná cena
-
€82,59 - Běžná cena
-
€101,18 - Výprodejová cena
-
€82,59
-
Bon parfumeur 202 Parfémovaná voda 15ml

Prodejce:Bon parfumeur 202 Parfémovaná voda 15mlBon parfumeur- Běžná cena
-
€58,65 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€58,65
-
Louis Cardin Perla Precious 100 ml — Dámská parfémová voda
Prodejce:Louis Cardin Perla Precious 100 ml — Dámská parfémová vodaLouis cardin- Běžná cena
-
€51,36 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€51,36
-
Moschino Toujours Glamour 100 ml — Dámská toaletní voda
Prodejce:Moschino Toujours Glamour 100 ml — Dámská toaletní vodaMoschino- Běžná cena
-
€58,12 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€58,12
-
Juliette Has a Gun Liquid Illusion 100 ml — Dámská toaletní voda
Prodejce:Juliette Has a Gun Liquid Illusion 100 ml — Dámská toaletní vodaJuliette has a gun- Běžná cena
-
€196,37 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€196,37



















































