Fíkové parfémy
Tato stránka obsahuje 556 parfémů s fíkovou vůní, vybraných z niche a luxusních značek jako Fragonard, Off white, Ortigia, Kenzo a Rituals. Fík je ceněn pro svůj zelený, mléčný a mírně sladký profil, který evokuje středomořskou a přírodní atmosféru.
Pro výběr vhodného fíkového parfému zvažte koncentraci (Eau de Toilette pro svěžest, Eau de Parfum pro intenzitu), roční období (ideální na jaro a léto) a kombinace s dřevitými, citrusovými nebo květinovými tóny pro různé vůně.
Domande frequenti
Jaký charakter má fíková nota v parfémech?
Fíková nota přináší zelený, mléčný a ovocný pocit, často spojený s přírodní svěžestí a středomořskými akcenty, hodí se jak do lehkých, tak i složitějších kompozic.
Které značky nabízejí fíkové parfémy na Papique?
Mezi dostupné značky patří Fragonard, Off white, Ortigia, Kenzo, Rituals, Nikos Sculpture, Goutal, Le labo, 19-69, Bon parfumeur, Balmain a Lalique.
S jakými dalšími vůněmi se fíková nota dobře kombinuje?
Fík se často kombinuje s dřevitými, citrusovými, květinovými nebo pižmovými tóny, vytvářejícími svěží, krémové nebo sofistikovanější vůně podle kombinace.
548 produkty
-
Vilhelm Parfumerie PURPLE FIG - 20 ml

Prodejce:Vilhelm Parfumerie PURPLE FIG - 20 mlVilhelm- Běžná cena
-
€184,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€184,00
-
Parfémovaná voda Vilhelm Basilico \u0026 Fellini - 3x10 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Vilhelm Basilico \u0026 Fellini - 3x10 mlVilhelm- Běžná cena
-
€248,40 - Běžná cena
-
€298,08 - Výprodejová cena
-
€248,40
-
Trudon Cyrnos Pokojový sprej 350 ml
Prodejce:Trudon Cyrnos Pokojový sprej 350 mlTrudon- Běžná cena
-
€381,22 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€381,22
-
Svíčka Trudon Cyrnos 270g

Prodejce:Svíčka Trudon Cyrnos 270gTrudon- Běžná cena
-
€185,72 - Běžná cena
-
€185,73 - Výprodejová cena
-
€185,72
-
Dámský parfém Honor Spirit Of Kings - 100 ml

Prodejce:Dámský parfém Honor Spirit Of Kings - 100 mlSpirit of kings- Běžná cena
-
€588,80 - Běžná cena
-
€706,56 - Výprodejová cena
-
€588,80
-
Sunseeker difuzér Paul Smith 250ml
Prodejce:Sunseeker difuzér Paul Smith 250mlPaul smith- Běžná cena
-
€230,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€230,00
-
Vonné krystaly Ortigia opuncie 250g

Prodejce:Vonné krystaly Ortigia opuncie 250gOrtigia- Běžná cena
-
€68,42 - Běžná cena
-
€68,43 - Výprodejová cena
-
€68,42
-
Ortigia esence opuncie pro pokoje 100ml

Prodejce:Ortigia esence opuncie pro pokoje 100mlOrtigia- Běžná cena
-
€86,02 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€86,02
-
Nishane řecký fíkový pokojový sprej 100 ml

Prodejce:Nishane řecký fíkový pokojový sprej 100 mlNishane- Běžná cena
-
€146,62 - Běžná cena
-
€146,63 - Výprodejová cena
-
€146,62
-
Pánský sprchový kout Mario Lorenzin DROP OF CHARISMA 1 kus
Prodejce:Pánský sprchový kout Mario Lorenzin DROP OF CHARISMA 1 kusMario lorenzin- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11
-
Thè Noir 29 Le Labo sprchový gel 237ml
Prodejce:Thè Noir 29 Le Labo sprchový gel 237mlLe labo- Běžná cena
-
€121,44 - Běžná cena
-
€145,73 - Výprodejová cena
-
€121,44
-
Le labo The Matcha 26 tělové mléko 237 ml
Prodejce:Le labo The Matcha 26 tělové mléko 237 mlLe labo- Běžná cena
-
€99,32 - Běžná cena
-
€119,19 - Výprodejová cena
-
€99,32
-
Svíčka Le Labo Figue 15 245 gr
Prodejce:Svíčka Le Labo Figue 15 245 grLe labo- Běžná cena
-
€138,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€138,00
-
Tělové mléko Le Labo Thè Noir 29 237 ml
Prodejce:Tělové mléko Le Labo Thè Noir 29 237 mlLe labo- Běžná cena
-
€152,72 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€152,72
-
Le labo The Matcha 26 sprchový gel 237ml
Prodejce:Le labo The Matcha 26 sprchový gel 237mlLe labo- Běžná cena
-
€77,95 - Běžná cena
-
€93,55 - Výprodejová cena
-
€77,95
-
Svíčka Le Jardin Retrouve Mousse Arashiyama 190g
Prodejce:Svíčka Le Jardin Retrouve Mousse Arashiyama 190gLe jardin retrouve- Běžná cena
-
€127,08 - Běžná cena
-
€152,50 - Výprodejová cena
-
€127,08
-
Čichová laboratoř How Cool! Náplň 500 ml
Prodejce:Čichová laboratoř How Cool! Náplň 500 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€69,46 - Běžná cena
-
€83,35 - Výprodejová cena
-
€69,46
-
Čichová laboratoř How Cool! Difuzér 200 ml
Prodejce:Čichová laboratoř How Cool! Difuzér 200 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€73,92 - Běžná cena
-
€88,71 - Výprodejová cena
-
€73,92
-
Čichová laboratoř How Cool! Difuzér 500 ml

Prodejce:Čichová laboratoř How Cool! Difuzér 500 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€170,02 - Běžná cena
-
€204,02 - Výprodejová cena
-
€170,02
-
Čichová laboratoř How Cool! Pokojový sprej 500 ml
Prodejce:Čichová laboratoř How Cool! Pokojový sprej 500 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€99,36 - Běžná cena
-
€119,23 - Výprodejová cena
-
€99,36
-
Čichová laboratoř Che Fico Ambient Spray 100ml
Prodejce:Čichová laboratoř Che Fico Ambient Spray 100mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€64,40 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€64,40
-
Čichová laboratoř How Cool! Difuzér o objemu 1 litr
Prodejce:Čichová laboratoř How Cool! Difuzér o objemu 1 litrLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€218,96 - Běžná cena
-
€262,75 - Výprodejová cena
-
€218,96
-
Svíčka Heeley Figuier en Mediterranee 290gr

Prodejce:Svíčka Heeley Figuier en Mediterranee 290grHeeley- Běžná cena
-
€127,07 - Běžná cena
-
€127,08 - Výprodejová cena
-
€127,07 - Jednotková cena
-
€438,17 za kg
-
Francesca Bianchi Sex and Sea - 30 ml unisex parfém

Prodejce:Francesca Bianchi Sex and Sea - 30 ml unisex parfémFrancesca bianchi- Běžná cena
-
€230,69 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€230,69
-
NĚKDY Fornasetti Butterfly Room Spray 100ml
Prodejce:NĚKDY Fornasetti Butterfly Room Spray 100mlFornasetti- Běžná cena
-
€386,40 - Běžná cena
-
€463,68 - Výprodejová cena
-
€386,40
-
IF THEN Svíčka Fornasetti s dekorací masky 310gr
Prodejce:IF THEN Svíčka Fornasetti s dekorací masky 310grFornasetti- Běžná cena
-
€533,60 - Běžná cena
-
€640,32 - Výprodejová cena
-
€533,60
-
Eight & Bob Annicke 2 parfémovaná voda pro ženy 100 ml vapo
Prodejce:Eight & Bob Annicke 2 parfémovaná voda pro ženy 100 ml vapoEight & bob- Běžná cena
-
€140,88 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€140,88
-
Essential parfums Fig Infusion vonná svíčka 270gr

Prodejce:Essential parfums Fig Infusion vonná svíčka 270grEssential parfums- Běžná cena
-
€116,15 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€116,15
-
Diptyque Philosykos Čistící gel na ruce a tělo 200 ml

Prodejce:Diptyque Philosykos Čistící gel na ruce a tělo 200 mlDiptyque- Běžná cena
-
€95,68 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€95,68 - Jednotková cena
-
€478,40 za l
-
Diptyque Philosykos emulze na ruce a tělo 200 ml

Prodejce:Diptyque Philosykos emulze na ruce a tělo 200 mlDiptyque- Běžná cena
-
€115,92 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€115,92 - Jednotková cena
-
€579,60 za l
-
Svíčka Diptyque Figuier - 300 gr.

Prodejce:Svíčka Diptyque Figuier - 300 gr.Diptyque- Běžná cena
-
€179,86 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€179,86 - Jednotková cena
-
€599,53 za kg
-
Svíčka Diptyque Figuier 1500 gr

Prodejce:Svíčka Diptyque Figuier 1500 grDiptyque- Běžná cena
-
€654,92 - Běžná cena
-
€654,93 - Výprodejová cena
-
€654,92 - Jednotková cena
-
€436,61 za kg













































