Fíkové parfémy
Tato stránka obsahuje 556 parfémů s fíkovou vůní, vybraných z niche a luxusních značek jako Fragonard, Off white, Ortigia, Kenzo a Rituals. Fík je ceněn pro svůj zelený, mléčný a mírně sladký profil, který evokuje středomořskou a přírodní atmosféru.
Pro výběr vhodného fíkového parfému zvažte koncentraci (Eau de Toilette pro svěžest, Eau de Parfum pro intenzitu), roční období (ideální na jaro a léto) a kombinace s dřevitými, citrusovými nebo květinovými tóny pro různé vůně.
Domande frequenti
Jaký charakter má fíková nota v parfémech?
Fíková nota přináší zelený, mléčný a ovocný pocit, často spojený s přírodní svěžestí a středomořskými akcenty, hodí se jak do lehkých, tak i složitějších kompozic.
Které značky nabízejí fíkové parfémy na Papique?
Mezi dostupné značky patří Fragonard, Off white, Ortigia, Kenzo, Rituals, Nikos Sculpture, Goutal, Le labo, 19-69, Bon parfumeur, Balmain a Lalique.
S jakými dalšími vůněmi se fíková nota dobře kombinuje?
Fík se často kombinuje s dřevitými, citrusovými, květinovými nebo pižmovými tóny, vytvářejícími svěží, krémové nebo sofistikovanější vůně podle kombinace.
548 produkty
-
Diptyque Figuier Difuzér 75 ml Náplň
Prodejce:Diptyque Figuier Difuzér 75 ml NáplňDiptyque- Běžná cena
-
€76,16 - Běžná cena
-
€91,39 - Výprodejová cena
-
€76,16
-
DS & Durga Greatest Hits Vol. 1 Discovery parfémovaná unisex sada 6x1,5ml
Prodejce:DS & Durga Greatest Hits Vol. 1 Discovery parfémovaná unisex sada 6x1,5mlD.s. & durga- Běžná cena
-
€121,21 - Běžná cena
-
€145,45 - Výprodejová cena
-
€121,21
-
DS & Durga Sweet Do Nothing Unisex parfémovaná voda 50 ml

Prodejce:DS & Durga Sweet Do Nothing Unisex parfémovaná voda 50 mlD.s. & durga- Běžná cena
-
€326,48 - Běžná cena
-
€326,49 - Výprodejová cena
-
€326,48 - Jednotková cena
-
€6.529,60 za l
-
Difuzér Culti Mediterranea Style 100 ml
Prodejce:Difuzér Culti Mediterranea Style 100 mlCulti- Běžná cena
-
€76,24 - Běžná cena
-
€84,87 - Výprodejová cena
-
€76,24 - Jednotková cena
-
€762,40 za l
-
DS & Durga Debaser parfémovaná voda Unisex 10 ml

Prodejce:DS & Durga Debaser parfémovaná voda Unisex 10 mlD.s. & durga- Běžná cena
-
€146,62 - Běžná cena
-
€146,63 - Výprodejová cena
-
€146,62 - Jednotková cena
-
€14.662,00 za l
-
Culti Quercea Decor Difuzér 1000 ml

Prodejce:Culti Quercea Decor Difuzér 1000 mlCulti- Běžná cena
-
€234,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€234,60 - Jednotková cena
-
€234,60 za l
-
Culti Mediterranea Decor Difuzér 250 ml

Prodejce:Culti Mediterranea Decor Difuzér 250 mlCulti- Běžná cena
-
€115,46 - Běžná cena
-
€117,30 - Výprodejová cena
-
€115,46 - Jednotková cena
-
€461,84 za l
-
Pokojový sprej Culti Mediterranea 100 ml

Prodejce:Pokojový sprej Culti Mediterranea 100 mlCulti- Běžná cena
-
€70,91 - Běžná cena
-
€85,09 - Výprodejová cena
-
€70,91
-
Culti Quercea Decor Difuzér 250 ml

Prodejce:Culti Quercea Decor Difuzér 250 mlCulti- Běžná cena
-
€99,77 - Běžná cena
-
€117,30 - Výprodejová cena
-
€99,77 - Jednotková cena
-
€399,08 za l
-
Culti Quercea Style difuzér 500 ml

Prodejce:Culti Quercea Style difuzér 500 mlCulti- Běžná cena
-
€166,17 - Běžná cena
-
€166,18 - Výprodejová cena
-
€166,17 - Jednotková cena
-
€332,34 za l
-
Difuzér Culti Mediterranea Style 500 ml

Prodejce:Difuzér Culti Mediterranea Style 500 mlCulti- Běžná cena
-
€166,17 - Běžná cena
-
€166,18 - Výprodejová cena
-
€166,17 - Jednotková cena
-
€332,34 za l
-
Difuzér Culti Mediterranea Style 250 ml

Prodejce:Difuzér Culti Mediterranea Style 250 mlCulti- Běžná cena
-
€117,30 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€117,30 - Jednotková cena
-
€469,20 za l
-
Difuzér Culti Mediterranea Style 1000 ml
Prodejce:Difuzér Culti Mediterranea Style 1000 mlCulti- Běžná cena
-
€234,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€234,60 - Jednotková cena
-
€234,60 za l
-
Born to stand out Born to Stand Out Fig Porn Eau de Parfum unisex 50 ml
Prodejce:Born to stand out Born to Stand Out Fig Porn Eau de Parfum unisex 50 mlBorn to stand out- Běžná cena
-
€253,83 - Běžná cena
-
€304,59 - Výprodejová cena
-
€253,83
-
19-69 19-69 Svíčka Neviditelný sloupek 200ml
Prodejce:19-69 19-69 Svíčka Neviditelný sloupek 200ml19-69- Běžná cena
-
€87,97 - Běžná cena
-
€87,98 - Výprodejová cena
-
€87,97 - Jednotková cena
-
€439,85 za l
-
Eau d'Italie Eau d'Italie Un Bateau pour Capri unisex parfémovaná voda - 100 ml
Prodejce:Eau d'Italie Eau d'Italie Un Bateau pour Capri unisex parfémovaná voda - 100 mlEau d'italie- Běžná cena
-
€230,00 - Běžná cena
-
€276,00 - Výprodejová cena
-
€230,00
-
Essential parfums Fig Infusion parfémovaná voda - 100 ml

Prodejce:Essential parfums Fig Infusion parfémovaná voda - 100 mlEssential parfums- Běžná cena
-
€183,77 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€183,77
-
Hermetica Figfever Eau De Parfum unisex - 100 ml
Prodejce:Hermetica Figfever Eau De Parfum unisex - 100 mlHermetica- Běžná cena
-
€303,60 - Běžná cena
-
€364,32 - Výprodejová cena
-
€303,60
-
Parfémovaná voda Hermetica Figfever pro muže nebo ženy - 50 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Hermetica Figfever pro muže nebo ženy - 50 mlHermetica- Běžná cena
-
€202,40 - Běžná cena
-
€242,88 - Výprodejová cena
-
€202,40
-
Eau d'Italie Eau D'Italie Easy to Love parfémovaná voda pro muže nebo ženy - 100 ml

Prodejce:Eau d'Italie Eau D'Italie Easy to Love parfémovaná voda pro muže nebo ženy - 100 mlEau d'italie- Běžná cena
-
€322,57 - Běžná cena
-
€322,58 - Výprodejová cena
-
€322,57
-
Eau d'Italie Eau D'Italie Au Lac parfémovaná voda pro ženy - 100 ml

Prodejce:Eau d'Italie Eau D'Italie Au Lac parfémovaná voda pro ženy - 100 mlEau d'italie- Běžná cena
-
€322,57 - Běžná cena
-
€322,58 - Výprodejová cena
-
€322,57
-
Salvatore Ferragamo Silk Jungle EDP U 100 ml

Prodejce:Salvatore Ferragamo Silk Jungle EDP U 100 mlSalvatore Ferragamo- Běžná cena
-
€79,49 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€79,49
-
Salvatore Ferragamo Toscan Creations Vendemmia EDP U 100 ml
Prodejce:Salvatore Ferragamo Toscan Creations Vendemmia EDP U 100 mlSalvatore Ferragamo- Běžná cena
-
€196,12 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€196,12
-
Lolita Lempicka Toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Lolita Lempicka Toaletní voda pro muže 100 mlLolita Lempicka- Běžná cena
-
€51,75 - Běžná cena
-
€56,56 - Výprodejová cena
-
€51,75
-
Lalique Soleil EDP W 50 ml

Prodejce:Lalique Soleil EDP W 50 mlLalique- Běžná cena
-
€61,27 - Běžná cena
-
€94,30 - Výprodejová cena
-
€61,27
-
Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver Forte EDP W 125 ml
Prodejce:Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver Forte EDP W 125 mlGuerlain- Běžná cena
-
€98,32 - Běžná cena
-
€100,62 - Výprodejová cena
-
€98,32 - Jednotková cena
-
€786,56 za l
-
Diptyque 34 Boulevard Saint Germain toaletní voda unisex 100 ml
Prodejce:Diptyque 34 Boulevard Saint Germain toaletní voda unisex 100 mlDiptyque- Běžná cena
-
€346,03 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€346,03 - Jednotková cena
-
€3.460,30 za l
-
Clean Unisex parfémovaná voda Solar Bloom 100 ml

Prodejce:Clean Unisex parfémovaná voda Solar Bloom 100 mlClean- Běžná cena
-
€80,50 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€80,50 - Jednotková cena
-
€805,00 za l
-
Ariana Grande REM parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Prodejce:Ariana Grande REM parfémovaná voda pro ženy 100 mlAriana Grande- Běžná cena
-
€68,88 - Běžná cena
-
€73,39 - Výprodejová cena
-
€68,88 - Jednotková cena
-
€688,80 za l
-
Ariana Grande REM Eau de Parfum Woman 30 ml

Prodejce:Ariana Grande REM Eau de Parfum Woman 30 mlAriana Grande- Běžná cena
-
€43,84 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€43,84 - Jednotková cena
-
€1.461,33 za l
-
Vilhelm Parfumerie PURPLE FIG - 100 ml

Prodejce:Vilhelm Parfumerie PURPLE FIG - 100 mlVilhelm- Běžná cena
-
€460,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€460,00
-
Vilhelm Parfumerie PURPLE FIG - 50 ml

Prodejce:Vilhelm Parfumerie PURPLE FIG - 50 mlVilhelm- Běžná cena
-
€322,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€322,00


















































