Parfémy s neroli
Tato stránka nabízí 2490 parfémů obsahujících vůni neroli, vybraných od renomovaných značek jako Crabtree & Evelyn, Dunhill, Aramis, Acqua di Parma a Fragonard. Neroli, získávané z květů hořkého pomeranče, je ceněné pro svou svěží, květinovou a lehce citrusovou vůni, vhodnou pro pánské i dámské parfémy.
Pro výběr ideálního parfému s neroli zvažte koncentraci (Eau de Toilette pro lehkost, Eau de Parfum pro intenzitu), roční období (ideální na jaro a léto) a kombinaci s dalšími tóny jako citrusy, pižmo či dřevité vůně pro osobitější efekt.
Domande frequenti
Co je nota neroli v parfémech?
Neroli je esence získaná z květů hořkého pomeranče. Dodává parfémům svěží, květinovou a citrusovou vůni, často používanou pro světlé a univerzální vůně.
Pro koho jsou parfémy s neroli vhodné?
Parfémy s neroli jsou vhodné pro muže i ženy. Jsou oblíbené u těch, kteří hledají svěží, elegantní a nenápadné vůně, ideální pro každodenní nošení.
Jak se neroli kombinuje s jinými tóny?
Neroli se dobře kombinuje s citrusovými, květinovými, pižmovými a dřevitými tóny. Tyto kombinace zvýrazňují svěžest neroli a dodávají vůni hloubku a trvanlivost.
2487 produkty
-
Crabtree & evelyn Unisex Kolínská voda s neapolským bergamotem 100 ml

Prodejce:Crabtree & evelyn Unisex Kolínská voda s neapolským bergamotem 100 mlCrabtree & evelyn- Běžná cena
-
€59,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€59,80
-
Crabtree & evelyn Sivigliana Neroli Acqua di Colonia unisex 100 ml

Prodejce:Crabtree & evelyn Sivigliana Neroli Acqua di Colonia unisex 100 mlCrabtree & evelyn- Běžná cena
-
€59,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€59,80
-
Dunhill Icon Absolute Eau de parfum pro muže 100 ml
Prodejce:Dunhill Icon Absolute Eau de parfum pro muže 100 mlDunhill- Běžná cena
-
€88,44 - Běžná cena
-
€106,12 - Výprodejová cena
-
€88,44
-
Aramis Toaletní voda Tuscany For Men 100 ml
Prodejce:Aramis Toaletní voda Tuscany For Men 100 mlAramis- Běžná cena
-
€148,35 - Běžná cena
-
€178,02 - Výprodejová cena
-
€148,35
-
Rochas Eau Sensuelle toaletní voda pro ženy 100 ml

Prodejce:Rochas Eau Sensuelle toaletní voda pro ženy 100 mlRochas- Běžná cena
-
€64,79 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€64,79
-
Agua De Sevilla Edt Spray 125ml sady

Prodejce:Agua De Sevilla Edt Spray 125ml sadyAgua de sevilla- Běžná cena
-
€59,91 - Běžná cena
-
€59,92 - Výprodejová cena
-
€59,91
-
Fragonard Desert toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Desert toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Fragonard Vetiver toaletní voda unisex 100 ml

Prodejce:Fragonard Vetiver toaletní voda unisex 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Rose et marius A Morning at the Orangery Eau de Parfum Unisex 100ml

Prodejce:Rose et marius A Morning at the Orangery Eau de Parfum Unisex 100mlRose et marius- Běžná cena
-
€78,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€78,20
-
Carolina Herrera CH Good Girl parfémovaná voda Refillable Spray 100ml pro ženy

Prodejce:Carolina Herrera CH Good Girl parfémovaná voda Refillable Spray 100ml pro ženyCarolina herrera- Běžná cena
-
€196,19 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€196,19 - Jednotková cena
-
€1.961,90 za l
-
Zdobená svíčka Ortigia Zagara 380g

Prodejce:Zdobená svíčka Ortigia Zagara 380gOrtigia- Běžná cena
-
€140,76 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€140,76
-
Fragonard Figuier 200 ml — Difuzér do bytu

Prodejce:Fragonard Figuier 200 ml — Difuzér do bytuFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11
-
Acqua di parma Světlo kolínské vody - náplň pro difuzér - Objem: 500 ml
Prodejce:Acqua di parma Světlo kolínské vody - náplň pro difuzér - Objem: 500 mlAcqua di parma- Běžná cena
-
€106,38 - Běžná cena
-
€127,65 - Výprodejová cena
-
€106,38
-
Victory Radiant Eau de Parfum unisex 100 ml
Prodejce:Victory Radiant Eau de Parfum unisex 100 mlVictory- Běžná cena
-
€136,85 - Běžná cena
-
€164,22 - Výprodejová cena
-
€136,85
-
Rochas Voda z Rochas Neroli Azur toaletní voda ve spreji 100ml

Prodejce:Rochas Voda z Rochas Neroli Azur toaletní voda ve spreji 100mlRochas- Běžná cena
-
€76,70 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€76,70
-
Lush Parfémovaná voda Breath of God 30 ml
Prodejce:Lush Parfémovaná voda Breath of God 30 mlLush- Běžná cena
-
€78,20 - Běžná cena
-
€93,84 - Výprodejová cena
-
€78,20
-
Agua De Sevilla Triana toaletní voda pro ženy ve spreji 125ml sady
Prodejce:Agua De Sevilla Triana toaletní voda pro ženy ve spreji 125ml sadyAgua de sevilla- Běžná cena
-
€60,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€60,44
-
Rasasi Hawas Ice EDP M 100 ml

Prodejce:Rasasi Hawas Ice EDP M 100 mlRasasi- Běžná cena
-
€52,39 - Běžná cena
-
€57,96 - Výprodejová cena
-
€52,39
-
Lancôme La Nuit Trésor Fleur de Nuit EDP W 30 ml
Prodejce:Lancôme La Nuit Trésor Fleur de Nuit EDP W 30 mlLancôme- Běžná cena
-
€73,95 - Běžná cena
-
€88,73 - Výprodejová cena
-
€73,95
-
Salentum Salentissimo 07 Eau de Parfum - 100 ml
Prodejce:Salentum Salentissimo 07 Eau de Parfum - 100 mlSalentum- Běžná cena
-
€170,08 - Běžná cena
-
€170,09 - Výprodejová cena
-
€170,08
-
Crabtree & evelyn Acqua di Colonia Ungheria unisexová kolínská voda 100 ml

Prodejce:Crabtree & evelyn Acqua di Colonia Ungheria unisexová kolínská voda 100 mlCrabtree & evelyn- Běžná cena
-
€60,05 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€60,05
-
Fragonard Fleur d'Oranger Toaletní voda

Prodejce:Fragonard Fleur d'Oranger Toaletní vodaFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11
-
Acqua Di Taormina Zahr Eau De Toilette Spray 50 ml
Prodejce:Acqua Di Taormina Zahr Eau De Toilette Spray 50 mlAcqua di taormina- Běžná cena
-
€98,42 - Běžná cena
-
€120,06 - Výprodejová cena
-
€98,42
-
Shiseido Ever Bloom Extrait Absolu parfémovaná voda pro ženy 20 ml
Prodejce:Shiseido Ever Bloom Extrait Absolu parfémovaná voda pro ženy 20 mlShiseido- Běžná cena
-
€92,18 - Běžná cena
-
€110,62 - Výprodejová cena
-
€92,18
-
The Body Shop Vibrant Bergamot 50 ml
Prodejce:The Body Shop Vibrant Bergamot 50 mlThe body shop- Běžná cena
-
€85,01 - Běžná cena
-
€102,01 - Výprodejová cena
-
€85,01
-
Fragonard Beau Gosse toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Beau Gosse toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Barrois Tilia - unisex parfémovaná voda 100 ml

Prodejce:Barrois Tilia - unisex parfémovaná voda 100 mlBarrois- Běžná cena
-
€377,04 - Běžná cena
-
€460,00 - Výprodejová cena
-
€377,04
-
Parfémovaná voda Miller harris Violet Ida - 50 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Miller harris Violet Ida - 50 mlMiller harris- Běžná cena
-
€258,06 - Běžná cena
-
€309,67 - Výprodejová cena
-
€258,06
-
Miller harris L'Air de Rien Eau de Parfum 100 ml

Prodejce:Miller harris L'Air de Rien Eau de Parfum 100 mlMiller harris- Běžná cena
-
€357,76 - Běžná cena
-
€357,77 - Výprodejová cena
-
€357,76
-
Rose et marius Eau de Parfum unisex Sunny Rose Water 100 ml

Prodejce:Rose et marius Eau de Parfum unisex Sunny Rose Water 100 mlRose et marius- Běžná cena
-
€78,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€78,20
-
Mac M·A·C Shadescents Candy Yum Yum 50 ml
Prodejce:Mac M·A·C Shadescents Candy Yum Yum 50 mlMac cosmetics- Běžná cena
-
€88,99 - Běžná cena
-
€108,56 - Výprodejová cena
-
€88,99
-
Victoria's Secret Tease Cocoa Soirée EDP W 100 ml
Prodejce:Victoria's Secret Tease Cocoa Soirée EDP W 100 mlVictoria's Secret- Běžná cena
-
€97,18 - Běžná cena
-
€116,62 - Výprodejová cena
-
€97,18


















































