Pižmové parfémy
Tato stránka nabízí 16 714 parfémů s pižmovou vůní, vybraných od značek jako Armaf, L'Occitane, Reminiscence, Jo Malone a Carthusia. Pižmo je jednou z nejpoužívanějších vůní v parfumerii díky své schopnosti dodat hloubku, smyslnost a trvanlivost vůním.
Pro výběr ideálního pižmového parfému zvažte koncentraci (Eau de Toilette pro lehčí efekt, Eau de Parfum pro intenzivnější vůni) a roční období: pižmo se hodí jak do svěžích, tak do teplých a obklopujících kompozic. Snadno se kombinuje s květinovými, dřevitými nebo kořeněnými tóny.
Domande frequenti
Jaký charakter má pižmová nota v parfémech?
Pižmo dodává vůním měkký, čistý a trvalý základ. Může působit pudrově, sametově nebo mírně zvířecím dojmem podle složení.
Na jaká roční období je pižmový parfém vhodný?
Pižmo se hodí na všechna roční období: lehčí verze jsou ideální na jaro a léto, zatímco intenzivnější kompozice na podzim a zimu.
S jakými dalšími tóny se pižmo dobře kombinuje?
Pižmo se snadno snoubí s květinovými, dřevitými, citrusovými a kořeněnými tóny, což dělá vůni vyváženější a trvalejší.
16676 produkty
-
Kenzo Jungle Homme - EDT - Objem: 75 ml

Prodejce:Kenzo Jungle Homme - EDT - Objem: 75 mlKenzo- Běžná cena
-
€63,36 - Běžná cena
-
€65,57 - Výprodejová cena
-
€63,36
-
Acqua di parma Světlo kolínské vody - náplň pro difuzér - Objem: 500 ml
Prodejce:Acqua di parma Světlo kolínské vody - náplň pro difuzér - Objem: 500 mlAcqua di parma- Běžná cena
-
€106,38 - Běžná cena
-
€127,65 - Výprodejová cena
-
€106,38
-
Penhaligon's Bluebell Eau de Toilette

Prodejce:Penhaligon's Bluebell Eau de ToilettePenhaligon's- Běžná cena
-
€312,80 - Běžná cena
-
€368,00 - Výprodejová cena
-
€312,80
-
Moresque Soul Batik Eau de Parfum 75 ml

Prodejce:Moresque Soul Batik Eau de Parfum 75 mlMoresque- Běžná cena
-
€108,51 - Běžná cena
-
€130,22 - Výprodejová cena
-
€108,51
-
Messi Messi Parfémovaná voda - 100 ml

Prodejce:Messi Messi Parfémovaná voda - 100 mlMessi- Běžná cena
-
€61,13 - Běžná cena
-
€71,53 - Výprodejová cena
-
€61,13
-
Victory Radiant Eau de Parfum unisex 100 ml
Prodejce:Victory Radiant Eau de Parfum unisex 100 mlVictory- Běžná cena
-
€136,85 - Běžná cena
-
€164,22 - Výprodejová cena
-
€136,85
-
Rochas Audace Eau DE Parfum Sprej 60ml

Prodejce:Rochas Audace Eau DE Parfum Sprej 60mlRochas- Běžná cena
-
€60,51 - Běžná cena
-
€62,97 - Výprodejová cena
-
€60,51
-
Rochas Voda z Rochas Neroli Azur toaletní voda ve spreji 100ml

Prodejce:Rochas Voda z Rochas Neroli Azur toaletní voda ve spreji 100mlRochas- Běžná cena
-
€76,70 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€76,70
-
Carthusia Domus Fiori di Capri Refined Náplň do pokojového difuzéru 500 ml

Prodejce:Carthusia Domus Fiori di Capri Refined Náplň do pokojového difuzéru 500 mlCarthusia- Běžná cena
-
€48,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€48,00
-
Carthusia Náplň do difuzéru Domus Frutto di Bacco pro životní prostředí pižmo 500 ml

Prodejce:Carthusia Náplň do difuzéru Domus Frutto di Bacco pro životní prostředí pižmo 500 mlCarthusia- Běžná cena
-
€48,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€48,00
-
Carthusia Domus Mediterraneo Fresh Room difuzér 100ml

Prodejce:Carthusia Domus Mediterraneo Fresh Room difuzér 100mlCarthusia- Běžná cena
-
€34,99 - Běžná cena
-
€35,00 - Výprodejová cena
-
€34,99
-
Carthusia Pánský deodorant tyčinka Citrus Woody 75ml

Prodejce:Carthusia Pánský deodorant tyčinka Citrus Woody 75mlCarthusia- Běžná cena
-
€30,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€30,00
-
Afnan Supremacy Collector's Edition Parfémovaná voda pro muže 100 ml

Prodejce:Afnan Supremacy Collector's Edition Parfémovaná voda pro muže 100 mlAfnan- Běžná cena
-
€86,25 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€86,25
-
Agua De Sevilla Triana toaletní voda pro ženy ve spreji 125ml sady
Prodejce:Agua De Sevilla Triana toaletní voda pro ženy ve spreji 125ml sadyAgua de sevilla- Běžná cena
-
€60,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€60,44
-
Lancôme Ô de Lancôme toaletní voda dámská 200 ml

Prodejce:Lancôme Ô de Lancôme toaletní voda dámská 200 mlLancôme- Běžná cena
-
€131,88 - Běžná cena
-
€132,71 - Výprodejová cena
-
€131,88
-
Rochas Eau De Rochas Eau De Toilette Spray 100ml

Prodejce:Rochas Eau De Rochas Eau De Toilette Spray 100mlRochas- Běžná cena
-
€57,91 - Běžná cena
-
€69,23 - Výprodejová cena
-
€57,91
-
Rasasi Hawas Ice EDP M 100 ml

Prodejce:Rasasi Hawas Ice EDP M 100 mlRasasi- Běžná cena
-
€52,39 - Běžná cena
-
€57,96 - Výprodejová cena
-
€52,39
-
Reminiscence Le Patchouli Eau De Toilette Intense Spray 100ml

Prodejce:Reminiscence Le Patchouli Eau De Toilette Intense Spray 100mlReminiscence- Běžná cena
-
€106,95 - Běžná cena
-
€128,34 - Výprodejová cena
-
€106,95
-
Montale Aoud Safran EDP U 100 ml
Prodejce:Montale Aoud Safran EDP U 100 mlMontale- Běžná cena
-
€100,58 - Běžná cena
-
€120,69 - Výprodejová cena
-
€100,58
-
Lorenzo Villoresi pižmo 100 ml

Prodejce:Lorenzo Villoresi pižmo 100 mlLorenzo Villoresi- Běžná cena
-
€148,99 - Běžná cena
-
€322,00 - Výprodejová cena
-
€148,99
-
L’Occitane Růžová toaletní voda pro ženy 75 ml
Prodejce:L’Occitane Růžová toaletní voda pro ženy 75 mlL'Occitane- Běžná cena
-
€138,00 - Běžná cena
-
€165,60 - Výprodejová cena
-
€138,00
-
CLEAN Reserve Skin unisex parfémovaná voda 100 ml

Prodejce:CLEAN Reserve Skin unisex parfémovaná voda 100 mlClean- Běžná cena
-
€101,50 - Běžná cena
-
€121,80 - Výprodejová cena
-
€101,50
-
Ortigia Ambra Nera Tekuté mýdlo 1000 ml Náplň

Prodejce:Ortigia Ambra Nera Tekuté mýdlo 1000 ml NáplňOrtigia- Běžná cena
-
€97,75 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€97,75
-
Fragonard Fragonard Toaletní voda dámská 2024 100 ml

Prodejce:Fragonard Fragonard Toaletní voda dámská 2024 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Fragonard Soleil parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Prodejce:Fragonard Soleil parfémovaná voda pro ženy 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€125,12 - Běžná cena
-
€150,14 - Výprodejová cena
-
€125,12
-
Fragonard Etoile parfém pro ženy 30 ml

Prodejce:Fragonard Etoile parfém pro ženy 30 mlFragonard- Běžná cena
-
€107,52 - Běžná cena
-
€107,53 - Výprodejová cena
-
€107,52
-
Fragonard Menthe Basilic difuzér 200 ml

Prodejce:Fragonard Menthe Basilic difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Fragonard Unisex parfém Melodies 60 ml

Prodejce:Fragonard Unisex parfém Melodies 60 mlFragonard- Běžná cena
-
€154,45 - Běžná cena
-
€185,33 - Výprodejová cena
-
€154,45
-
Fragonard Heliotrope Gingembre Eau de Parfum pro ženy 50 ml

Prodejce:Fragonard Heliotrope Gingembre Eau de Parfum pro ženy 50 mlFragonard- Běžná cena
-
€89,93 - Běžná cena
-
€107,92 - Výprodejová cena
-
€89,93
-
Fragonard Bleu Riviera toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Bleu Riviera toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Fragonard Eau du Seducteur toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Eau du Seducteur toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Fragonard Parfém Diamant pro ženy 60 ml
Prodejce:Fragonard Parfém Diamant pro ženy 60 mlFragonard- Běžná cena
-
€154,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€154,44

























































