Pižmové parfémy
Tato stránka nabízí 16 714 parfémů s pižmovou vůní, vybraných od značek jako Armaf, L'Occitane, Reminiscence, Jo Malone a Carthusia. Pižmo je jednou z nejpoužívanějších vůní v parfumerii díky své schopnosti dodat hloubku, smyslnost a trvanlivost vůním.
Pro výběr ideálního pižmového parfému zvažte koncentraci (Eau de Toilette pro lehčí efekt, Eau de Parfum pro intenzivnější vůni) a roční období: pižmo se hodí jak do svěžích, tak do teplých a obklopujících kompozic. Snadno se kombinuje s květinovými, dřevitými nebo kořeněnými tóny.
Domande frequenti
Jaký charakter má pižmová nota v parfémech?
Pižmo dodává vůním měkký, čistý a trvalý základ. Může působit pudrově, sametově nebo mírně zvířecím dojmem podle složení.
Na jaká roční období je pižmový parfém vhodný?
Pižmo se hodí na všechna roční období: lehčí verze jsou ideální na jaro a léto, zatímco intenzivnější kompozice na podzim a zimu.
S jakými dalšími tóny se pižmo dobře kombinuje?
Pižmo se snadno snoubí s květinovými, dřevitými, citrusovými a kořeněnými tóny, což dělá vůni vyváženější a trvalejší.
16454 produkty
-
Khadlaj Pižmová směs EDP U 60 ml
Prodejce:Khadlaj Pižmová směs EDP U 60 mlKhadlaj- Běžná cena
-
€148,58 - Běžná cena
-
€178,30 - Výprodejová cena
-
€148,58
-
Fragonard Desert toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Desert toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Čisticí voda na tělo Frederic malle Eau de Magnolia 200 ml
Prodejce:Čisticí voda na tělo Frederic malle Eau de Magnolia 200 mlFrederic malle- Běžná cena
-
€127,08 - Běžná cena
-
€152,49 - Výprodejová cena
-
€127,08
-
Fragonard Belle de nuit parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Prodejce:Fragonard Belle de nuit parfémovaná voda pro ženy 50 mlFragonard- Běžná cena
-
€111,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€111,44
-
Goutal Ambre Fetiche 100 ml — Parfém

Prodejce:Goutal Ambre Fetiche 100 ml — ParfémGoutal- Běžná cena
-
€77,16 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€77,16
-
Fragonard Santal 100 ml Unisex — Toaletní voda

Prodejce:Fragonard Santal 100 ml Unisex — Toaletní vodaFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11
-
Rose et marius A Morning at the Orangery Eau de Parfum Unisex 100ml

Prodejce:Rose et marius A Morning at the Orangery Eau de Parfum Unisex 100mlRose et marius- Běžná cena
-
€78,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€78,20
-
Rose et marius Růžové víno pod pergolou Eau de Parfum Unisex 100 ml

Prodejce:Rose et marius Růžové víno pod pergolou Eau de Parfum Unisex 100 mlRose et marius- Běžná cena
-
€92,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€92,00
-
Crabtree & evelyn Eau de toilette pro ženy Levandule a Espresso 100 ml
Prodejce:Crabtree & evelyn Eau de toilette pro ženy Levandule a Espresso 100 mlCrabtree & evelyn- Běžná cena
-
€59,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€59,80
-
Escada Taj Sunset Limited Edition EDT W 50 ml
Prodejce:Escada Taj Sunset Limited Edition EDT W 50 mlEscada- Běžná cena
-
€69,30 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€69,30
-
Laura Biagiotti Rome Black Man Extreme parfémovaná voda intenzivní sprej 125 ml

Prodejce:Laura Biagiotti Rome Black Man Extreme parfémovaná voda intenzivní sprej 125 mlLaura Biagiotti- Běžná cena
-
€65,57 - Běžná cena
-
€126,27 - Výprodejová cena
-
€65,57
-
Jo Malone Mallow On The Moor kolínská voda pro ženy 30ml

Prodejce:Jo Malone Mallow On The Moor kolínská voda pro ženy 30mlJo malone- Běžná cena
-
€82,85 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,85
-
Jo Malone kolínská voda pro ženy Melancholy Thistle 30 ml

Prodejce:Jo Malone kolínská voda pro ženy Melancholy Thistle 30 mlJo malone- Běžná cena
-
€78,08 - Běžná cena
-
€78,09 - Výprodejová cena
-
€78,08
-
Reminiscence Musc Charnel - Eau De Parfum 100 ml
Prodejce:Reminiscence Musc Charnel - Eau De Parfum 100 mlReminiscence- Běžná cena
-
€123,90 - Běžná cena
-
€133,45 - Výprodejová cena
-
€123,90
-
Swiss Arabian Opulence Of Dubai EDP U 100 ml

Prodejce:Swiss Arabian Opulence Of Dubai EDP U 100 mlSwiss Arabian- Běžná cena
-
€71,62 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€71,62
-
Atkinsons Anglická levandulová toaletní voda pro muže - 620 ml

Prodejce:Atkinsons Anglická levandulová toaletní voda pro muže - 620 mlAtkinsons- Běžná cena
-
€131,10 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€131,10 - Jednotková cena
-
€211,45 za l
-
Reminiscence Souffle Ambré Eau De Toilette Intense Spray 100ml

Prodejce:Reminiscence Souffle Ambré Eau De Toilette Intense Spray 100mlReminiscence- Běžná cena
-
€85,74 - Běžná cena
-
€106,95 - Výprodejová cena
-
€85,74
-
Mugler Angel 200ml

Prodejce:Mugler Angel 200mlThierry Mugler- Běžná cena
-
€114,03 - Běžná cena
-
€136,84 - Výprodejová cena
-
€114,03
-
Luka Milano Artemus Oud 100 ml
Prodejce:Luka Milano Artemus Oud 100 mlLuka milano- Běžná cena
-
€152,58 - Běžná cena
-
€183,10 - Výprodejová cena
-
€152,58
-
Ds & durga Nevím co Eau de parfum for Men - 50 ml

Prodejce:Ds & durga Nevím co Eau de parfum for Men - 50 mlD.s. & durga- Běžná cena
-
€326,48 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€326,48 - Jednotková cena
-
€6.529,60 za l
-
Carolina Herrera CH Good Girl parfémovaná voda Refillable Spray 100ml pro ženy

Prodejce:Carolina Herrera CH Good Girl parfémovaná voda Refillable Spray 100ml pro ženyCarolina herrera- Běžná cena
-
€196,19 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€196,19 - Jednotková cena
-
€1.961,90 za l
-
Zdobená svíčka Ortigia Zagara 380g

Prodejce:Zdobená svíčka Ortigia Zagara 380gOrtigia- Běžná cena
-
€140,76 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€140,76
-
Fragonard Verveine toaletní voda unisex 100 ml

Prodejce:Fragonard Verveine toaletní voda unisex 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Fragonard Toaletní voda pro muže Valentin 100 ml

Prodejce:Fragonard Toaletní voda pro muže Valentin 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Arcipelago parfémovaná voda pro muže 100 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Arcipelago parfémovaná voda pro muže 100 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€146,10 - Běžná cena
-
€170,09 - Výprodejová cena
-
€146,10 - Jednotková cena
-
€1.461,00 za l
-
Fragonard Toaletní voda pačuli unisex 100ml

Prodejce:Fragonard Toaletní voda pačuli unisex 100mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11
-
Essential parfums Bois Imperial parfémovaná voda - 100 ml Plnitelné

Prodejce:Essential parfums Bois Imperial parfémovaná voda - 100 ml PlnitelnéEssential parfums- Běžná cena
-
€183,77 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€183,77
-
Jo Malone GRAPEFRUIT Kolín nad Rýnem Unisex 30 ml

Prodejce:Jo Malone GRAPEFRUIT Kolín nad Rýnem Unisex 30 mlJo malone- Běžná cena
-
€86,71 - Běžná cena
-
€87,24 - Výprodejová cena
-
€86,71 - Jednotková cena
-
€2.890,33 za l
-
Fragonard Figuier 200 ml — Difuzér do bytu

Prodejce:Fragonard Figuier 200 ml — Difuzér do bytuFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11
-
Off-white Soluzione n°09 Eau de Parfum unisex 50 ml
Prodejce:Off-white Soluzione n°09 Eau de Parfum unisex 50 mlOff white- Běžná cena
-
€84,43 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€84,43
-
Off-white Soluzione N. 10 Eau de Parfum unisex 50 ml

Prodejce:Off-white Soluzione N. 10 Eau de Parfum unisex 50 mlOff white- Běžná cena
-
€57,50 - Běžná cena
-
€69,92 - Výprodejová cena
-
€57,50
-
Off-white Soluzione N. 8 Eau de Parfum unisex 50 ml
Prodejce:Off-white Soluzione N. 8 Eau de Parfum unisex 50 mlOff white- Běžná cena
-
€76,91 - Běžná cena
-
€92,29 - Výprodejová cena
-
€76,91






















































