Pánské parfémy s mandarinkou
Tato stránka nabízí 691 pánských parfémů s vůní mandarinky, vybraných od předních značek jako Fragonard, Carthusia, Loewe, Acqua dell'elba a Kenzo. Mandarinka přináší svěží citrusovou vůni, často používanou k oživení a rozjasnění mužských parfémů.
Pro výběr ideálního parfému zvažte koncentraci (Eau de Toilette pro lehkost, Eau de Parfum pro dlouhotrvající vůni), roční období (mandarinka je ideální na jaro a léto) a kombinace: dobře ladí s dřevitými, aromatickými nebo kořeněnými tóny.
Domande frequenti
Jaký charakter má mandarinková nota v pánských parfémech?
Mandarinka dodává svěží citrusovou vůni, živou a mírně sladkou, často používanou k rozjasnění a oživení parfémů.
S jakými dalšími tóny se mandarinka dobře kombinuje?
Mandarinka se často kombinuje s dřevitými, aromatickými, kořeněnými nebo pižmovými tóny, čímž vznikají vyvážené a univerzální vůně.
Jakou koncentraci zvolit pro mandarinkový parfém?
Pro lehkou a každodenní vůni zvolte Eau de Toilette; pro intenzivnější a trvalejší efekt preferujte Eau de Parfum.
687 produkty
-
Fragonard Concerto toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Concerto toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Carthusia Pánská parfémovaná voda 100ml Osvěžující elegantní

Prodejce:Carthusia Pánská parfémovaná voda 100ml Osvěžující elegantníCarthusia- Běžná cena
-
€110,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€110,00
-
Loewe For men Eau De Toilette 150 ml
Prodejce:Loewe For men Eau De Toilette 150 mlLoewe- Běžná cena
-
€162,75 - Běžná cena
-
€195,30 - Výprodejová cena
-
€162,75
-
Fragonard Desert toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Desert toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Fragonard Toaletní voda pro muže Valentin 100 ml

Prodejce:Fragonard Toaletní voda pro muže Valentin 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Arcipelago parfémovaná voda pro muže 100 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Arcipelago parfémovaná voda pro muže 100 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€146,10 - Běžná cena
-
€170,09 - Výprodejová cena
-
€146,10 - Jednotková cena
-
€1.461,00 za l
-
Kenzo Jungle Homme - EDT - Objem: 75 ml

Prodejce:Kenzo Jungle Homme - EDT - Objem: 75 mlKenzo- Běžná cena
-
€63,36 - Běžná cena
-
€65,57 - Výprodejová cena
-
€63,36
-
Fragonard Bleu Riviera toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Bleu Riviera toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Annick goutal Eau de Monsieur toaletní voda - 100 ml

Prodejce:Annick goutal Eau de Monsieur toaletní voda - 100 mlAnnick Goutal- Běžná cena
-
€118,33 - Běžná cena
-
€143,43 - Výprodejová cena
-
€118,33
-
Nikos Sculpture Sculpture Mykonos EDP - 100 ml

Prodejce:Nikos Sculpture Sculpture Mykonos EDP - 100 mlNikos Sculpture- Běžná cena
-
€64,35 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€64,35
-
Armand Basi Pánská toaletní voda ve spreji 125ml + reproduktory
Prodejce:Armand Basi Pánská toaletní voda ve spreji 125ml + reproduktoryArmand Basi- Běžná cena
-
€64,38 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€64,38
-
Hackett Essential Eau De Parfém pro muže 100 ml
Prodejce:Hackett Essential Eau De Parfém pro muže 100 mlHackett- Běžná cena
-
€38,13 - Běžná cena
-
€45,76 - Výprodejová cena
-
€38,13
-
L´occitane Eau De L'Occitan Pour Homme Eau De Toilette Men 75 ml
Prodejce:L´occitane Eau De L'Occitan Pour Homme Eau De Toilette Men 75 mlL'Occitane- Běžná cena
-
€63,81 - Běžná cena
-
€76,57 - Výprodejová cena
-
€63,81
-
Rasasi Ambar Silk EDP U 200 ml

Prodejce:Rasasi Ambar Silk EDP U 200 mlRasasi- Běžná cena
-
€148,95 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€148,95
-
Fragonard Cologne Grand Luxe toaletní voda pro muže 200 ml
Prodejce:Fragonard Cologne Grand Luxe toaletní voda pro muže 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€97,75 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€97,75 - Jednotková cena
-
€488,75 za l
-
Costume National Homme parfémovaná voda pro muže 100 ml

Prodejce:Costume National Homme parfémovaná voda pro muže 100 mlCostume National- Běžná cena
-
€169,67 - Běžná cena
-
€207,00 - Výprodejová cena
-
€169,67 - Jednotková cena
-
€1.696,70 za l
-
Dunhill Signature Kolekce Arabian Desert Eau de parfum pro muže 100 ml

Prodejce:Dunhill Signature Kolekce Arabian Desert Eau de parfum pro muže 100 mlDunhill- Běžná cena
-
€76,15 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€76,15 - Jednotková cena
-
€761,50 za l
-
Guerlain Eau de Toilette s vetiverem - 100 ml

Prodejce:Guerlain Eau de Toilette s vetiverem - 100 mlGuerlain- Běžná cena
-
€130,75 - Běžná cena
-
€132,30 - Výprodejová cena
-
€130,75
-
Voda Kenzo Toaletní voda ve spreji pro muže 100 ml

Prodejce:Voda Kenzo Toaletní voda ve spreji pro muže 100 mlKenzo- Běžná cena
-
€68,77 - Běžná cena
-
€76,89 - Výprodejová cena
-
€68,77
-
Acqua dell'Elba Modrá toaletní voda pro muže 100 ml
Prodejce:Acqua dell'Elba Modrá toaletní voda pro muže 100 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€196,14 - Běžná cena
-
€235,37 - Výprodejová cena
-
€196,14
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Arcipelago Eau de Parfum for Men 50 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Arcipelago Eau de Parfum for Men 50 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€81,40 - Běžná cena
-
€119,25 - Výprodejová cena
-
€81,40 - Jednotková cena
-
€1.628,00 za l
-
Acqua dell'Elba Classica parfémovaná voda pro muže 50 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Classica parfémovaná voda pro muže 50 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€119,25 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€119,25 - Jednotková cena
-
€2.385,00 za l
-
Penhaligon's Endymion Large Set — Dárková sada

Prodejce:Penhaligon's Endymion Large Set — Dárková sadaPenhaligon's- Běžná cena
-
€332,35 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€332,35
-
Trudon Odalisque Difuzér 350 ml Reed
Prodejce:Trudon Odalisque Difuzér 350 ml ReedTrudon- Běžná cena
-
€342,13 - Běžná cena
-
€410,56 - Výprodejová cena
-
€342,13
-
Loewe Solo Loewe Esencial EDT formát 100ml
Prodejce:Loewe Solo Loewe Esencial EDT formát 100mlLoewe- Běžná cena
-
€129,15 - Běžná cena
-
€154,97 - Výprodejová cena
-
€129,15
-
Dárková sada Cerruti Vivo EDP 60 ml a deodorant ve spreji 150 ml 60 ml

Prodejce:Dárková sada Cerruti Vivo EDP 60 ml a deodorant ve spreji 150 ml 60 mlCerruti- Běžná cena
-
€82,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,80
-
Acqua di parma Essenza EDC 180ml
Prodejce:Acqua di parma Essenza EDC 180mlAcqua di parma- Běžná cena
-
€166,84 - Běžná cena
-
€217,63 - Výprodejová cena
-
€166,84
-
Acqua dell' elba Arcipelago Uomo - EDT - Objem: 100 ml

Prodejce:Acqua dell' elba Arcipelago Uomo - EDT - Objem: 100 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€140,46 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€140,46
-
Loewe 001 Man Edp Sp 75ml Nový formát

Prodejce:Loewe 001 Man Edp Sp 75ml Nový formátLoewe- Běžná cena
-
€143,93 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€143,93
-
Aramis Intuition Edp Spray 100ml
Prodejce:Aramis Intuition Edp Spray 100mlAramis- Běžná cena
-
€129,14 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€129,14
-
Majda bekkali Fusion Sacree Obscur Parfém 10 ml

Prodejce:Majda bekkali Fusion Sacree Obscur Parfém 10 mlMajda bekkali- Běžná cena
-
€98,03 - Běžná cena
-
€119,60 - Výprodejová cena
-
€98,03




















































