Letní dámské parfémy
Luxusní letní dámský parfém je rafinovanou volbou pro ty, kteří chtějí ajedinečný čichový zážitek během letní sezóny. V této sezóně mnoho lidí rádo mění svůj parfém a volí svěží a lehké vůně, které dokonale zapadají do letní atmosféry. Svěží letní parfém pro ženy by neměl být přehnaně sladký, ale spíše navozují pocity svěžesti a vitality.
Tyto letní parfémy pro ženy jsou určeny pro provázet vás v každém okamžiku léta, ať už odpočíváte na pláži pod spalujícím sluncem nebo se účastníte divokých letních večírků. Letní parfémy opravdu umí ovlivnit vaši náladu, připomínající šťastné vzpomínky a zvýraznění vaší individuality.
Pokud si chcete koupit nejlepší letní parfém pro ženy online, už nehledejte: naše stránka Papique nabízí široký výběr niche dámské letní vůně na prodej. Jsme hrdí, že vám můžeme představit jedinečné, svěží a lehké vůně, vyrobené z vysoce kvalitních surovin. Objevte v našem obchodě kolekce letních vůní, které obsahují květinové, citrusové a ovocné čichové tóny, ideální pro vaše nezapomenutelné léto.
3392 produkty
-
Estée Lauder Young Dew saténové tělo 150 ml
Prodejce:Estée Lauder Young Dew saténové tělo 150 mlEstée lauder- Běžná cena
-
€73,35 - Běžná cena
-
€103,50 - Výprodejová cena
-
€73,35
-
Elie Saab Parfémovaná voda pro ženy 90 ml

Prodejce:Elie Saab Parfémovaná voda pro ženy 90 mlElie Saab- Běžná cena
-
€91,77 - Běžná cena
-
€99,57 - Výprodejová cena
-
€91,77
-
Escada Sentiment toaletní voda pro ženy 75 ml

Prodejce:Escada Sentiment toaletní voda pro ženy 75 mlEscada- Běžná cena
-
€61,06 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€61,06
-
Elie Saab Le Parfum Essentiel Eau de Parfum Spray pro ženy 90 ml

Prodejce:Elie Saab Le Parfum Essentiel Eau de Parfum Spray pro ženy 90 mlElie Saab- Běžná cena
-
€88,23 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€88,23
-
El Ganso Ciaobella toaletní voda Woman 125ml Vap + 30ml vap box
Prodejce:El Ganso Ciaobella toaletní voda Woman 125ml Vap + 30ml vap boxEl ganso- Běžná cena
-
€85,47 - Běžná cena
-
€102,56 - Výprodejová cena
-
€85,47
-
Elie Saab Le Parfum Eau De Parfum Spray pro ženy 50 ml

Prodejce:Elie Saab Le Parfum Eau De Parfum Spray pro ženy 50 mlElie Saab- Běžná cena
-
€69,00 - Běžná cena
-
€71,62 - Výprodejová cena
-
€69,00
-
Elie Saab Girl of Now Shine parfémovaná voda pro ženy 90 ml

Prodejce:Elie Saab Girl of Now Shine parfémovaná voda pro ženy 90 mlElie Saab- Běžná cena
-
€90,23 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€90,23
-
El Ganso Ahoj krásko! Toaletní voda ve spreji pro ženy 125 ml

Prodejce:El Ganso Ahoj krásko! Toaletní voda ve spreji pro ženy 125 mlEl ganso- Běžná cena
-
€56,90 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€56,90
-
El Ganso Señorita Mon Amour toaletní voda pro ženy ve spreji 125 ml

Prodejce:El Ganso Señorita Mon Amour toaletní voda pro ženy ve spreji 125 mlEl ganso- Běžná cena
-
€57,91 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€57,91
-
Elie Saab Le Parfum Lumiere parfémovaná voda pro ženy 90 ml

Prodejce:Elie Saab Le Parfum Lumiere parfémovaná voda pro ženy 90 mlElie Saab- Běžná cena
-
€75,72 - Běžná cena
-
€77,83 - Výprodejová cena
-
€75,72
-
Eau d'italiae Petali Puri tekuté mýdlo 300 ml
Prodejce:Eau d'italiae Petali Puri tekuté mýdlo 300 mlEau d'italie- Běžná cena
-
€67,87 - Běžná cena
-
€82,80 - Výprodejová cena
-
€67,87
-
Eau d'italie Rosa Greta parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Prodejce:Eau d'italie Rosa Greta parfémovaná voda pro ženy 100 mlEau d'italie- Běžná cena
-
€311,07 - Běžná cena
-
€379,50 - Výprodejová cena
-
€311,07
-
Eau d'italie Au Lac parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Prodejce:Eau d'italie Au Lac parfémovaná voda pro ženy 100 mlEau d'italie- Běžná cena
-
€311,07 - Běžná cena
-
€379,50 - Výprodejová cena
-
€311,07
-
Eau d'Italia Tekuté mýdlo Tea Rose & Rose 300 ml
Prodejce:Eau d'Italia Tekuté mýdlo Tea Rose & Rose 300 mlEau d'italie- Běžná cena
-
€67,87 - Běžná cena
-
€82,80 - Výprodejová cena
-
€67,87
-
Donna Karan Women Summer Energizing Limited Edition toaletní voda ve spreji 100 ml

Prodejce:Donna Karan Women Summer Energizing Limited Edition toaletní voda ve spreji 100 mlDonna karan- Běžná cena
-
€70,70 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€70,70 - Jednotková cena
-
€707,00 za l
-
Donna Karan Be Delicious parfémovaná voda pro ženy ve spreji 100 ml
Prodejce:Donna Karan Be Delicious parfémovaná voda pro ženy ve spreji 100 mlDonna karan- Běžná cena
-
€65,13 - Běžná cena
-
€78,15 - Výprodejová cena
-
€65,13
-
DKNY Women Eau De Parfume Spray Woman 100 ml Limited Edition
Prodejce:DKNY Women Eau De Parfume Spray Woman 100 ml Limited EditionDonna karan- Běžná cena
-
€104,51 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€104,51 - Jednotková cena
-
€1.045,10 za l
-
Sprchový olej Diptyque Do Son 200 ml

Prodejce:Sprchový olej Diptyque Do Son 200 mlDiptyque- Běžná cena
-
€111,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€111,44 - Jednotková cena
-
€557,20 za l
-
Diptyque Eau Rose mléko na ruce a tělo 200 ml

Prodejce:Diptyque Eau Rose mléko na ruce a tělo 200 mlDiptyque- Běžná cena
-
€123,16 - Běžná cena
-
€123,17 - Výprodejová cena
-
€123,16 - Jednotková cena
-
€615,80 za l
-
Davidoff Dámská toaletní voda Cool Water Woman 100ml

Prodejce:Davidoff Dámská toaletní voda Cool Water Woman 100mlDavidoff- Běžná cena
-
€80,45 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€80,45 - Jednotková cena
-
€804,50 za l
-
Culti Rosa Pura emulze na ruce a tělo 250 ml

Prodejce:Culti Rosa Pura emulze na ruce a tělo 250 mlCulti- Běžná cena
-
€81,93 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€81,93 - Jednotková cena
-
€327,72 za l
-
Carolina Herrera 212 Vip Rosé I Love NY Eau De Parfum Spray 80 ml pro ženy
Prodejce:Carolina Herrera 212 Vip Rosé I Love NY Eau De Parfum Spray 80 ml pro ženyCarolina herrera- Běžná cena
-
€110,75 - Běžná cena
-
€132,89 - Výprodejová cena
-
€110,75
-
Carolina Herrera Good Girl Blush Eau De Parfume Spray pro ženy 80 ml

Prodejce:Carolina Herrera Good Girl Blush Eau De Parfume Spray pro ženy 80 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€148,51 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€148,51 - Jednotková cena
-
€1.856,38 za l
-
Carolina Herrera Good Girl Blush parfémovaná voda pro ženy 30 ml

Prodejce:Carolina Herrera Good Girl Blush parfémovaná voda pro ženy 30 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€82,16 - Běžná cena
-
€87,65 - Výprodejová cena
-
€82,16 - Jednotková cena
-
€2.738,67 za l
-
Carolina Herrera 212 Vip woman Rose Eau De Parfume Spray 30ml

Prodejce:Carolina Herrera 212 Vip woman Rose Eau De Parfume Spray 30mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€77,12 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€77,12 - Jednotková cena
-
€2.570,67 za l
-
Carolina Herrera Very Good Girl parfémovaná voda ve spreji 80ml pro ženy
Prodejce:Carolina Herrera Very Good Girl parfémovaná voda ve spreji 80ml pro ženyCarolina herrera- Běžná cena
-
€153,25 - Běžná cena
-
€169,63 - Výprodejová cena
-
€153,25 - Jednotková cena
-
€1.915,63 za l
-
Carolina Herrera 212 Vip woman Rose Eau De Parfume Spray 50ml
Prodejce:Carolina Herrera 212 Vip woman Rose Eau De Parfume Spray 50mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€111,41 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€111,41 - Jednotková cena
-
€2.228,20 za l
-
Carolina Herrera Carolina Herrera parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Prodejce:Carolina Herrera Carolina Herrera parfémovaná voda pro ženy 100 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€95,01 - Běžná cena
-
€114,02 - Výprodejová cena
-
€95,01
-
Carolina Herrera Parfémová voda ve spreji pro ženy 100 ml

Prodejce:Carolina Herrera Parfémová voda ve spreji pro ženy 100 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€107,89 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€107,89 - Jednotková cena
-
€1.078,90 za l
-
By kilian Hodná dívka se pokazila by Kilian Extrémní parfémovaná voda pro ženy 100 ml náhradní náplň

Prodejce:By kilian Hodná dívka se pokazila by Kilian Extrémní parfémovaná voda pro ženy 100 ml náhradní náplňBy kilian- Běžná cena
-
€752,67 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€752,67
-
Compagnie de Provence Krém na ruce s bílým čajem 300 ml
Prodejce:Compagnie de Provence Krém na ruce s bílým čajem 300 mlCompagnie de provence- Běžná cena
-
€66,70 - Běžná cena
-
€80,04 - Výprodejová cena
-
€66,70
-
Compagnie de Provence Rose Sauvage Tekuté mýdlo Marseille Refill 1000 ml

Prodejce:Compagnie de Provence Rose Sauvage Tekuté mýdlo Marseille Refill 1000 mlCompagnie de provence- Běžná cena
-
€52,78 - Běžná cena
-
€64,40 - Výprodejová cena
-
€52,78 - Jednotková cena
-
€52,78 za l



















































