Kringle candle
Vonné svíčky Kringle | Papique
Kringle Candle je přední americká značka specializující se od roku 1992 na vonné svíčky prvotřídní kvality. Každá kreace spojuje prémiové ingredience a podmanivé vůně, aby proměnila interiéry v oázy pohody.
Kolekce Kringle nabízí sofistikované a všestranné vůně: od svěžích mořských tónů Sea Breeze po hřejivé květinové akordy Beautiful Day, ideální pro chi hledající autentické a dlouhotrvající vůně do domova.
Nakupte svíčky Kringle na Papique
Objevte 22 produktů Kringle dostupných na Papique: svíčky o hmotnosti 624g s exkluzivním složením, elegantním balením a vůněmi, které vydrží až 110 hodin. Rychlé doručení po celé Itálii se zárukou autenticity.
41 produkty
Nejprodávanější Kringle candle
1
Kringle Candle Reserve Enchanted Winter vonná svíčka 623 g
€70,84
2
Kringle Candle Essentials vonná svíčka 624 g
€57,73
3
Kringle Candle Santalové dřevo & Cade vonná svíčka 624 g
€65,55
4
Kringle Candle Midnight Oud vonná svíčka 623 g
€70,84
5
Kringle Candle Tea Time vonná svíčka 624 g
€57,73
6
Kringle Candle Aurum & Evergreen vonná svíčka 624 g
€62,79
Kringle Candle Reserve Enchanted Winter vonná svíčka 623 g
€70,84
2
Kringle Candle Essentials vonná svíčka 624 g
€57,73
3
Kringle Candle Santalové dřevo & Cade vonná svíčka 624 g
€65,55
4
Kringle Candle Midnight Oud vonná svíčka 623 g
€70,84
5
Kringle Candle Tea Time vonná svíčka 624 g
€57,73
6
Kringle Candle Aurum & Evergreen vonná svíčka 624 g
€62,79
Časté dotazy
Kolik produktů Kringle Candle je dostupných na Papique?
Na Papique najdete 41 produktů Kringle Candle.
Jaké kategorie produktů Kringle Candle mohu na Papique koupit?
Papique nabízí různé kategorie produktů Kringle Candle, především vonné svíčky.
Jaké je cenové rozpětí produktů Kringle Candle na Papique?
Produkty Kringle Candle na Papique mají ceny od 56,58 do 80,50 eur.
Jaké jsou bestsellery Kringle Candle na Papique?
Bestsellery Kringle Candle na Papique jsou: Pomegranate & Fir, Frosted Spices a Butter Rum Café, všechny vonné svíčky o hmotnosti 624 g.
Posílá Papique produkty Kringle Candle do zahraničí a s jakými zárukami?
Papique zasílá Kringle Candle do více než 200 zemí s DDP (cla zahrnuta), nákupy chráněné Trusted Shops a možností vrácení do 14 dnů.
-
Kringle Candle Vonná svíčka Sage & Palo Santo 624 g
Prodejce:Kringle Candle Vonná svíčka Sage & Palo Santo 624 gKringle candle- Běžná cena
-
€57,73 - Běžná cena
-
€69,28 - Výprodejová cena
-
€57,73
-
Zmrzlinový sendvič Kringle Candle 624 g
Prodejce:Zmrzlinový sendvič Kringle Candle 624 gKringle candle- Běžná cena
-
€59,80 - Běžná cena
-
€71,76 - Výprodejová cena
-
€59,80
-
Kringle pozlátková svíčka Tymián 624 g
Prodejce:Kringle pozlátková svíčka Tymián 624 gKringle candle- Běžná cena
-
€58,65 - Běžná cena
-
€70,38 - Výprodejová cena
-
€58,65
-
Kringle svíčka borůvkový muffin 624g
Prodejce:Kringle svíčka borůvkový muffin 624gKringle candle- Běžná cena
-
€73,55 - Běžná cena
-
€88,26 - Výprodejová cena
-
€73,55
-
Vonná svíčka Kringle Vélo 624 g
Prodejce:Vonná svíčka Kringle Vélo 624 gKringle candle- Běžná cena
-
€57,73 - Běžná cena
-
€69,28 - Výprodejová cena
-
€57,73
-
Kringle Beautiful Day 624 g vonná svíčka
Prodejce:Kringle Beautiful Day 624 g vonná svíčkaKringle candle- Běžná cena
-
€57,73 - Běžná cena
-
€69,28 - Výprodejová cena
-
€57,73
-
Vonná svíčka Kringle Kitchen Spice 624g
Prodejce:Vonná svíčka Kringle Kitchen Spice 624gKringle candle- Běžná cena
-
€60,03 - Běžná cena
-
€72,04 - Výprodejová cena
-
€60,03
-
Kringle Sea Breeze 624 g vonná svíčka
Prodejce:Kringle Sea Breeze 624 g vonná svíčkaKringle candle- Běžná cena
-
€65,78 - Běžná cena
-
€78,94 - Výprodejová cena
-
€65,78
-
Vonná svíčka Kringle zlato a kašmír 624 g
Prodejce:Vonná svíčka Kringle zlato a kašmír 624 gKringle candle- Běžná cena
-
€60,72 - Běžná cena
-
€72,86 - Výprodejová cena
-
€60,72








