Parfémy s kadidlem
Tato stránka obsahuje 1531 parfémů s vůní kadidla, vybraných z niche značek a luxusních domů jako Lush, Ortigia, Costume National, Frederic Malle a Montale. Kadidlo je ceněno pro svůj mystický, pryskyřičný a lehce kouřový charakter, často hlavní složka unisex, orientálních a dřevitých vůní.
Pro výběr správného parfému s kadidlem zvažte koncentraci (Eau de Parfum pro intenzivnější vůni, Eau de Toilette pro lehčí stopu) a roční období: kadidlové tóny se hodí do chladnějších měsíců a k dřevitým, kořeněným nebo citrusovým kombinacím.
Domande frequenti
Jaký charakter má kadidlová nota v parfémech?
Kadidlo dodává vůním mystický, teplý a lehce kouřový tón. Často se používá k vytvoření obklopujících, hlubokých a sofistikovaných parfémů vhodných pro muže i ženy.
Které značky nabízejí parfémy s kadidlem na Papique?
Mezi známé značky na Papique s parfémy s kadidlem patří Lush, Ortigia, Costume National, Frederic Malle, Montale a mnoho dalších niche a luxusních značek.
Kdy je vhodné nosit parfémy s kadidlem?
Parfémy s kadidlem jsou ideální pro chladné měsíce, večerní příležitosti nebo když chcete sofistikovanou auru. Dobře ladí s dřevitými, kořeněnými nebo citrusovými tóny.
1529 produkty
-
Perris Oud Imperial Unisex parfémový extrakt 50 ml

Prodejce:Perris Oud Imperial Unisex parfémový extrakt 50 mlPerris- Běžná cena
-
€557,17 - Běžná cena
-
€557,18 - Výprodejová cena
-
€557,17
-
Vonné krystaly Ortigia Black Amber

Prodejce:Vonné krystaly Ortigia Black AmberOrtigia- Běžná cena
-
€68,42 - Běžná cena
-
€68,43 - Výprodejová cena
-
€68,42
-
Zdobená svíčka Ortigia Black Amber 150g

Prodejce:Zdobená svíčka Ortigia Black Amber 150gOrtigia- Běžná cena
-
€74,29 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€74,29
-
Maison Rebatchi Myrrhe & Musc Eau de Parfum 100 ml

Prodejce:Maison Rebatchi Myrrhe & Musc Eau de Parfum 100 mlMaison rebatchi- Běžná cena
-
€326,48 - Běžná cena
-
€326,49 - Výprodejová cena
-
€326,48
-
Fragonard Myrrhe Patchouli difuzér 200 ml

Prodejce:Fragonard Myrrhe Patchouli difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Fragonard Homme Elegantní toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Homme Elegantní toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Diptyque svíčka Myrrhe 190g

Prodejce:Diptyque svíčka Myrrhe 190gDiptyque- Běžná cena
-
€127,07 - Běžná cena
-
€158,10 - Výprodejová cena
-
€127,07 - Jednotková cena
-
€668,79 za kg
-
Náplň do tuhého parfému Diptyque 34 Boulevard St Germain 2x3 g
Prodejce:Náplň do tuhého parfému Diptyque 34 Boulevard St Germain 2x3 gDiptyque- Běžná cena
-
€62,79 - Běžná cena
-
€75,35 - Výprodejová cena
-
€62,79
-
Pevný parfém Diptyque 34 Boulevard St Germain 3 g
Prodejce:Pevný parfém Diptyque 34 Boulevard St Germain 3 gDiptyque- Běžná cena
-
€130,46 - Běžná cena
-
€156,55 - Výprodejová cena
-
€130,46
-
Diptyque 34 Boulevard St Germain Reed difuzér 200 ml Náplň

Prodejce:Diptyque 34 Boulevard St Germain Reed difuzér 200 ml NáplňDiptyque- Běžná cena
-
€191,59 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€191,59 - Jednotková cena
-
€957,95 za l
-
Baruti Baruti NOUD Unisex parfémový extrakt 30 ml
Prodejce:Baruti Baruti NOUD Unisex parfémový extrakt 30 mlBaruti- Běžná cena
-
€254,15 - Běžná cena
-
€304,98 - Výprodejová cena
-
€254,15
-
Nobile 1942 Shamal Eau De Parfum 75ml

Prodejce:Nobile 1942 Shamal Eau De Parfum 75mlNobile 1942- Běžná cena
-
€249,46 - Běžná cena
-
€252,24 - Výprodejová cena
-
€249,46
-
Nobile 1942 1001 Extrakt 75ml
Prodejce:Nobile 1942 1001 Extrakt 75mlNobile 1942- Běžná cena
-
€400,77 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€400,77
-
Serge Lutens Chergui EDP U 50 ml

Prodejce:Serge Lutens Chergui EDP U 50 mlSerge lutens- Běžná cena
-
€106,26 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€106,26
-
Mancera Red Tobacco Intense PAR U 120 ml

Prodejce:Mancera Red Tobacco Intense PAR U 120 mlMancera- Běžná cena
-
€179,28 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€179,28
-
Etat Libre d’Orange Hermann a Mes Cotes Me Paraissait Une Ombre unisex parfémovaná voda 50 ml

Prodejce:Etat Libre d’Orange Hermann a Mes Cotes Me Paraissait Une Ombre unisex parfémovaná voda 50 mlEtat Libre d’Orange- Běžná cena
-
€91,77 - Běžná cena
-
€156,40 - Výprodejová cena
-
€91,77
-
Jedle svíčka Trudon - 800 gr.
Prodejce:Jedle svíčka Trudon - 800 gr.Trudon- Běžná cena
-
€496,80 - Běžná cena
-
€596,16 - Výprodejová cena
-
€496,80
-
Papyrus Oud \/71 Parle Moi de Parfum - 100 ml
Prodejce:Papyrus Oud \/71 Parle Moi de Parfum - 100 mlParle moi de parfum- Běžná cena
-
€303,60 - Běžná cena
-
€364,32 - Výprodejová cena
-
€303,60
-
Black Afgano Nasomatto - 30 ml

Prodejce:Black Afgano Nasomatto - 30 mlNasomatto- Běžná cena
-
€209,35 - Běžná cena
-
€213,12 - Výprodejová cena
-
€209,35
-
Parfémovaná voda La Collina Toscana Corte Belfiore 100 ml
Prodejce:Parfémovaná voda La Collina Toscana Corte Belfiore 100 mlLa collina toscana- Běžná cena
-
€140,76 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€140,76
-
Gritti Rebellion parfémovaná voda pro muže 100 ml

Prodejce:Gritti Rebellion parfémovaná voda pro muže 100 mlGritti- Běžná cena
-
€135,35 - Běžná cena
-
€148,37 - Výprodejová cena
-
€135,35 - Jednotková cena
-
€1.353,50 za l
-
Portrét dámy Frederic Malle - 10 ml parfémovaná voda pro ženy
Prodejce:Portrét dámy Frederic Malle - 10 ml parfémovaná voda pro ženyFrederic malle- Běžná cena
-
€132,48 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€132,48
-
Čistící prostředek na tělo Portrait of a Lady 200 ml
Prodejce:Čistící prostředek na tělo Portrait of a Lady 200 mlFrederic malle- Běžná cena
-
€128,80 - Běžná cena
-
€154,56 - Výprodejová cena
-
€128,80
-
Omanluxury Overdose Parfum unisex - 100 ml
Prodejce:Omanluxury Overdose Parfum unisex - 100 mlOmanluxury- Běžná cena
-
€276,00 - Běžná cena
-
€331,20 - Výprodejová cena
-
€276,00
-
Montale Oud Pashmina - EDP - Objem: 100 ml
Prodejce:Montale Oud Pashmina - EDP - Objem: 100 mlMontale- Běžná cena
-
€125,17 - Běžná cena
-
€150,20 - Výprodejová cena
-
€125,17
-
Montale Fantastic Oud - EDP - Objem: 100 ml

Prodejce:Montale Fantastic Oud - EDP - Objem: 100 mlMontale- Běžná cena
-
€110,49 - Běžná cena
-
€115,28 - Výprodejová cena
-
€110,49
-
Parfémovaná voda Maison crivelli Bois Datchai - 100 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Maison crivelli Bois Datchai - 100 mlMaison crivelli- Běžná cena
-
€284,19 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€284,19
-
Liquides imaginaires Beautè du Diable Eau de parfum - 100 ml

Prodejce:Liquides imaginaires Beautè du Diable Eau de parfum - 100 mlLiquides imaginaires- Běžná cena
-
€236,00 - Běžná cena
-
€252,72 - Výprodejová cena
-
€236,00
-
Le Labo Vetiver 46 Eau de Parfum 50 ml
Prodejce:Le Labo Vetiver 46 Eau de Parfum 50 mlLe labo- Běžná cena
-
€312,27 - Běžná cena
-
€317,15 - Výprodejová cena
-
€312,27
-
Herve Gambs Coeur Couronne parfémovaná voda unisex 100 ml

Prodejce:Herve Gambs Coeur Couronne parfémovaná voda unisex 100 mlHerve gambs- Běžná cena
-
€312,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€312,80 - Jednotková cena
-
€3.128,00 za l
-
Guerlain Shalimar - EDP - Objem: 30 ml

Prodejce:Guerlain Shalimar - EDP - Objem: 30 mlGuerlain- Běžná cena
-
€91,22 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€91,22 - Jednotková cena
-
€3.040,67 za l
-
Parfémovaná voda Frederic malle The Night - 100 ml unisex

Prodejce:Parfémovaná voda Frederic malle The Night - 100 ml unisexFrederic malle- Běžná cena
-
€2.631,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€2.631,20


















































