Jasmínové parfémy
Tato stránka nabízí 8034 parfémů s jasmínovou vůní, vybraných z nejlepších niche značek jako Crabtree & Evelyn, Carthusia, Jo Malone, Fragonard a Acqua di Taormina. Jasmín je ceněn pro svou květinovou eleganci, která dodává svěžest a smyslnost mnoha kompozicím.
Pro výběr ideálního jasmínového parfému zvažte koncentraci (Eau de Parfum pro intenzitu, Eau de Toilette pro lehkost), roční období (ideální na jaro a léto) a kombinaci s dalšími tóny jako citrusy, pižmo nebo dřevo. Vhodné pro milovníky klasických i moderních vůní.
Domande frequenti
Jaký charakter má jasmínová nota v parfémech?
Jasmín přináší intenzivní, světlou a mírně sladkou květinovou vůni, často spojenou s elegancí a smyslností. Může být hlavní nebo srdcovou složkou mnoha vůní.
Které značky nabízejí jasmínové parfémy na Papique?
Mezi dostupné značky patří Crabtree & Evelyn, Carthusia, Jo Malone, Fragonard, Acqua di Taormina, Fresh, Knize, Jacomo, Agua de Sevilla, Khadlaj, Swiss Arabian a Thierry Mugler.
Jak kombinovat jasmín s dalšími tóny?
Jasmín se dobře hodí k citrusovým tónům pro svěžest, k pižmu pro jemnost nebo k dřevinám pro hloubku. Je univerzální pro dámské i unisex vůně.
7894 produkty
-
Parfémovaná voda Olfactive Studio Flash Back in New York 100 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Olfactive Studio Flash Back in New York 100 mlOlfactive studio- Běžná cena
-
€342,12 - Běžná cena
-
€342,13 - Výprodejová cena
-
€342,12
-
Náplň do difuzéru Noble Isle Rhubarb
Prodejce:Náplň do difuzéru Noble Isle RhubarbNoble isle- Běžná cena
-
€103,61 - Běžná cena
-
€103,62 - Výprodejová cena
-
€103,61
-
Miller Harris Tea Tonique Body Wash
Prodejce:Miller Harris Tea Tonique Body WashMiller harris- Běžná cena
-
€74,75 - Běžná cena
-
€89,70 - Výprodejová cena
-
€74,75
-
Les Bains Guerbois 2013 Residence d'Artistes parfémovaná voda Unisex 30 ml

Prodejce:Les Bains Guerbois 2013 Residence d'Artistes parfémovaná voda Unisex 30 mlLes bains guerbois- Běžná cena
-
€175,95 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€175,95
-
Goutal Grand Amour Eau de Parfum 100 ml
Prodejce:Goutal Grand Amour Eau de Parfum 100 mlGoutal- Běžná cena
-
€183,33 - Běžná cena
-
€220,00 - Výprodejová cena
-
€183,33
-
Svíčka Goutal Une Maison de Campagne 185 g
Prodejce:Svíčka Goutal Une Maison de Campagne 185 gGoutal- Běžná cena
-
€127,07 - Běžná cena
-
€127,08 - Výprodejová cena
-
€127,07 - Jednotková cena
-
€686,86 za kg
-
Fragonard VRAI toaletní voda unisex 100 ml

Prodejce:Fragonard VRAI toaletní voda unisex 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Fragonard Jasmin Perle de The dámský parfém 60 ml
Prodejce:Fragonard Jasmin Perle de The dámský parfém 60 mlFragonard- Běžná cena
-
€154,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€154,44
-
Fragonard Frivolní dámský parfém 30 ml
Prodejce:Fragonard Frivolní dámský parfém 30 mlFragonard- Běžná cena
-
€107,52 - Běžná cena
-
€107,53 - Výprodejová cena
-
€107,52
-
Fragonard Belle Cherie parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Prodejce:Fragonard Belle Cherie parfémovaná voda pro ženy 50 mlFragonard- Běžná cena
-
€111,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€111,44 - Jednotková cena
-
€2.228,80 za l
-
Fragonard Diamant parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Prodejce:Fragonard Diamant parfémovaná voda pro ženy 50 mlFragonard- Běžná cena
-
€111,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€111,44 - Jednotková cena
-
€2.228,80 za l
-
Fragonard Parfém Belle de Nuit pro ženy 30 ml
Prodejce:Fragonard Parfém Belle de Nuit pro ženy 30 mlFragonard- Běžná cena
-
€107,52 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€107,52
-
Floris Wilde Eau de Parfum 100 ml

Prodejce:Floris Wilde Eau de Parfum 100 mlFloris- Běžná cena
-
€189,98 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€189,98 - Jednotková cena
-
€1.899,80 za l
-
Costume National J Eau de Parfum Unisex 100 ml

Prodejce:Costume National J Eau de Parfum Unisex 100 mlCostume National- Běžná cena
-
€169,67 - Běžná cena
-
€207,00 - Výprodejová cena
-
€169,67 - Jednotková cena
-
€1.696,70 za l
-
Costume National Scent Eau de Parfum unisex 50 ml

Prodejce:Costume National Scent Eau de Parfum unisex 50 mlCostume National- Běžná cena
-
€120,17 - Běžná cena
-
€146,63 - Výprodejová cena
-
€120,17 - Jednotková cena
-
€2.403,40 za l
-
Costume National Parfém Soul Unisex 100 ml

Prodejce:Costume National Parfém Soul Unisex 100 mlCostume National- Běžná cena
-
€176,73 - Běžná cena
-
€215,63 - Výprodejová cena
-
€176,73 - Jednotková cena
-
€1.767,30 za l
-
Costume National Pop Collection parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Prodejce:Costume National Pop Collection parfémovaná voda pro ženy 100 mlCostume National- Běžná cena
-
€54,51 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€54,51 - Jednotková cena
-
€545,10 za l
-
Bogue profumo Bogue Profumo Extrakt z parfému Maai Unisex 50 ml
Prodejce:Bogue profumo Bogue Profumo Extrakt z parfému Maai Unisex 50 mlBogue profumo- Běžná cena
-
€371,45 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€371,45
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Classic Woman parfémovaná voda 100 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Classic Woman parfémovaná voda 100 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€170,08 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€170,08 - Jednotková cena
-
€1.700,80 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Classica toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Classica toaletní voda pro muže 100 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€114,52 - Běžná cena
-
€150,54 - Výprodejová cena
-
€114,52 - Jednotková cena
-
€1.145,20 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Azimut 500 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Azimut 500 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€148,58 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€148,58 - Jednotková cena
-
€297,16 za l
-
Water of Elba Water of Elba Mořský difuzér 500 ml Náplň

Prodejce:Water of Elba Water of Elba Mořský difuzér 500 ml NáplňAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€111,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€111,44 - Jednotková cena
-
€222,88 za l
-
Acqua dell'Elba Essence Woman Eau de Parfum 50 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Essence Woman Eau de Parfum 50 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€127,07 - Běžná cena
-
€127,08 - Výprodejová cena
-
€127,07 - Jednotková cena
-
€2.541,40 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Arcipelago Eau de Parfum for Men 50 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Arcipelago Eau de Parfum for Men 50 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€81,40 - Běžná cena
-
€119,25 - Výprodejová cena
-
€81,40 - Jednotková cena
-
€1.628,00 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Azimut 200 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Azimut 200 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€101,66 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€101,66 - Jednotková cena
-
€508,30 za l
-
Water of Elba Water of Elba Island of Elba Difuzér 200 ml

Prodejce:Water of Elba Water of Elba Island of Elba Difuzér 200 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€101,66 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€101,66 - Jednotková cena
-
€508,30 za l
-
Vince Camuto Ciao EDP W 100 ml
Prodejce:Vince Camuto Ciao EDP W 100 mlVince Camuto- Běžná cena
-
€44,21 - Běžná cena
-
€44,87 - Výprodejová cena
-
€44,21
-
Bond č.9 The Scent Of Peace - 100 ml parfémovaná voda pro ženy
Prodejce:Bond č.9 The Scent Of Peace - 100 ml parfémovaná voda pro ženyBond no. 9- Běžná cena
-
€270,43 - Běžná cena
-
€278,28 - Výprodejová cena
-
€270,43
-
Nobile 1942 Shamal Eau De Parfum 75ml

Prodejce:Nobile 1942 Shamal Eau De Parfum 75mlNobile 1942- Běžná cena
-
€249,46 - Běžná cena
-
€252,24 - Výprodejová cena
-
€249,46
-
Zadig & Voltaire Tohle je ona! EDP W 50 ml

Prodejce:Zadig & Voltaire Tohle je ona! EDP W 50 mlZadig & Voltaire- Běžná cena
-
€79,63 - Běžná cena
-
€80,25 - Výprodejová cena
-
€79,63 - Jednotková cena
-
€1.592,60 za l
-
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale EDP W 75 ml

Prodejce:Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale EDP W 75 mlVan cleef & arpels- Běžná cena
-
€280,55 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€280,55
-
Thierry Mugler Angel Elixir EDP W 100 ml doplňovací

Prodejce:Thierry Mugler Angel Elixir EDP W 100 ml doplňovacíThierry Mugler- Běžná cena
-
€102,53 - Běžná cena
-
€111,16 - Výprodejová cena
-
€102,53




















































