Jantarové vůně
V minulosti byly výrazy „orientální“ a „jantarová“ ve světě parfumerie používány zaměnitelně, ale rostoucí diferenciace mezi těmito dvěma čichovými rodinami vedla k rozdílu. Orientální kategorie se vyznačuje složením bohatým na pačuli, vanilku a koření, zejména skořici, evokující exotickou a kořeněnou esenci. Naopak jantarové parfémy jsou známé svými jemnějšími a obalujícími tóny, kterým dominuje stále vzácnější přítomnost ambry, obohacené o vanilku a balzamikové pryskyřice jako benzoin, tolù a copahu, vytváří harmonii sladkých a smyslných vůní.
Tyto vůně jsou ideální pro ty, kteří milují intenzitu a vytrvalost, zahalující nositele do smyslného a tajemného objetí Jsou perfektní pro ženy i muže.
V naší internetové specializované parfumerii takovou najdete kurátorská kolekce nejlepších jantarových a orientálních parfémů, vybraný Papique, aby vám nabídl jedinečný čichový zážitek. Navštivte náš internetový obchod a nechte se přepravit do a exotická a nezapomenutelná smyslová cesta.
4138 produkty
-
Mancera Black Noir EDP U 120 ml
Prodejce:Mancera Black Noir EDP U 120 mlMancera- Běžná cena
-
€120,96 - Běžná cena
-
€133,70 - Výprodejová cena
-
€120,96
-
Mancera Aoud Orchid EDP U 120 ml

Prodejce:Mancera Aoud Orchid EDP U 120 mlMancera- Běžná cena
-
€109,87 - Běžná cena
-
€173,67 - Výprodejová cena
-
€109,87
-
Mancera Crazy For Oud EDP U 120 ml
Prodejce:Mancera Crazy For Oud EDP U 120 mlMancera- Běžná cena
-
€113,53 - Běžná cena
-
€128,16 - Výprodejová cena
-
€113,53
-
Mancera Aoud Café EDP U 120 ml

Prodejce:Mancera Aoud Café EDP U 120 mlMancera- Běžná cena
-
€190,49 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€190,49
-
Mancera Gold Kadidlo EDP U 120 ml
Prodejce:Mancera Gold Kadidlo EDP U 120 mlMancera- Běžná cena
-
€115,62 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€115,62
-
Mancera Gold Aoud EDP U 120 ml
Prodejce:Mancera Gold Aoud EDP U 120 mlMancera- Běžná cena
-
€127,72 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€127,72
-
Lancôme Tresor La Nuit EDP W 50 ml

Prodejce:Lancôme Tresor La Nuit EDP W 50 mlLancôme- Běžná cena
-
€136,90 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€136,90
-
Lancôme Tresor EDP W 100 ml
Prodejce:Lancôme Tresor EDP W 100 mlLancôme- Běžná cena
-
€149,68 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€149,68
-
Lancôme Tresor EDP W 50 ml

Prodejce:Lancôme Tresor EDP W 50 mlLancôme- Běžná cena
-
€101,57 - Běžná cena
-
€107,87 - Výprodejová cena
-
€101,57
-
Lancôme Tresor EDP W 30 ml

Prodejce:Lancôme Tresor EDP W 30 mlLancôme- Běžná cena
-
€59,62 - Běžná cena
-
€61,36 - Výprodejová cena
-
€59,62
-
Lalique Or Intemporel EDP U 100 ml

Prodejce:Lalique Or Intemporel EDP U 100 mlLalique- Běžná cena
-
€290,67 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€290,67
-
Lalique Les Compositions Parfumees Sweet Amber EDP W 100 ml

Prodejce:Lalique Les Compositions Parfumees Sweet Amber EDP W 100 mlLalique- Běžná cena
-
€97,29 - Běžná cena
-
€98,03 - Výprodejová cena
-
€97,29
-
Lalique Les Compositions Parfumees Infinite Shine EDP W 100 ml

Prodejce:Lalique Les Compositions Parfumees Infinite Shine EDP W 100 mlLalique- Běžná cena
-
€73,90 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€73,90
-
Lalique Illusion Captive Noir Premier 1898 Unisex parfémovaná voda 100 ml
Prodejce:Lalique Illusion Captive Noir Premier 1898 Unisex parfémovaná voda 100 mlLalique- Běžná cena
-
€214,82 - Běžná cena
-
€257,78 - Výprodejová cena
-
€214,82
-
Lalique Electrum EDP U 100 ml

Prodejce:Lalique Electrum EDP U 100 mlLalique- Běžná cena
-
€64,97 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€64,97
-
Korloff Paris Lady Korloff Intense EDP W 88 ml
Prodejce:Korloff Paris Lady Korloff Intense EDP W 88 mlKorloff Paris- Běžná cena
-
€62,56 - Běžná cena
-
€75,07 - Výprodejová cena
-
€62,56
-
Korloff Paris Rose Oud EDP U 100 ml
Prodejce:Korloff Paris Rose Oud EDP U 100 mlKorloff Paris- Běžná cena
-
€138,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€138,00
-
Korloff Paris Éclats de Patchouli EDP U 100 ml
Prodejce:Korloff Paris Éclats de Patchouli EDP U 100 mlKorloff Paris- Běžná cena
-
€126,50 - Běžná cena
-
€138,00 - Výprodejová cena
-
€126,50
-
John Richmond Eau De Parfum EDP W 100 ml
Prodejce:John Richmond Eau De Parfum EDP W 100 mlJohn Richmond- Běžná cena
-
€74,61 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€74,61 - Jednotková cena
-
€746,10 za l
-
John Richmond Black Metal EDP W 100 ml

Prodejce:John Richmond Black Metal EDP W 100 mlJohn Richmond- Běžná cena
-
€58,14 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€58,14 - Jednotková cena
-
€581,40 za l
-
Jimmy Choo Illicit Eau de Parfum Woman 100 ml

Prodejce:Jimmy Choo Illicit Eau de Parfum Woman 100 mlJimmy Choo- Běžná cena
-
€63,13 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€63,13 - Jednotková cena
-
€631,30 za l
-
Jimmy Choo pro ženy toaletní voda Donna 100 ml

Prodejce:Jimmy Choo pro ženy toaletní voda Donna 100 mlJimmy Choo- Běžná cena
-
€56,88 - Běžná cena
-
€67,32 - Výprodejová cena
-
€56,88 - Jednotková cena
-
€568,80 za l
-
Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition parfémovaná voda pro muže 100 ml

Prodejce:Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition parfémovaná voda pro muže 100 mlJimmy Choo- Běžná cena
-
€65,46 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€65,46 - Jednotková cena
-
€654,60 za l
-
Jimmy Choo Seduction Collection I Want Oud Parfémovaná voda pro ženy 125 ml
Prodejce:Jimmy Choo Seduction Collection I Want Oud Parfémovaná voda pro ženy 125 mlJimmy Choo- Běžná cena
-
€171,67 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€171,67 - Jednotková cena
-
€1.373,36 za l
-
Jimmy Choo Toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Jimmy Choo Toaletní voda pro muže 100 mlJimmy Choo- Běžná cena
-
€67,04 - Běžná cena
-
€67,46 - Výprodejová cena
-
€67,04 - Jednotková cena
-
€670,40 za l
-
Guerlain L'Homme Idéal L'Intense EDP M 50 ml

Prodejce:Guerlain L'Homme Idéal L'Intense EDP M 50 mlGuerlain- Běžná cena
-
€91,01 - Běžná cena
-
€91,61 - Výprodejová cena
-
€91,01 - Jednotková cena
-
€1.820,20 za l
-
Etat Libre d'Orange Les Fleurs Du Déchet I Am Trash EDP U 100 ml
Prodejce:Etat Libre d'Orange Les Fleurs Du Déchet I Am Trash EDP U 100 mlEtat Libre d’Orange- Běžná cena
-
€135,86 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€135,86
-
Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum pro ženy 90 ml

Prodejce:Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum pro ženy 90 mlElie Saab- Běžná cena
-
€91,77 - Běžná cena
-
€99,57 - Výprodejová cena
-
€91,77
-
Elie Saab Elixir parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Prodejce:Elie Saab Elixir parfémovaná voda pro ženy 50 mlElie Saab- Běžná cena
-
€52,55 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,55
-
Elie Saab Elixir Eau de parfum Woman 100 ml
Prodejce:Elie Saab Elixir Eau de parfum Woman 100 mlElie Saab- Běžná cena
-
€71,16 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€71,16
-
Chopard Nebo de Calambac eau de parfum Unisex 100 ml
Prodejce:Chopard Nebo de Calambac eau de parfum Unisex 100 mlChopard- Běžná cena
-
€210,63 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€210,63 - Jednotková cena
-
€2.106,30 za l

















































