Floris
Parfémy Floris | Papique
Floris je britská parfémová maison založená v roce 1730 v Londýně, strážkyně téměř třísetleté řemeslné tradice. Díky pevně zakořeněnému dědictví v umění luxusní parfumerie představuje Floris nadčasovou vytříbenost a eleganci ve světě vůní.
Vůně Floris vynikají vytříbeností surovin, rafinovanými kompozicemi a sofistikovanou rovnováhou mezi klasickými tóny a současnými inspiracemi. Značka nabízí všestranné parfémy pro muže i ženy, od svěžích citrusových vůní až po intenzivnější a podmanivější kreace, ideální pro chi, kdo hledá kvalitu a osobitost.
Nakupte Floris na Papique
Objevte 78 parfémů z kolekce Floris, dostupných na Papique: každá vůně je zaručeně autentická a certifikovaná. Využijte výhod našeho rychlého doručení, bezplatného vrácení do 30 dnů a specializovaného zákaznického servisu. Najděte svou vůni signature mezi ikonickými kreacemi Floris ještě dnes.
78 produkty
Nejprodávanější Floris
Časté dotazy
Kolik produktů Floris je dostupných na Papique?
Jaké kategorie produktů Floris mohu na Papique najít?
Jaké je cenové rozpětí produktů Floris na Papique?
Jaké jsou nejprodávanější produkty Floris na Papique?
Posílá Papique produkty Floris do zahraničí a jsou nákupy chráněné?
-
Floris Parfémovaná voda Golden Amber
Prodejce:Floris Parfémovaná voda Golden AmberFloris- Běžná cena
-
€439,87 - Běžná cena
-
€439,88 - Výprodejová cena
-
€439,87
-
Floris Fialová ústní voda

Prodejce:Floris Fialová ústní vodaFloris- Běžná cena
-
€133,40 - Běžná cena
-
€160,08 - Výprodejová cena
-
€133,40
-
Floris A Rose for... Parfémová voda 100 ml
Prodejce:Floris A Rose for... Parfémová voda 100 mlFloris- Běžná cena
-
€189,82 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€189,82 - Jednotková cena
-
€1.898,20 za l
-
Floris Sirena Eau de Parfum 100 ml
Prodejce:Floris Sirena Eau de Parfum 100 mlFloris- Běžná cena
-
€138,69 - Běžná cena
-
€145,98 - Výprodejová cena
-
€138,69
-
Floris Mulberry Fig Eau de Parfum 100 ml
Prodejce:Floris Mulberry Fig Eau de Parfum 100 mlFloris- Běžná cena
-
€300,57 - Běžná cena
-
€360,69 - Výprodejová cena
-
€300,57
-
Toaletní voda Floris Limes 100 ml

Prodejce:Toaletní voda Floris Limes 100 mlFloris- Běžná cena
-
€107,18 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€107,18
-
Floris Toaletní voda Lily dámská 100 ml
Prodejce:Floris Toaletní voda Lily dámská 100 mlFloris- Běžná cena
-
€94,92 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€94,92
-
Floris Tuberose in Silk Eau de Parfum 100 ml
Prodejce:Floris Tuberose in Silk Eau de Parfum 100 mlFloris- Běžná cena
-
€159,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€159,60 - Jednotková cena
-
€1.596,00 za l
-
Floris Lily toaletní voda 50 ml
Prodejce:Floris Lily toaletní voda 50 mlFloris- Běžná cena
-
€77,60 - Běžná cena
-
€78,64 - Výprodejová cena
-
€77,60
-
Floris Bouquet de la Reine Unisex toaletní voda 100 ml
Prodejce:Floris Bouquet de la Reine Unisex toaletní voda 100 mlFloris- Běžná cena
-
€97,98 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€97,98
-
Floris Chypress mléko na ruce 250 ml
Prodejce:Floris Chypress mléko na ruce 250 mlFloris- Běžná cena
-
€87,97 - Běžná cena
-
€87,98 - Výprodejová cena
-
€87,97 - Jednotková cena
-
€351,88 za l
-
Floris Cefiro krém na ruce 75 ml
Prodejce:Floris Cefiro krém na ruce 75 mlFloris- Běžná cena
-
€78,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€78,20 - Jednotková cena
-
€1.042,67 za l
-
Floris Chypress krém na ruce 75 ml
Prodejce:Floris Chypress krém na ruce 75 mlFloris- Běžná cena
-
€78,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€78,20 - Jednotková cena
-
€1.042,67 za l
-
Floris Cefiro ruční praní 250 ml
Prodejce:Floris Cefiro ruční praní 250 mlFloris- Běžná cena
-
€78,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€78,20 - Jednotková cena
-
€312,80 za l
-
Unisex esence do koupele Floris Stephanotis 50 ml
Prodejce:Unisex esence do koupele Floris Stephanotis 50 mlFloris- Běžná cena
-
€74,47 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€74,47 - Jednotková cena
-
€1.489,40 za l
-
Floris svíčka ze santalového dřeva a pačuli 175 gr

Prodejce:Floris svíčka ze santalového dřeva a pačuli 175 grFloris- Běžná cena
-
€146,62 - Běžná cena
-
€146,63 - Výprodejová cena
-
€146,62 - Jednotková cena
-
€837,83 za kg
-
Floris Elite miska na mýdlo na holení 100 gr
Prodejce:Floris Elite miska na mýdlo na holení 100 grFloris- Běžná cena
-
€133,40 - Běžná cena
-
€160,08 - Výprodejová cena
-
€133,40
-
Floris svíčka hyacint a zvonek 175 gr
Prodejce:Floris svíčka hyacint a zvonek 175 grFloris- Běžná cena
-
€146,62 - Běžná cena
-
€146,63 - Výprodejová cena
-
€146,62 - Jednotková cena
-
€837,83 za kg
-
Floris svíčka Grapefruit a rozmarýn 175g
Prodejce:Floris svíčka Grapefruit a rozmarýn 175gFloris- Běžná cena
-
€146,62 - Běžná cena
-
€146,63 - Výprodejová cena
-
€146,62 - Jednotková cena
-
€837,83 za kg
-
Floris Chypress čistič rukou 250 ml
Prodejce:Floris Chypress čistič rukou 250 mlFloris- Běžná cena
-
€75,42 - Běžná cena
-
€92,00 - Výprodejová cena
-
€75,42
-
Difuzér Floris Sandalwood & Patchouli 200 ml

Prodejce:Difuzér Floris Sandalwood & Patchouli 200 mlFloris- Běžná cena
-
€244,37 - Běžná cena
-
€244,38 - Výprodejová cena
-
€244,37
-
Difuzér Floris Hyacint & Bluebell 200 ml

Prodejce:Difuzér Floris Hyacint & Bluebell 200 mlFloris- Běžná cena
-
€244,37 - Běžná cena
-
€244,38 - Výprodejová cena
-
€244,37
-
Floris Toaletní voda Santal 50 ml

Prodejce:Floris Toaletní voda Santal 50 mlFloris- Běžná cena
-
€195,50 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€195,50
-
Floris Parfémovaná voda Cherry Blossom pro ženy 100 ml
Prodejce:Floris Parfémovaná voda Cherry Blossom pro ženy 100 mlFloris- Běžná cena
-
€157,92 - Běžná cena
-
€159,76 - Výprodejová cena
-
€157,92
-
Floris Leather Oud Eau de Parfum Unisex 100 ml
Prodejce:Floris Leather Oud Eau de Parfum Unisex 100 mlFloris- Běžná cena
-
€200,38 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€200,38
-
Floris Unisex parfémovaná voda Honey Oud 100 ml
Prodejce:Floris Unisex parfémovaná voda Honey Oud 100 mlFloris- Běžná cena
-
€199,02 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€199,02
-
Floris Jermyn Street parfémovaná voda Unisex 100 ml

Prodejce:Floris Jermyn Street parfémovaná voda Unisex 100 mlFloris- Běžná cena
-
€183,70 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€183,70
-
Floris Bergamot of Positano parfémovaná voda Unisex 100 ml
Prodejce:Floris Bergamot of Positano parfémovaná voda Unisex 100 mlFloris- Běžná cena
-
€154,95 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€154,95
-
Floris 71/72 Parfémovaná voda pro muže 100 ml
Prodejce:Floris 71/72 Parfémovaná voda pro muže 100 mlFloris- Běžná cena
-
€172,27 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€172,27
-
Floris Neroli Voyage Eau de Parfum 100 ml
Prodejce:Floris Neroli Voyage Eau de Parfum 100 mlFloris- Běžná cena
-
€469,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€469,20
-
Floris Toaletní voda Cefiro Unisex 100 ml
Prodejce:Floris Toaletní voda Cefiro Unisex 100 mlFloris- Běžná cena
-
€94,92 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€94,92












































