Parfémy s fíkem
Ve vytříbené sféře luxusní parfumerie vyniká fík jako fascinující přísada. Silně se objevuje v panoramatu niche parfémů, nabízejících čichový profil, který evokuje středomořské léto a exotické zahrady. Vytvářejí jeho nuance, které se liší od sladkosti ovoce až po svěžest listů vůně, která je zemitá i vzdušná.
S historickými kořeny sahajícími až do starověkých civilizací západní Asie a východního Středomoří není fík sám symbol prosperity, ale také rafinovaná čichová složka, přítomné ve výtvorech nejprestižnějších parfémových domů.
Objevte naše exkluzivní propagace specializované parfumerie s obr jako hlavní hrdina. Využijte jedinečné nabídky na našem webu Papique a nakupte svůj fíkový parfém pro ženy nebo fíkový parfém pro muže za exkluzivní cenu. Prohlédněte si náš obchod věnovaný prodeji parfémů online a nechte se zahalit luxusem a elegancí fíkových vůní.
1908 produkty
-
Ephemeral dyadic Missing Feeling - unisex parfémovaná voda 50 ml
Prodejce:Ephemeral dyadic Missing Feeling - unisex parfémovaná voda 50 mlEphemeral dyadic- Běžná cena
-
€332,35 - Běžná cena
-
€398,82 - Výprodejová cena
-
€332,35
-
Elemis Pro-Collagen Green Fík 100 g

Prodejce:Elemis Pro-Collagen Green Fík 100 gElemis- Běžná cena
-
€67,02 - Běžná cena
-
€76,75 - Výprodejová cena
-
€67,02
-
Elemis Superfood Vital Veggie Mask 75 ml
Prodejce:Elemis Superfood Vital Veggie Mask 75 mlElemis- Běžná cena
-
€69,69 - Běžná cena
-
€85,01 - Výprodejová cena
-
€69,69
-
Eau d'italia Tekuté mýdlo z granátového jablka a frézie 300 ml
Prodejce:Eau d'italia Tekuté mýdlo z granátového jablka a frézie 300 mlEau d'italie- Běžná cena
-
€67,87 - Běžná cena
-
€82,80 - Výprodejová cena
-
€67,87
-
Donna Karan Be Delicious parfémovaná voda pro ženy ve spreji 100 ml
Prodejce:Donna Karan Be Delicious parfémovaná voda pro ženy ve spreji 100 mlDonna karan- Běžná cena
-
€65,13 - Běžná cena
-
€78,15 - Výprodejová cena
-
€65,13
-
DKNY Women Eau De Parfume Spray Woman 100 ml Limited Edition
Prodejce:DKNY Women Eau De Parfume Spray Woman 100 ml Limited EditionDonna karan- Běžná cena
-
€104,51 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€104,51 - Jednotková cena
-
€1.045,10 za l
-
Davines Alchemic Red kondicionér 250 ml
Prodejce:Davines Alchemic Red kondicionér 250 mlDavines- Běžná cena
-
€86,02 - Běžná cena
-
€103,22 - Výprodejová cena
-
€86,02
-
Culti Era červený difuzér 500 ml

Prodejce:Culti Era červený difuzér 500 mlCulti- Běžná cena
-
€185,72 - Běžná cena
-
€185,73 - Výprodejová cena
-
€185,72 - Jednotková cena
-
€371,44 za l
-
Náplň do difuzéru Culti Era Stile 1000 ml

Prodejce:Náplň do difuzéru Culti Era Stile 1000 mlCulti- Běžná cena
-
€162,50 - Běžná cena
-
€166,17 - Výprodejová cena
-
€162,50 - Jednotková cena
-
€162,50 za l
-
Culti Era Stile difuzér 500 ml
Prodejce:Culti Era Stile difuzér 500 mlCulti- Běžná cena
-
€166,17 - Běžná cena
-
€166,18 - Výprodejová cena
-
€166,17 - Jednotková cena
-
€332,34 za l
-
Culti Aqqua Style difuzér 500 ml
Prodejce:Culti Aqqua Style difuzér 500 mlCulti- Běžná cena
-
€166,17 - Běžná cena
-
€166,18 - Výprodejová cena
-
€166,17 - Jednotková cena
-
€332,34 za l
-
Culti Era Decor difuzér 500 ml

Prodejce:Culti Era Decor difuzér 500 mlCulti- Běžná cena
-
€166,17 - Běžná cena
-
€166,18 - Výprodejová cena
-
€166,17 - Jednotková cena
-
€332,34 za l
-
Culti Aqqua Decor Difuzér 500 ml

Prodejce:Culti Aqqua Decor Difuzér 500 mlCulti- Běžná cena
-
€166,17 - Běžná cena
-
€166,18 - Výprodejová cena
-
€166,17 - Jednotková cena
-
€332,34 za l
-
Culti Era červený difuzér 250 ml

Prodejce:Culti Era červený difuzér 250 mlCulti- Běžná cena
-
€136,85 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€136,85 - Jednotková cena
-
€547,40 za l
-
Culti Era Style difuzér 250 ml

Prodejce:Culti Era Style difuzér 250 mlCulti- Běžná cena
-
€91,70 - Běžná cena
-
€107,46 - Výprodejová cena
-
€91,70 - Jednotková cena
-
€366,80 za l
-
Culti Era Decor difuzér 250 ml

Prodejce:Culti Era Decor difuzér 250 mlCulti- Běžná cena
-
€117,30 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€117,30 - Jednotková cena
-
€469,20 za l
-
Culti Aqqua Style difuzér 100 ml

Prodejce:Culti Aqqua Style difuzér 100 mlCulti- Běžná cena
-
€76,24 - Běžná cena
-
€76,25 - Výprodejová cena
-
€76,24 - Jednotková cena
-
€762,40 za l
-
Culti Era Stile difuzér 100 ml

Prodejce:Culti Era Stile difuzér 100 mlCulti- Běžná cena
-
€76,24 - Běžná cena
-
€76,25 - Výprodejová cena
-
€76,24 - Jednotková cena
-
€762,40 za l
-
Pokojový sprej Culti Era 100 ml

Prodejce:Pokojový sprej Culti Era 100 mlCulti- Běžná cena
-
€70,38 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€70,38 - Jednotková cena
-
€703,80 za l
-
Compagnie de Provence Figue de Provence tekuté mýdlo Marseille náhradní náplň 1000 ml

Prodejce:Compagnie de Provence Figue de Provence tekuté mýdlo Marseille náhradní náplň 1000 mlCompagnie de provence- Běžná cena
-
€52,78 - Běžná cena
-
€64,40 - Výprodejová cena
-
€52,78 - Jednotková cena
-
€52,78 za l
-
COCOSOLIS BERRY Superberry náhradní elixír na obličej 50 ml

Prodejce:COCOSOLIS BERRY Superberry náhradní elixír na obličej 50 mlCocosolis- Běžná cena
-
€39,44 - Běžná cena
-
€58,35 - Výprodejová cena
-
€39,44 - Jednotková cena
-
€788,80 za l
-
CLEAN Reserve Rain 100 ml unisex parfémovaná voda
Prodejce:CLEAN Reserve Rain 100 ml unisex parfémovaná vodaClean- Běžná cena
-
€80,50 - Běžná cena
-
€121,80 - Výprodejová cena
-
€80,50 - Jednotková cena
-
€805,00 za l
-
CLEAN Unisex parfémovaná voda Classic Apple Blossom 60 ml
Prodejce:CLEAN Unisex parfémovaná voda Classic Apple Blossom 60 mlClean- Běžná cena
-
€48,30 - Běžná cena
-
€50,60 - Výprodejová cena
-
€48,30 - Jednotková cena
-
€805,00 za l
-
Christophe Robin regenerační maska s opunciovým olejem 250 ml

Prodejce:Christophe Robin regenerační maska s opunciovým olejem 250 mlChristophe robin- Běžná cena
-
€97,08 - Běžná cena
-
€112,93 - Výprodejová cena
-
€97,08 - Jednotková cena
-
€388,32 za l
-
Chabaud Caprice de Jeanne parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Prodejce:Chabaud Caprice de Jeanne parfémovaná voda pro ženy 100 mlChabaud- Běžná cena
-
€254,15 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€254,15 - Jednotková cena
-
€2.541,50 za l
-
Carolina Herrera 212 Vip Rosé I Love NY Eau De Parfum Spray 80 ml pro ženy
Prodejce:Carolina Herrera 212 Vip Rosé I Love NY Eau De Parfum Spray 80 ml pro ženyCarolina herrera- Běžná cena
-
€110,75 - Běžná cena
-
€132,89 - Výprodejová cena
-
€110,75
-
By kilian Apple Brandy, On The Rocks Unisex parfémovaná voda 100 ml náhradní náplň

Prodejce:By kilian Apple Brandy, On The Rocks Unisex parfémovaná voda 100 ml náhradní náplňBy kilian- Běžná cena
-
€557,17 - Běžná cena
-
€655,50 - Výprodejová cena
-
€557,17
-
Beso Pasion EDP 100 ml

Prodejce:Beso Pasion EDP 100 mlBeso beach- Běžná cena
-
€329,91 - Běžná cena
-
€402,50 - Výprodejová cena
-
€329,91
-
Banderas The Icon unisex parfém 200 ml
Prodejce:Banderas The Icon unisex parfém 200 mlBanderas- Běžná cena
-
€68,26 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€68,26
-
Tělový peeling Aveda Cherry Mandle 200 ml

Prodejce:Tělový peeling Aveda Cherry Mandle 200 mlAveda- Běžná cena
-
€60,83 - Běžná cena
-
€60,84 - Výprodejová cena
-
€60,83 - Jednotková cena
-
€304,15 za l
-
Aurora Unisex parfémovaná voda Oud De Immortal 100 ml
Prodejce:Aurora Unisex parfémovaná voda Oud De Immortal 100 mlAurora- Běžná cena
-
€102,98 - Běžná cena
-
€123,57 - Výprodejová cena
-
€102,98


















































