Dámské parfémy se zázvorem
Tato stránka nabízí 129 dámských parfémů se zázvorovou vůní, vybraných z niche značek jako Fragonard, Atelier Cologne, Sospiro, Montale a Serge Lutens. Zázvor dodává vůním kořeněný, svěží a mírně citrusový nádech, ideální pro ty, kdo hledají živé a výrazné parfémy.
Pro výběr správného parfému zvažte koncentraci (Eau de Parfum pro intenzivnější vůni, Eau de Toilette pro lehkost), roční období (zázvor je vhodný jak do chladnějšího, tak teplejšího počasí) a kombinace s citrusovými, dřevitými nebo květinovými tóny, které zvýrazní univerzálnost této kořeniny.
Domande frequenti
Jaký charakter má zázvor v dámských parfémech?
Zázvor přináší kořeněný, svěží a mírně štiplavý pocit, často v kombinaci s citrusovými nebo květinovými tóny pro vytvoření dynamických a moderních vůní.
Které značky nabízejí parfémy se zázvorem na Papique?
Mezi dostupnými značkami jsou Fragonard, Atelier Cologne, Sospiro, Montale, Serge Lutens a další niche a luxusní značky.
Je zázvor vhodný pro všechna roční období?
Ano, zázvorová nota se hodí jak pro svěží letní vůně, tak pro teplejší a obklopující kompozice na podzim a zimu.
129 produkty
-
Parfémovaná voda Goutal Un Matin d'Orage 100 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Goutal Un Matin d'Orage 100 mlGoutal- Běžná cena
-
€414,46 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€414,46 - Jednotková cena
-
€4.144,60 za l
-
Parfémovaná voda The Different Company Majaina Sin 100 ml

Prodejce:Parfémovaná voda The Different Company Majaina Sin 100 mlThe different company- Běžná cena
-
€156,40 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€156,40
-
The Different Company Bergamote Eau de Toilette 50 ml

Prodejce:The Different Company Bergamote Eau de Toilette 50 mlThe different company- Běžná cena
-
€230,69 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€230,69
-
Extrakt z parfému Thameen Peregrina 50 ml

Prodejce:Extrakt z parfému Thameen Peregrina 50 mlThameen- Běžná cena
-
€404,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€404,80
-
Toaletní voda Molton Brown Heavenly Gingerlily

Prodejce:Toaletní voda Molton Brown Heavenly GingerlilyMolton brown- Běžná cena
-
€215,05 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€215,05
-
Toaletní voda Goutal Un Matin d'Orage 100 ml
Prodejce:Toaletní voda Goutal Un Matin d'Orage 100 mlGoutal- Běžná cena
-
€285,43 - Běžná cena
-
€342,52 - Výprodejová cena
-
€285,43
-
Parfémovaná voda Goutal Un Matin d'Orage 50 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Goutal Un Matin d'Orage 50 mlGoutal- Běžná cena
-
€293,25 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€293,25 - Jednotková cena
-
€5.865,00 za l
-
Fragonard Heliotrope Gingembre dámský parfém 30 ml
Prodejce:Fragonard Heliotrope Gingembre dámský parfém 30 mlFragonard- Běžná cena
-
€107,52 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€107,52
-
Parfémovaná voda Molton Brown Molton Brown Pink Pepperpod Eau de Parfum 100 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Molton Brown Molton Brown Pink Pepperpod Eau de Parfum 100 mlMolton brown- Běžná cena
-
€229,16 - Běžná cena
-
€274,99 - Výprodejová cena
-
€229,16
-
Elemis Exotic Lime & Ginger Salt Glow Scrub 490 g

Prodejce:Elemis Exotic Lime & Ginger Salt Glow Scrub 490 gElemis- Běžná cena
-
€93,31 - Běžná cena
-
€112,24 - Výprodejová cena
-
€93,31
-
Jimmy Choo Illicit Eau de Parfum Woman 100 ml

Prodejce:Jimmy Choo Illicit Eau de Parfum Woman 100 mlJimmy Choo- Běžná cena
-
€59,66 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€59,66 - Jednotková cena
-
€596,60 za l
-
Etat Libre d'Orange Líbí se mi EDP W 100 ml

Prodejce:Etat Libre d'Orange Líbí se mi EDP W 100 mlEtat Libre d’Orange- Běžná cena
-
€138,02 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€138,02
-
Stephane humbert lucas Venom Incarnata - 50 ml edp

Prodejce:Stephane humbert lucas Venom Incarnata - 50 ml edpStephane humbert lucas- Běžná cena
-
€395,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€395,60
-
Molton Brown Heavenly Gingerlily koupelový a sprchový gel 300 ml

Prodejce:Molton Brown Heavenly Gingerlily koupelový a sprchový gel 300 mlMolton brown- Běžná cena
-
€43,12 - Běžná cena
-
€43,40 - Výprodejová cena
-
€43,12
-
Matiere premiéra French Flower Matiere Premiere - 50 ml

Prodejce:Matiere premiéra French Flower Matiere Premiere - 50 mlMatiere premiere- Běžná cena
-
€216,38 - Běžná cena
-
€332,35 - Výprodejová cena
-
€216,38
-
Dusita Montri - 50 ml parfémovaná voda pro ženy
Prodejce:Dusita Montri - 50 ml parfémovaná voda pro ženyDusita- Běžná cena
-
€233,13 - Běžná cena
-
€279,75 - Výprodejová cena
-
€233,13
-
Vonná svíčka Coreterno The Courage 240g

Prodejce:Vonná svíčka Coreterno The Courage 240gCoreterno- Běžná cena
-
€146,62 - Běžná cena
-
€146,63 - Výprodejová cena
-
€146,62 - Jednotková cena
-
€610,92 za kg
-
Amouage Dámská parfémovaná voda Love Delight 100 ml

Prodejce:Amouage Dámská parfémovaná voda Love Delight 100 mlAmouage- Běžná cena
-
€723,35 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€723,35 - Jednotková cena
-
€7.233,50 za l
-
The House of Oud Keep Glazed - 75 ml

Prodejce:The House of Oud Keep Glazed - 75 mlThe house of oud- Běžná cena
-
€256,40 - Běžná cena
-
€430,10 - Výprodejová cena
-
€256,40
-
Toaletní voda jiné společnosti Bergamote - 100 ml náhradní náplň

Prodejce:Toaletní voda jiné společnosti Bergamote - 100 ml náhradní náplňThe different company- Běžná cena
-
€263,92 - Běžná cena
-
€263,93 - Výprodejová cena
-
€263,92
-
Marinella Frenesia toaletní voda pro ženy - 125 ml
Prodejce:Marinella Frenesia toaletní voda pro ženy - 125 mlMarinella- Běžná cena
-
€303,02 - Běžná cena
-
€303,03 - Výprodejová cena
-
€303,02
-
Parfémovaná voda Matiere Premier French Flower - 6 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Matiere Premier French Flower - 6 mlMatiere premiere- Běžná cena
-
€74,29 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€74,29
-
Marinella Frenesia toaletní voda pro ženy - 75 ml
Prodejce:Marinella Frenesia toaletní voda pro ženy - 75 mlMarinella- Běžná cena
-
€234,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€234,60
-
Lancôme La Nuit Trésor - EDP - Objem: 100 ml

Prodejce:Lancôme La Nuit Trésor - EDP - Objem: 100 mlLancôme- Běžná cena
-
€186,65 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€186,65
-
Lancôme Miracle - EDP - Objem: 30 ml
Prodejce:Lancôme Miracle - EDP - Objem: 30 mlLancôme- Běžná cena
-
€61,02 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€61,02
-
Lancôme Miracle - EDP - Objem: 50 ml

Prodejce:Lancôme Miracle - EDP - Objem: 50 mlLancôme- Běžná cena
-
€131,88 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€131,88
-
Čichová laboratoř Baliflora Eau de Parfum - 30 ml
Prodejce:Čichová laboratoř Baliflora Eau de Parfum - 30 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€147,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€147,20
-
Čichová laboratoř Baliflora Eau de Parfum - 100 ml

Prodejce:Čichová laboratoř Baliflora Eau de Parfum - 100 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€294,40 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€294,40
-
Juliette Has a Gun Moscow Mule (Eau de Parfum 50 ml vapo)
Prodejce:Juliette Has a Gun Moscow Mule (Eau de Parfum 50 ml vapo)Juliette has a gun- Běžná cena
-
€81,44 - Běžná cena
-
€82,96 - Výprodejová cena
-
€81,44 - Jednotková cena
-
€1.628,80 za l
-
Juliette Has a Gun Moscow Mule (Eau de Parfum 100 ml vapo)

Prodejce:Juliette Has a Gun Moscow Mule (Eau de Parfum 100 ml vapo)Juliette has a gun- Běžná cena
-
€97,15 - Běžná cena
-
€106,12 - Výprodejová cena
-
€97,15 - Jednotková cena
-
€971,50 za l
-
Etat libre d'orange Like This EDP Objem: 50 ml
Prodejce:Etat libre d'orange Like This EDP Objem: 50 mlEtat Libre d’Orange- Běžná cena
-
€93,17 - Běžná cena
-
€96,88 - Výprodejová cena
-
€93,17


















































