Dámské parfémy s černým pepřem
Tato stránka nabízí 161 dámských parfémů s vůní černého pepře, vybraných z niche značek a historických domů jako D.S. & Durga, Guerlain, Thierry Mugler, Loewe a Frederic Malle. Černý pepř dodává kořeněný, živý a mírně štiplavý tón, často používaný k prohloubení a charakterizaci květinových, dřevitých nebo orientálních vůní.
Při výběru parfému s černým pepřem zvažte koncentraci (Eau de Parfum pro intenzivnější stopu, Eau de Toilette pro lehčí efekt) a kombinaci s dalšími tóny: černý pepř se skvěle hodí k citrusům pro léto nebo k dřevům a vanilce pro zimu.
Domande frequenti
Jaký charakter má černý pepř v dámských parfémech?
Černý pepř přidává kořeněný, teplý a mírně štiplavý tón, který dodává svěžest a osobitost jak lehkým, tak intenzivním kompozicím.
S jakými tóny se černý pepř nejlépe kombinuje?
Černý pepř se dobře snoubí s citrusovými, květinovými, dřevitými a orientálními tóny, zvýrazňujícími svěží i teplé vůně.
Které značky nabízejí dámské parfémy s černým pepřem na Papique?
Mezi dostupné značky patří D.S. & Durga, Guerlain, Thierry Mugler, Loewe a Frederic Malle, stejně jako další niche a luxusní domy.
161 produkty
-
Oscar de la Renta Oscar Eau De Toilette Women 200 ml

Prodejce:Oscar de la Renta Oscar Eau De Toilette Women 200 mlOscar de la Renta- Běžná cena
-
€73,99 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€73,99
-
Kilian Playing With The Devil parfémovaná voda pro ženy 50 ml

Prodejce:Kilian Playing With The Devil parfémovaná voda pro ženy 50 mlKilian- Běžná cena
-
€341,50 - Běžná cena
-
€460,00 - Výprodejová cena
-
€341,50
-
Estee Lauder Modern Muse EDP W 50 ml
Prodejce:Estee Lauder Modern Muse EDP W 50 mlEstée lauder- Běžná cena
-
€58,24 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€58,24 - Jednotková cena
-
€1.164,80 za l
-
Acqua di Parma Parfémovaná voda pro ženy Peonia Nobile 50 ml
Prodejce:Acqua di Parma Parfémovaná voda pro ženy Peonia Nobile 50 mlAcqua di parma- Běžná cena
-
€181,47 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€181,47 - Jednotková cena
-
€3.629,40 za l
-
Vilhelm Mango Skin Eau de Parfum - 3x10 ml
Prodejce:Vilhelm Mango Skin Eau de Parfum - 3x10 mlVilhelm- Běžná cena
-
€248,40 - Běžná cena
-
€298,08 - Výprodejová cena
-
€248,40
-
Vilhelm Parfumerie PURPLE FIG - 100 ml

Prodejce:Vilhelm Parfumerie PURPLE FIG - 100 mlVilhelm- Běžná cena
-
€460,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€460,00
-
Matiere premiéra Radical Rose Matiere Premiere - 50 ml

Prodejce:Matiere premiéra Radical Rose Matiere Premiere - 50 mlMatiere premiere- Běžná cena
-
€332,35 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€332,35
-
Histoires de Parfums 1876 edp 15 ml

Prodejce:Histoires de Parfums 1876 edp 15 mlHistoires de parfums- Běžná cena
-
€107,52 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€107,52 - Jednotková cena
-
€7.168,00 za l
-
Rose \u0026 Cuir Frederic Malle - 50 ml unisex parfémovaná voda

Prodejce:Rose \u0026 Cuir Frederic Malle - 50 ml unisex parfémovaná vodaFrederic malle- Běžná cena
-
€420,32 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€420,32
-
Eight & Bob Annicke 6 eau de parfum Women 100 ml vapo
Prodejce:Eight & Bob Annicke 6 eau de parfum Women 100 ml vapoEight & bob- Běžná cena
-
€132,55 - Běžná cena
-
€138,85 - Výprodejová cena
-
€132,55
-
Vanilková svíčka Diptyque 190g

Prodejce:Vanilková svíčka Diptyque 190gDiptyque- Běžná cena
-
€127,07 - Běžná cena
-
€286,67 - Výprodejová cena
-
€127,07 - Jednotková cena
-
€668,79 za kg
-
Aesop A Rose By Any Other Name Body Wash 500 ml

Prodejce:Aesop A Rose By Any Other Name Body Wash 500 mlAesop- Běžná cena
-
€82,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,80 - Jednotková cena
-
€165,60 za l
-
Vilhelm Darling Nikki Eau de Parfum - 50 ml
Prodejce:Vilhelm Darling Nikki Eau de Parfum - 50 mlVilhelm- Běžná cena
-
€322,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€322,00
-
Vilhelm Darling Nikki Eau de Parfum - 100 ml

Prodejce:Vilhelm Darling Nikki Eau de Parfum - 100 mlVilhelm- Běžná cena
-
€460,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€460,00
-
Vilhelm Darling Nikki Eau de Parfum - 20 ml
Prodejce:Vilhelm Darling Nikki Eau de Parfum - 20 mlVilhelm- Běžná cena
-
€184,00 - Běžná cena
-
€220,80 - Výprodejová cena
-
€184,00
-
Tiziana terenzi Wirtanen - parfémovaný extrakt - Objem: 100 ml
Prodejce:Tiziana terenzi Wirtanen - parfémovaný extrakt - Objem: 100 mlTiziana terenzi- Běžná cena
-
€305,92 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€305,92
-
Parfémovaná voda Stephane humbert lucas Rose de Petra - 50 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Stephane humbert lucas Rose de Petra - 50 mlStephane humbert lucas- Běžná cena
-
€273,47 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€273,47
-
Parfémovaná voda Molinard Oud Magnetique - 75 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Molinard Oud Magnetique - 75 mlMolinard- Běžná cena
-
€263,92 - Běžná cena
-
€263,93 - Výprodejová cena
-
€263,92
-
Dream Sea Lorenzo Pazzaglia - 50 ml

Prodejce:Dream Sea Lorenzo Pazzaglia - 50 mlLorenzo pazzaglia- Běžná cena
-
€260,96 - Běžná cena
-
€266,80 - Výprodejová cena
-
€260,96
-
Parfémovaná voda Le labo Rose 31 - 15 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Le labo Rose 31 - 15 mlLe labo- Běžná cena
-
€159,09 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€159,09
-
Liquides imaginaires Belle Bete Eau de parfum - 100 ml

Prodejce:Liquides imaginaires Belle Bete Eau de parfum - 100 mlLiquides imaginaires- Běžná cena
-
€460,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€460,00
-
Lancôme Miracle - EDP - Objem: 30 ml
Prodejce:Lancôme Miracle - EDP - Objem: 30 mlLancôme- Běžná cena
-
€61,02 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€61,02
-
Lancôme Miracle - EDP - Objem: 50 ml

Prodejce:Lancôme Miracle - EDP - Objem: 50 mlLancôme- Běžná cena
-
€131,88 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€131,88
-
Juliette Has a Gun Moscow Mule (Eau de Parfum 50 ml vapo)
Prodejce:Juliette Has a Gun Moscow Mule (Eau de Parfum 50 ml vapo)Juliette has a gun- Běžná cena
-
€81,44 - Běžná cena
-
€82,96 - Výprodejová cena
-
€81,44 - Jednotková cena
-
€1.628,80 za l
-
Juliette Has a Gun Moscow Mule (Eau de Parfum 100 ml vapo)

Prodejce:Juliette Has a Gun Moscow Mule (Eau de Parfum 100 ml vapo)Juliette has a gun- Běžná cena
-
€97,15 - Běžná cena
-
€106,12 - Výprodejová cena
-
€97,15 - Jednotková cena
-
€971,50 za l
-
Parfémovaná voda Francesca dell'oro Bihaku - 100 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Francesca dell'oro Bihaku - 100 mlFrancesca dell'oro- Běžná cena
-
€222,55 - Běžná cena
-
€243,29 - Výprodejová cena
-
€222,55
-
Parfémovaná voda Francesca dell'oro There's a Place - 100 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Francesca dell'oro There's a Place - 100 mlFrancesca dell'oro- Běžná cena
-
€351,90 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€351,90
-
Etat libre d'orange Eau De Protection EDP Objem: 100 ml

Prodejce:Etat libre d'orange Eau De Protection EDP Objem: 100 mlEtat Libre d’Orange- Běžná cena
-
€118,01 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€118,01
-
Etat libre d'orange Archives 69 Eau de parfum 50 ml
Prodejce:Etat libre d'orange Archives 69 Eau de parfum 50 mlEtat Libre d’Orange- Běžná cena
-
€90,16 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€90,16
-
Eight & bob Annicke 6 parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Prodejce:Eight & bob Annicke 6 parfémovaná voda pro ženy 30 mlEight & bob- Běžná cena
-
€72,17 - Běžná cena
-
€73,07 - Výprodejová cena
-
€72,17
-
Amouage Amouage Epic 56 Dámský parfémový extrakt 100 ml

Prodejce:Amouage Amouage Epic 56 Dámský parfémový extrakt 100 mlAmouage- Běžná cena
-
€938,40 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€938,40 - Jednotková cena
-
€9.384,00 za l
-
Angela Ciampagna Hatria Collection Nox Extrait De Parfum 100 ml

Prodejce:Angela Ciampagna Hatria Collection Nox Extrait De Parfum 100 mlAngela ciampagna- Běžná cena
-
€307,42 - Běžná cena
-
€373,43 - Výprodejová cena
-
€307,42 - Jednotková cena
-
€3.074,20 za l



















































