Extrait de Parfum pro ženy s pižmem
Tato stránka nabízí 575 Extrait de Parfum pro ženy s pižmovou vůní, vybraných od renomovaných značek jako Fragonard, Tiziana Terenzi, Maison Francis Kurkdjian a Acqua di Parma. Pižmo je univerzální nota, ceněná pro svou schopnost dodat vůním hloubku a trvanlivost.
Pro výběr ideálního produktu zvažte vysokou koncentraci Extrait de Parfum, ideální pro ty, kteří hledají dlouhotrvající stopu. Pižmo se dobře kombinuje jak s květinovými, tak dřevitými tóny a je vhodné pro všechna roční období i různé denní doby.
Domande frequenti
Čím se vyznačuje Extrait de Parfum pro ženy s pižmem?
Extrait de Parfum má vyšší koncentraci vonných olejů, což zajišťuje intenzivní a dlouhotrvající vůni. Pižmo dodává jemnost a hloubku, díky čemuž je parfém obklopující a sofistikovaný.
Které značky nabízejí Extrait de Parfum s pižmem?
Mezi dostupné značky patří Fragonard, Tiziana Terenzi, Maison Francis Kurkdjian, Acqua di Parma a Jean Charles Brosseau, každá s vlastní interpretací pižmové noty.
Kdy je vhodné nosit Extrait de Parfum s pižmem?
Díky své intenzitě jsou tyto vůně vhodné jak na večer, tak na den, zejména v chladnějších obdobích, ale pižmo je také ideální pro každodenní použití pro milovníky trvanlivých vůní.
570 produkty
-
Chloe Love Story parfémovaná voda ve spreji 75 ml pro ženy

Prodejce:Chloe Love Story parfémovaná voda ve spreji 75 ml pro ženyChloé- Běžná cena
-
€98,53 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€98,53 - Jednotková cena
-
€1.313,73 za l
-
Carolina Herrera Good Girl parfémovaná voda ve spreji pro ženy 80 ml

Prodejce:Carolina Herrera Good Girl parfémovaná voda ve spreji pro ženy 80 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€140,14 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€140,14 - Jednotková cena
-
€1.751,75 za l
-
Chloe Eau De Parfume Spray 75 ml pro ženy

Prodejce:Chloe Eau De Parfume Spray 75 ml pro ženyChloé- Běžná cena
-
€137,56 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€137,56 - Jednotková cena
-
€1.834,13 za l
-
Chloe Love Story parfémovaná voda ve spreji 30 ml pro ženy

Prodejce:Chloe Love Story parfémovaná voda ve spreji 30 ml pro ženyChloé- Běžná cena
-
€70,10 - Běžná cena
-
€71,48 - Výprodejová cena
-
€70,10 - Jednotková cena
-
€2.336,67 za l
-
Carolina Herrera Good Girl parfémovaná voda ve spreji pro ženy 150 ml
Prodejce:Carolina Herrera Good Girl parfémovaná voda ve spreji pro ženy 150 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€215,51 - Běžná cena
-
€219,83 - Výprodejová cena
-
€215,51 - Jednotková cena
-
€1.436,73 za l
-
Carolina Herrera Good Girl Blush Eau De Parfume Spray pro ženy 80 ml

Prodejce:Carolina Herrera Good Girl Blush Eau De Parfume Spray pro ženy 80 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€148,51 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€148,51 - Jednotková cena
-
€1.856,38 za l
-
Carolina Herrera Parfémová voda ve spreji pro ženy 100 ml

Prodejce:Carolina Herrera Parfémová voda ve spreji pro ženy 100 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€107,89 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€107,89 - Jednotková cena
-
€1.078,90 za l
-
Carolina Herrera 212 Vip woman Rose Eau De Parfume Spray 50ml
Prodejce:Carolina Herrera 212 Vip woman Rose Eau De Parfume Spray 50mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€111,41 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€111,41 - Jednotková cena
-
€2.228,20 za l
-
Carolina Herrera 212 Vip woman Rose Eau De Parfume Spray 30ml

Prodejce:Carolina Herrera 212 Vip woman Rose Eau De Parfume Spray 30mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€77,12 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€77,12 - Jednotková cena
-
€2.570,67 za l
-
Parfémový extrakt Paris Cheri 50 ml
Prodejce:Parfémový extrakt Paris Cheri 50 mlAstrophill & stella- Běžná cena
-
€241,41 - Běžná cena
-
€289,69 - Výprodejová cena
-
€241,41
-
Extrakt z parfému Shanghai 1930 50 ml
Prodejce:Extrakt z parfému Shanghai 1930 50 mlAstrophill & stella- Běžná cena
-
€213,75 - Běžná cena
-
€256,50 - Výprodejová cena
-
€213,75
-
Extrakt z parfému Madame M 50 ml
Prodejce:Extrakt z parfému Madame M 50 mlAstrophill & stella- Běžná cena
-
€294,40 - Běžná cena
-
€353,28 - Výprodejová cena
-
€294,40
-
Extrakt z parfému A Night at the Opera 50 ml
Prodejce:Extrakt z parfému A Night at the Opera 50 mlAstrophill & stella- Běžná cena
-
€185,01 - Běžná cena
-
€222,01 - Výprodejová cena
-
€185,01
-
Amberlievable Extrakt z parfému 50 ml
Prodejce:Amberlievable Extrakt z parfému 50 mlAstrophill & stella- Běžná cena
-
€266,80 - Běžná cena
-
€320,16 - Výprodejová cena
-
€266,80
-
Extrakt z parfému Moonage Daydream 50 ml
Prodejce:Extrakt z parfému Moonage Daydream 50 mlAstrophill & stella- Běžná cena
-
€185,01 - Běžná cena
-
€222,01 - Výprodejová cena
-
€185,01
-
Loewe 001 Woman Eau De Parfume Spray 100ml

Prodejce:Loewe 001 Woman Eau De Parfume Spray 100mlLoewe- Běžná cena
-
€189,29 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€189,29
-
Juicy Couture I Am Juicy Couture parfémovaná voda ve spreji 100 ml
Prodejce:Juicy Couture I Am Juicy Couture parfémovaná voda ve spreji 100 mlJuicy Couture- Běžná cena
-
€78,02 - Běžná cena
-
€84,62 - Výprodejová cena
-
€78,02 - Jednotková cena
-
€780,20 za l
-
Juicy Couture Viva La Juicy Noir parfémovaná voda ve spreji 100 ml
Prodejce:Juicy Couture Viva La Juicy Noir parfémovaná voda ve spreji 100 mlJuicy Couture- Běžná cena
-
€60,65 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€60,65 - Jednotková cena
-
€606,50 za l
-
Kenzo World Eau de Parfume Spray 30ml

Prodejce:Kenzo World Eau de Parfume Spray 30mlKenzo- Běžná cena
-
€58,33 - Běžná cena
-
€58,72 - Výprodejová cena
-
€58,33 - Jednotková cena
-
€1.944,33 za l
-
Flowerbykenzo Ikebana Ep 75 Vap

Prodejce:Flowerbykenzo Ikebana Ep 75 VapKenzo- Běžná cena
-
€80,59 - Běžná cena
-
€80,64 - Výprodejová cena
-
€80,59 - Jednotková cena
-
€1.074,53 za l
-
Jimmy Choo Blossom parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Prodejce:Jimmy Choo Blossom parfémovaná voda pro ženy 100 mlJimmy Choo- Běžná cena
-
€56,95 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€56,95 - Jednotková cena
-
€569,50 za l
-
Juliette Has A Gun Lili Fantasy parfémovaná voda ve spreji 100 ml
Prodejce:Juliette Has A Gun Lili Fantasy parfémovaná voda ve spreji 100 mlJuliette has a gun- Běžná cena
-
€112,54 - Běžná cena
-
€115,69 - Výprodejová cena
-
€112,54 - Jednotková cena
-
€1.125,40 za l
-
Jimmy Choo Fever Eau De Parfume Woman 100ml

Prodejce:Jimmy Choo Fever Eau De Parfume Woman 100mlJimmy Choo- Běžná cena
-
€98,30 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€98,30 - Jednotková cena
-
€983,00 za l
-
Guerlain Mitsouko Eau De Parfume Spray 75ml
Prodejce:Guerlain Mitsouko Eau De Parfume Spray 75mlGuerlain- Běžná cena
-
€141,15 - Běžná cena
-
€143,47 - Výprodejová cena
-
€141,15 - Jednotková cena
-
€1.882,00 za l
-
Adolfo Dominguez Iris Vanilla Eau De Parfume Spray 120 ml

Prodejce:Adolfo Dominguez Iris Vanilla Eau De Parfume Spray 120 mlAdolfo Dominguez- Běžná cena
-
€58,67 - Běžná cena
-
€58,79 - Výprodejová cena
-
€58,67 - Jednotková cena
-
€488,92 za l
-
Extrakt z parfému Nobile 1942 Casta Diva

Prodejce:Extrakt z parfému Nobile 1942 Casta DivaNobile 1942- Běžná cena
-
€400,77 - Běžná cena
-
€400,78 - Výprodejová cena
-
€400,77
-
Xerjoff Damarose Parfémový extrakt pro ženy 100 ml
Prodejce:Xerjoff Damarose Parfémový extrakt pro ženy 100 mlXerjoff- Běžná cena
-
€761,48 - Běžná cena
-
€913,77 - Výprodejová cena
-
€761,48
-
Xerjoff Elle dámský parfémový extrakt 100 ml
Prodejce:Xerjoff Elle dámský parfémový extrakt 100 mlXerjoff- Běžná cena
-
€801,55 - Běžná cena
-
€961,86 - Výprodejová cena
-
€801,55
-
Extrakt z parfému Thameen Noorolain Taif 50 ml

Prodejce:Extrakt z parfému Thameen Noorolain Taif 50 mlThameen- Běžná cena
-
€391,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€391,00
-
Extrakt z parfému Thameen Peacock Throne 50 ml

Prodejce:Extrakt z parfému Thameen Peacock Throne 50 mlThameen- Běžná cena
-
€148,65 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€148,65
-
Extrakt z parfému Thameen Peregrina 50 ml

Prodejce:Extrakt z parfému Thameen Peregrina 50 mlThameen- Běžná cena
-
€404,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€404,80
-
Extrakt z parfému Thameen The Cora 50 ml
Prodejce:Extrakt z parfému Thameen The Cora 50 mlThameen- Běžná cena
-
€430,10 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€430,10
















































