Vonné difuzéry do interiéru
Tato stránka nabízí 919 vonných difuzérů od niche parfumerií a luxusních značek jako Carthusia, Fragonard, Acqua di Parma, Millefiori a Rituals. Difuzéry jsou praktickým a elegantním řešením pro provonění domova, kanceláře či obchodních prostor s rovnoměrným a nenápadným rozptylem vůní.
Pro výběr vhodného difuzéru zvažte koncentraci vůně, velikost prostoru a roční období: svěží a citrusové tóny jsou ideální na jaro a léto, zatímco dřevité či kořeněné akordy lépe sedí na chladnější měsíce. Můžete kombinovat více difuzérů a vytvořit tak osobitou atmosféru v každé místnosti.
Domande frequenti
Jak fungují vonné difuzéry do interiéru?
Difuzéry uvolňují vůni postupně pomocí dřevěných tyčinek nebo rozprašovacích systémů, které prostor provoní trvale bez nutnosti zapínání.
Jak dlouho vydrží vonný difuzér?
Výdrž závisí na množství tekutiny, větrání a velikosti místnosti. Průměrně difuzér o objemu 250 ml vydrží 2 až 4 měsíce při běžném používání.
Mohu používat více difuzérů v jedné domácnosti?
Ano, můžete umístit různé difuzéry do různých místností a vytvořit tak osobitou atmosféru. Doporučuje se vybírat vůně, které se doplňují, aby byl zachován harmonický aromatický zážitek.
953 produkty
-
Culti Mareminerale difuzér 500 ml Náplň
Prodejce:Culti Mareminerale difuzér 500 ml NáplňCulti- Běžná cena
-
€107,52 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€107,52 - Jednotková cena
-
€215,04 za l
-
Difuzér Culti Fuoco Style 500 ml
Prodejce:Difuzér Culti Fuoco Style 500 mlCulti- Běžná cena
-
€132,00 - Běžná cena
-
€166,18 - Výprodejová cena
-
€132,00 - Jednotková cena
-
€264,00 za l
-
Culti Aramara Style difuzér 500 ml
Prodejce:Culti Aramara Style difuzér 500 mlCulti- Běžná cena
-
€166,18 - Běžná cena
-
€199,41 - Výprodejová cena
-
€166,18
-
Christian Tortu Vert Frais difuzér 250 ml
Prodejce:Christian Tortu Vert Frais difuzér 250 mlChristian tortu- Běžná cena
-
€127,07 - Běžná cena
-
€127,08 - Výprodejová cena
-
€127,07 - Jednotková cena
-
€508,28 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Azimut 500 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Azimut 500 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€148,58 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€148,58 - Jednotková cena
-
€297,16 za l
-
Water of Elba Water of Elba letní noční difuzér náhradní náplň 1000 ml
Prodejce:Water of Elba Water of Elba letní noční difuzér náhradní náplň 1000 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€111,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€111,44 - Jednotková cena
-
€111,44 za l
-
Water of Elba Water of Elba Mořský difuzér 500 ml Náplň

Prodejce:Water of Elba Water of Elba Mořský difuzér 500 ml NáplňAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€111,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€111,44 - Jednotková cena
-
€222,88 za l
-
Water of Elba Water of Elba Island of Elba Difuzér 200 ml

Prodejce:Water of Elba Water of Elba Island of Elba Difuzér 200 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€101,66 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€101,66 - Jednotková cena
-
€508,30 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Azimut 200 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Azimut 200 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€101,66 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€101,66 - Jednotková cena
-
€508,30 za l
-
Základní směs Pokojový difuzér N.52 - 500 ml
Prodejce:Základní směs Pokojový difuzér N.52 - 500 mlThe essential blend- Běžná cena
-
€143,34 - Běžná cena
-
€172,00 - Výprodejová cena
-
€143,34
-
Základní směs Pokojový difuzér N.107 - 500 ml náhradní náplň
Prodejce:Základní směs Pokojový difuzér N.107 - 500 ml náhradní náplňThe essential blend- Běžná cena
-
€69,15 - Běžná cena
-
€82,98 - Výprodejová cena
-
€69,15
-
The Olphactory Philippa 1990 250 ml — Aroma difuzér
Prodejce:The Olphactory Philippa 1990 250 ml — Aroma difuzérThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
Castelbel Green Sencha 250 ml — Vonný difuzér
Prodejce:Castelbel Green Sencha 250 ml — Vonný difuzérCastelbel- Běžná cena
-
€62,21 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€62,21
-
The Olphactory Heaven White Lotus 500 ml — Vonný difuzér
Prodejce:The Olphactory Heaven White Lotus 500 ml — Vonný difuzérThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Silken Tobacco Bastoncini profumati 250 ml — Vonný difuzér do interiéru
Prodejce:The Olphactory Silken Tobacco Bastoncini profumati 250 ml — Vonný difuzér do interiéruThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
Millefiori Milano Diffusore in vetro Fiore di Mimosa 350 ml — Aroma difuzér
Prodejce:Millefiori Milano Diffusore in vetro Fiore di Mimosa 350 ml — Aroma difuzérMillefiori milano- Běžná cena
-
€55,38 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€55,38
-
Millefiori Milano Diffusore vetro Selected Velvet Lavender 350 ml — Vonný difuzér
Prodejce:Millefiori Milano Diffusore vetro Selected Velvet Lavender 350 ml — Vonný difuzérMillefiori milano- Běžná cena
-
€59,22 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€59,22
-
The Olphactory Bliss Green Leaves 500 ml — Aroma difuzér
Prodejce:The Olphactory Bliss Green Leaves 500 ml — Aroma difuzérThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Bright Orange & Cinnamon 500 ml — Vonný difuzér
Prodejce:The Olphactory Bright Orange & Cinnamon 500 ml — Vonný difuzérThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Majestic Symphony 500 ml — Difuzér vůní
Prodejce:The Olphactory Majestic Symphony 500 ml — Difuzér vůníThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Musk Silhouette 500 ml — Difuzér vůní
Prodejce:The Olphactory Musk Silhouette 500 ml — Difuzér vůníThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Mistique Boughts 250 ml — Aroma difuzér
Prodejce:The Olphactory Mistique Boughts 250 ml — Aroma difuzérThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Utopia Leather 500 ml — Difuzér vůní
Prodejce:The Olphactory Utopia Leather 500 ml — Difuzér vůníThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Grace Mint Tea & Basil 500 ml — Vonný difuzér
Prodejce:The Olphactory Grace Mint Tea & Basil 500 ml — Vonný difuzérThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Further Verbena 500 ml — Difuzér vůní
Prodejce:The Olphactory Further Verbena 500 ml — Difuzér vůníThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Radiant Spiced Tangerine 500 ml — Aroma difuzér
Prodejce:The Olphactory Radiant Spiced Tangerine 500 ml — Aroma difuzérThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Majestic Symphony 250 ml — Difuzér vůní
Prodejce:The Olphactory Majestic Symphony 250 ml — Difuzér vůníThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Forever Citrus & Shades 500 ml — Vonný difuzér
Prodejce:The Olphactory Forever Citrus & Shades 500 ml — Vonný difuzérThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Acqua Bergamota 500 ml — Vonný difuzér
Prodejce:The Olphactory Acqua Bergamota 500 ml — Vonný difuzérThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
The Olphactory Ambra Whisper 500 ml — Difuzér vůní
Prodejce:The Olphactory Ambra Whisper 500 ml — Difuzér vůníThe olphactory- Běžná cena
-
€52,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€52,00
-
Jo Malone Myrrh & Tonka 165 ml — Vonný difuzér
Prodejce:Jo Malone Myrrh & Tonka 165 ml — Vonný difuzérJo malone- Běžná cena
-
€158,15 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€158,15
-
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi 180 ml — Vonný difuzér
Prodejce:Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi 180 ml — Vonný difuzérAcqua di parma- Běžná cena
-
€117,46 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€117,46



































