Vonné difuzéry do interiéru
Tato stránka nabízí 919 vonných difuzérů od niche parfumerií a luxusních značek jako Carthusia, Fragonard, Acqua di Parma, Millefiori a Rituals. Difuzéry jsou praktickým a elegantním řešením pro provonění domova, kanceláře či obchodních prostor s rovnoměrným a nenápadným rozptylem vůní.
Pro výběr vhodného difuzéru zvažte koncentraci vůně, velikost prostoru a roční období: svěží a citrusové tóny jsou ideální na jaro a léto, zatímco dřevité či kořeněné akordy lépe sedí na chladnější měsíce. Můžete kombinovat více difuzérů a vytvořit tak osobitou atmosféru v každé místnosti.
Domande frequenti
Jak fungují vonné difuzéry do interiéru?
Difuzéry uvolňují vůni postupně pomocí dřevěných tyčinek nebo rozprašovacích systémů, které prostor provoní trvale bez nutnosti zapínání.
Jak dlouho vydrží vonný difuzér?
Výdrž závisí na množství tekutiny, větrání a velikosti místnosti. Průměrně difuzér o objemu 250 ml vydrží 2 až 4 měsíce při běžném používání.
Mohu používat více difuzérů v jedné domácnosti?
Ano, můžete umístit různé difuzéry do různých místností a vytvořit tak osobitou atmosféru. Doporučuje se vybírat vůně, které se doplňují, aby byl zachován harmonický aromatický zážitek.
953 produkty
-
Fragonard Difuzér Reve d'une Nuit

Prodejce:Fragonard Difuzér Reve d'une NuitFragonard- Běžná cena
-
€93,84 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,84
-
Roomoi Fleur Breezy pokojový difuzér 500 ml

Prodejce:Roomoi Fleur Breezy pokojový difuzér 500 mlRoomoi- Běžná cena
-
€47,13 - Běžná cena
-
€69,00 - Výprodejová cena
-
€47,13
-
Mr & Mrs Fragrance Aroma difuzér Queen 06 s náplní 1000 ml
Prodejce:Mr & Mrs Fragrance Aroma difuzér Queen 06 s náplní 1000 mlMr & mrs fragrance- Běžná cena
-
€89,78 - Běžná cena
-
€107,73 - Výprodejová cena
-
€89,78
-
Millefiori Milano Sandalo Bergamot aroma difuzér 500 ml
Prodejce:Millefiori Milano Sandalo Bergamot aroma difuzér 500 mlMillefiori- Běžná cena
-
€123,97 - Běžná cena
-
€148,76 - Výprodejová cena
-
€123,97
-
Millefiori Milano Vanilla & Wood aroma difuzér 500 ml
Prodejce:Millefiori Milano Vanilla & Wood aroma difuzér 500 mlMillefiori- Běžná cena
-
€63,00 - Běžná cena
-
€75,60 - Výprodejová cena
-
€63,00
-
Millefiori Milano Nero aroma difuzér 250 ml
Prodejce:Millefiori Milano Nero aroma difuzér 250 mlMillefiori- Běžná cena
-
€40,11 - Běžná cena
-
€73,37 - Výprodejová cena
-
€40,11
-
Millefiori Milano Sandalo Bergamot aroma difuzér 250 ml
Prodejce:Millefiori Milano Sandalo Bergamot aroma difuzér 250 mlMillefiori- Běžná cena
-
€40,11 - Běžná cena
-
€73,37 - Výprodejová cena
-
€40,11
-
ipuro Exkluzivní aroma difuzér Thé Epicé 240 ml
Prodejce:ipuro Exkluzivní aroma difuzér Thé Epicé 240 mlIpuro- Běžná cena
-
€66,70 - Běžná cena
-
€80,04 - Výprodejová cena
-
€66,70
-
Difuzér Fragonard Reve de Grasse

Prodejce:Difuzér Fragonard Reve de GrasseFragonard- Běžná cena
-
€93,84 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,84
-
Acqua dell'Elba Cala del Fico difuzér 500 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Cala del Fico difuzér 500 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€148,58 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€148,58
-
Elba náhradní difuzér mořské vody 1000 ml
Prodejce:Elba náhradní difuzér mořské vody 1000 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€187,68 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€187,68 - Jednotková cena
-
€187,68 za l
-
Trudon Spiritus Sancti Difuzér 300 ml Náplň

Prodejce:Trudon Spiritus Sancti Difuzér 300 ml NáplňTrudon- Běžná cena
-
€160,31 - Běžná cena
-
€192,37 - Výprodejová cena
-
€160,31
-
Trudon Ernesto Difuzér 300 ml Náplň

Prodejce:Trudon Ernesto Difuzér 300 ml NáplňTrudon- Běžná cena
-
€160,31 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€160,31
-
Voda z Elba Christmas Notes Difuzér 200 ml
Prodejce:Voda z Elba Christmas Notes Difuzér 200 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€70,13 - Běžná cena
-
€101,66 - Výprodejová cena
-
€70,13 - Jednotková cena
-
€350,65 za l
-
Elba difuzér mořské vody 200 ml

Prodejce:Elba difuzér mořské vody 200 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€101,66 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€101,66 - Jednotková cena
-
€508,30 za l
-
Parco 1923 Prato Rosso difuzér 500 ml Náplň
Prodejce:Parco 1923 Prato Rosso difuzér 500 ml NáplňParco 1923- Běžná cena
-
€117,30 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€117,30
-
Ortigia difuzér z granátového jablka 500 ml Onda

Prodejce:Ortigia difuzér z granátového jablka 500 ml OndaOrtigia- Běžná cena
-
€234,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€234,60
-
Ortigia Sandalwood difuzér 500 ml náhradní náplň
Prodejce:Ortigia Sandalwood difuzér 500 ml náhradní náplňOrtigia- Běžná cena
-
€121,21 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€121,21
-
Náhradní náplň do difuzéru Ortigia Bergamot 200 ml
Prodejce:Náhradní náplň do difuzéru Ortigia Bergamot 200 mlOrtigia- Běžná cena
-
€121,21 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€121,21
-
Ortigia Black Amber Difuzér 200 ml Palma

Prodejce:Ortigia Black Amber Difuzér 200 ml PalmaOrtigia- Běžná cena
-
€107,52 - Běžná cena
-
€107,53 - Výprodejová cena
-
€107,52
-
Noble Isle Rhubarb! Difuzér
Prodejce:Noble Isle Rhubarb! DifuzérNoble isle- Běžná cena
-
€111,44 - Běžná cena
-
€124,48 - Výprodejová cena
-
€111,44
-
Náplň do difuzéru Noble Isle Willow Song
Prodejce:Náplň do difuzéru Noble Isle Willow SongNoble isle- Běžná cena
-
€103,62 - Běžná cena
-
€124,35 - Výprodejová cena
-
€103,62
-
Náplň do difuzéru Noble Isle Rhubarb
Prodejce:Náplň do difuzéru Noble Isle RhubarbNoble isle- Běžná cena
-
€103,61 - Běžná cena
-
€103,62 - Výprodejová cena
-
€103,61
-
Náhradní náplň do difuzéru Molton Brown Orange & Bergamot 150 ml
Prodejce:Náhradní náplň do difuzéru Molton Brown Orange & Bergamot 150 mlMolton brown- Běžná cena
-
€72,31 - Běžná cena
-
€72,70 - Výprodejová cena
-
€72,31
-
Difuzér Miller Harris Tabac
Prodejce:Difuzér Miller Harris TabacMiller harris- Běžná cena
-
€73,71 - Běžná cena
-
€73,72 - Výprodejová cena
-
€73,71
-
Fragonard Reve de Provence difuzér 250 ml

Prodejce:Fragonard Reve de Provence difuzér 250 mlFragonard- Běžná cena
-
€93,84 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,84 - Jednotková cena
-
€375,36 za l
-
Fragonard Pistache Cedre difuzér 200 ml

Prodejce:Fragonard Pistache Cedre difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Fragonard Myrrhe Patchouli difuzér 200 ml

Prodejce:Fragonard Myrrhe Patchouli difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Diptyque 34 Boulevard St Germain Reed difuzér 200 ml Náplň

Prodejce:Diptyque 34 Boulevard St Germain Reed difuzér 200 ml NáplňDiptyque- Běžná cena
-
€191,59 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€191,59 - Jednotková cena
-
€957,95 za l
-
Difuzér Culti Ode Rosae Style 250 ml

Prodejce:Difuzér Culti Ode Rosae Style 250 mlCulti- Běžná cena
-
€117,30 - Běžná cena
-
€140,76 - Výprodejová cena
-
€117,30
-
Culti Ode Rosae Difuzér 500 ml Náplň
Prodejce:Culti Ode Rosae Difuzér 500 ml NáplňCulti- Běžná cena
-
€97,38 - Běžná cena
-
€116,86 - Výprodejová cena
-
€97,38
-
Difuzér Culti Mountain Style 1000 ml
Prodejce:Difuzér Culti Mountain Style 1000 mlCulti- Běžná cena
-
€234,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€234,60 - Jednotková cena
-
€234,60 za l













































