Vonné difuzéry do interiéru
Tato stránka nabízí 919 vonných difuzérů od niche parfumerií a luxusních značek jako Carthusia, Fragonard, Acqua di Parma, Millefiori a Rituals. Difuzéry jsou praktickým a elegantním řešením pro provonění domova, kanceláře či obchodních prostor s rovnoměrným a nenápadným rozptylem vůní.
Pro výběr vhodného difuzéru zvažte koncentraci vůně, velikost prostoru a roční období: svěží a citrusové tóny jsou ideální na jaro a léto, zatímco dřevité či kořeněné akordy lépe sedí na chladnější měsíce. Můžete kombinovat více difuzérů a vytvořit tak osobitou atmosféru v každé místnosti.
Domande frequenti
Jak fungují vonné difuzéry do interiéru?
Difuzéry uvolňují vůni postupně pomocí dřevěných tyčinek nebo rozprašovacích systémů, které prostor provoní trvale bez nutnosti zapínání.
Jak dlouho vydrží vonný difuzér?
Výdrž závisí na množství tekutiny, větrání a velikosti místnosti. Průměrně difuzér o objemu 250 ml vydrží 2 až 4 měsíce při běžném používání.
Mohu používat více difuzérů v jedné domácnosti?
Ano, můžete umístit různé difuzéry do různých místností a vytvořit tak osobitou atmosféru. Doporučuje se vybírat vůně, které se doplňují, aby byl zachován harmonický aromatický zážitek.
953 produkty
-
Carthusia Náplň do difuzéru Domus Mediterraneo Fresh Room 500ml

Prodejce:Carthusia Náplň do difuzéru Domus Mediterraneo Fresh Room 500mlCarthusia- Běžná cena
-
€45,59 - Běžná cena
-
€47,99 - Výprodejová cena
-
€45,59
-
Carthusia Pokojový difuzér Domus Fiori di Capri Flowery 100ml

Prodejce:Carthusia Pokojový difuzér Domus Fiori di Capri Flowery 100mlCarthusia- Běžná cena
-
€34,99 - Běžná cena
-
€35,00 - Výprodejová cena
-
€34,99
-
Carthusia Domus Via Camerelle Relaxační pokojový difuzér Náplň 500 ml

Prodejce:Carthusia Domus Via Camerelle Relaxační pokojový difuzér Náplň 500 mlCarthusia- Běžná cena
-
€45,59 - Běžná cena
-
€47,99 - Výprodejová cena
-
€45,59
-
Fragonard Figuier 200 ml — Difuzér do bytu

Prodejce:Fragonard Figuier 200 ml — Difuzér do bytuFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11
-
Acqua di parma Světlo kolínské vody - náplň pro difuzér - Objem: 500 ml
Prodejce:Acqua di parma Světlo kolínské vody - náplň pro difuzér - Objem: 500 mlAcqua di parma- Běžná cena
-
€106,38 - Běžná cena
-
€127,65 - Výprodejová cena
-
€106,38
-
Carthusia Náplň do difuzéru Domus Frutto di Bacco pro životní prostředí pižmo 500 ml

Prodejce:Carthusia Náplň do difuzéru Domus Frutto di Bacco pro životní prostředí pižmo 500 mlCarthusia- Běžná cena
-
€45,59 - Běžná cena
-
€47,99 - Výprodejová cena
-
€45,59
-
Carthusia Domus Mediterraneo Fresh Room difuzér 100ml

Prodejce:Carthusia Domus Mediterraneo Fresh Room difuzér 100mlCarthusia- Běžná cena
-
€34,99 - Běžná cena
-
€35,00 - Výprodejová cena
-
€34,99
-
Carthusia Domus Fiori di Capri Refined Náplň do pokojového difuzéru 500 ml

Prodejce:Carthusia Domus Fiori di Capri Refined Náplň do pokojového difuzéru 500 mlCarthusia- Běžná cena
-
€45,59 - Běžná cena
-
€47,99 - Výprodejová cena
-
€45,59
-
Fragonard Menthe Basilic difuzér 200 ml

Prodejce:Fragonard Menthe Basilic difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Fragonard Laurier Rosa Cedre difuzér 200 ml

Prodejce:Fragonard Laurier Rosa Cedre difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Millefiori Aroma difuzér Zona Legni & Spezie 250 ml
Prodejce:Millefiori Aroma difuzér Zona Legni & Spezie 250 mlMillefiori- Běžná cena
-
€50,83 - Běžná cena
-
€61,00 - Výprodejová cena
-
€50,83
-
Fragonard Mimosa difuzér 200 ml

Prodejce:Fragonard Mimosa difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Fragonard Anis EtOlioe levandulový difuzér 200 ml
Prodejce:Fragonard Anis EtOlioe levandulový difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€78,00 - Běžná cena
-
€82,11 - Výprodejová cena
-
€78,00
-
Náplň do tyčinkového difuzéru Diptyque Baies 200 ml

Prodejce:Náplň do tyčinkového difuzéru Diptyque Baies 200 mlDiptyque- Běžná cena
-
€175,95 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€175,95
-
Carthusia Domus Frutto di Bacco difuzér pro životní prostředí pižmo 100ml

Prodejce:Carthusia Domus Frutto di Bacco difuzér pro životní prostředí pižmo 100mlCarthusia- Běžná cena
-
€34,99 - Běžná cena
-
€35,00 - Výprodejová cena
-
€34,99
-
Carthusia Domus Corallium náhradní difuzér pro životní prostředí Smyslný parfém 500 ml

Prodejce:Carthusia Domus Corallium náhradní difuzér pro životní prostředí Smyslný parfém 500 mlCarthusia- Běžná cena
-
€45,59 - Běžná cena
-
€47,99 - Výprodejová cena
-
€45,59
-
Carthusia Domus Mediterraneo Citrus pokojový difuzér 230ml

Prodejce:Carthusia Domus Mediterraneo Citrus pokojový difuzér 230mlCarthusia- Běžná cena
-
€61,74 - Běžná cena
-
€64,99 - Výprodejová cena
-
€61,74
-
Rituals Aroma difuzér Private Collection Wild Fig 450 ml
Prodejce:Rituals Aroma difuzér Private Collection Wild Fig 450 mlRituals- Běžná cena
-
€76,54 - Běžná cena
-
€91,84 - Výprodejová cena
-
€76,54
-
Millefiori Aroma difuzér Milano White Musk 500 ml
Prodejce:Millefiori Aroma difuzér Milano White Musk 500 mlMillefiori- Běžná cena
-
€70,93 - Běžná cena
-
€85,12 - Výprodejová cena
-
€70,93
-
Millefiori Výběrový cedrový aroma difuzér 350 ml
Prodejce:Millefiori Výběrový cedrový aroma difuzér 350 mlMillefiori- Běžná cena
-
€91,31 - Běžná cena
-
€109,57 - Výprodejová cena
-
€91,31
-
Castelbel Aroma difuzér Portus Cale Black Edition s 250 ml náplní
Prodejce:Castelbel Aroma difuzér Portus Cale Black Edition s 250 ml náplníCastelbel- Běžná cena
-
€110,63 - Běžná cena
-
€132,76 - Výprodejová cena
-
€110,63
-
Elba difuzér mořské vody 1000 ml

Prodejce:Elba difuzér mořské vody 1000 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€258,06 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€258,06 - Jednotková cena
-
€258,06 za l
-
Ortigia Zagara Difuzér 500 ml Náplň

Prodejce:Ortigia Zagara Difuzér 500 ml NáplňOrtigia- Běžná cena
-
€121,21 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€121,21
-
Fragonard Verveine difuzér 200 ml

Prodejce:Fragonard Verveine difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Fragonard Reve de Paris difuzér 250 ml

Prodejce:Fragonard Reve de Paris difuzér 250 mlFragonard- Běžná cena
-
€93,84 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,84 - Jednotková cena
-
€375,36 za l
-
Fragonard Reve de Sicile difuzér 250 ml

Prodejce:Fragonard Reve de Sicile difuzér 250 mlFragonard- Běžná cena
-
€93,84 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,84 - Jednotková cena
-
€375,36 za l
-
Fragonard Gingembre Vetiver difuzér 200 ml
Prodejce:Fragonard Gingembre Vetiver difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Culti The Difuzér 500 ml Náplň

Prodejce:Culti The Difuzér 500 ml NáplňCulti- Běžná cena
-
€107,52 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€107,52 - Jednotková cena
-
€215,04 za l
-
Culti Aramara Style difuzér 1000 ml
Prodejce:Culti Aramara Style difuzér 1000 mlCulti- Běžná cena
-
€234,60 - Běžná cena
-
€281,52 - Výprodejová cena
-
€234,60
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Azimut 1000 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Azimut 1000 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€258,06 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€258,06 - Jednotková cena
-
€258,06 za l
-
Voda z Elba Difuzér vody z Elba Mare 500 ml

Prodejce:Voda z Elba Difuzér vody z Elba Mare 500 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€148,58 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€148,58 - Jednotková cena
-
€297,16 za l
-
Di-Vino difuzér Olfactory Laboratory 200 ml

Prodejce:Di-Vino difuzér Olfactory Laboratory 200 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€90,16 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€90,16






















































