Niche citrusové parfémy
Tato stránka nabízí 2136 vybraných citrusových parfémů od Papique, včetně značek Crabtree & Evelyn, Carthusia, Fragonard, Agua de Sevilla a Ortigia. Citrusová vůně je charakteristická svěžími a jasnými tóny citronu, pomeranče, bergamotu a mandarinky, ideální pro ty, kteří hledají živé a lehké vůně.
Citrusové parfémy jsou vhodné zejména pro teplé období a pro ty, kdo chtějí decentní, ale energizující stopu. Můžete si vybrat mezi toaletní vodou pro okamžitou svěžest nebo parfémovou vodou pro delší výdrž. Citrusové vůně se dobře kombinují s květinovými nebo aromatickými tóny pro složitější efekt.
Domande frequenti
Čím se citrusové parfémy liší od ostatních vůní?
Citrusové parfémy jsou poznatelné díky svěžím a jiskřivým tónům citrusů jako citron, pomeranč, bergamot a grep, často vnímaným jako lehké a dynamické.
Kdy je vhodné nosit citrusový parfém?
Citrusové parfémy jsou ideální na jaro a léto díky své svěžesti. Hodí se také pro každodenní nošení a do pracovního prostředí.
Které citrusové značky jsou na Papique nejoblíbenější?
Mezi nejoblíbenější značky citrusových parfémů na Papique patří Crabtree & Evelyn, Carthusia, Fragonard, Agua de Sevilla a Ortigia.
2133 produkty
-
Czech & Speake Villa Ausonia Kolínský sprej Unisex 100 ml

Prodejce:Czech & Speake Villa Ausonia Kolínský sprej Unisex 100 mlCzech & speake- Běžná cena
-
€276,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€276,00
-
Clive Christian Town \u0026 Country Unisex parfém 50 ml
Prodejce:Clive Christian Town \u0026 Country Unisex parfém 50 mlClive christian- Běžná cena
-
€855,60 - Běžná cena
-
€1.026,72 - Výprodejová cena
-
€855,60
-
Citrusová svíčka Christian Tortu Jardin 190g

Prodejce:Citrusová svíčka Christian Tortu Jardin 190gChristian tortu- Běžná cena
-
€95,79 - Běžná cena
-
€95,80 - Výprodejová cena
-
€95,79 - Jednotková cena
-
€504,16 za kg
-
Klasická svíčka Culti Esperide 270g

Prodejce:Klasická svíčka Culti Esperide 270gCulti- Běžná cena
-
€83,38 - Běžná cena
-
€97,75 - Výprodejová cena
-
€83,38 - Jednotková cena
-
€308,81 za kg
-
Coola denní krém SPF 30 a noční oční konturovací krém Duo 30 ml

Prodejce:Coola denní krém SPF 30 a noční oční konturovací krém Duo 30 mlCoola- Běžná cena
-
€115,34 - Běžná cena
-
€115,35 - Výprodejová cena
-
€115,34 - Jednotková cena
-
€3.844,67 za l
-
Svíčka Christian Tortu Vert Frais 190g

Prodejce:Svíčka Christian Tortu Vert Frais 190gChristian tortu- Běžná cena
-
€95,79 - Běžná cena
-
€95,80 - Výprodejová cena
-
€95,79 - Jednotková cena
-
€504,16 za kg
-
Christian Tortu Jardin Citrusový sprej do pokoje 100 ml
Prodejce:Christian Tortu Jardin Citrusový sprej do pokoje 100 mlChristian tortu- Běžná cena
-
€95,79 - Běžná cena
-
€95,80 - Výprodejová cena
-
€95,79 - Jednotková cena
-
€191,58 za l
-
By kilian Woman in Gold By Kilian - 30 ml
Prodejce:By kilian Woman in Gold By Kilian - 30 mlBy kilian- Běžná cena
-
€226,32 - Běžná cena
-
€271,58 - Výprodejová cena
-
€226,32
-
Parfémovaná voda pro muže Born to be Unforgettable Kilian - 100 ml náplň
Prodejce:Parfémovaná voda pro muže Born to be Unforgettable Kilian - 100 ml náplňBy kilian- Běžná cena
-
€352,31 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€352,31
-
By kilian Parfémovaná voda pro muže Born to be Unforgettable Kilian - 50 ml
Prodejce:By kilian Parfémovaná voda pro muže Born to be Unforgettable Kilian - 50 mlBy kilian- Běžná cena
-
€192,76 - Běžná cena
-
€205,11 - Výprodejová cena
-
€192,76
-
Bondi Wash nativní citrusové mléko na ruce 500 ml
Prodejce:Bondi Wash nativní citrusové mléko na ruce 500 mlBondi wash- Běžná cena
-
€107,53 - Běžná cena
-
€129,03 - Výprodejová cena
-
€107,53
-
Aesop Marocké sérum na holení Neroli 60 ml

Prodejce:Aesop Marocké sérum na holení Neroli 60 mlAesop- Běžná cena
-
€72,33 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€72,33 - Jednotková cena
-
€1.205,50 za l
-
Citrus Melange Aesop tělový čistič 500 ml

Prodejce:Citrus Melange Aesop tělový čistič 500 mlAesop- Běžná cena
-
€82,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,80 - Jednotková cena
-
€165,60 za l
-
Aesop Petitgrain Reviving Body Gel 150 ml
Prodejce:Aesop Petitgrain Reviving Body Gel 150 mlAesop- Běžná cena
-
€72,34 - Běžná cena
-
€86,80 - Výprodejová cena
-
€72,34
-
Aesop Tonikum z hořkého pomeranče 200 ml
Prodejce:Aesop Tonikum z hořkého pomeranče 200 mlAesop- Běžná cena
-
€82,80 - Běžná cena
-
€99,36 - Výprodejová cena
-
€82,80
-
Aesop Moroccan Neroli lotion po holení 60 ml

Prodejce:Aesop Moroccan Neroli lotion po holení 60 mlAesop- Běžná cena
-
€92,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€92,00 - Jednotková cena
-
€1.533,33 za l
-
Aesop Mandarin obličejový hydratační krém 60 ml

Prodejce:Aesop Mandarin obličejový hydratační krém 60 mlAesop- Běžná cena
-
€91,89 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€91,89 - Jednotková cena
-
€1.531,50 za l
-
Tělový balzám Aesop Rind Concentrate 120 ml

Prodejce:Tělový balzám Aesop Rind Concentrate 120 mlAesop- Běžná cena
-
€71,76 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€71,76 - Jednotková cena
-
€598,00 za l
-
Aesop Geranium Leaf Body Cleanser 500 ml

Prodejce:Aesop Geranium Leaf Body Cleanser 500 mlAesop- Běžná cena
-
€82,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,80 - Jednotková cena
-
€165,60 za l
-
Aesop Amazing Facial Cleanser - 200 ml

Prodejce:Aesop Amazing Facial Cleanser - 200 mlAesop- Běžná cena
-
€87,97 - Běžná cena
-
€87,98 - Výprodejová cena
-
€87,97 - Jednotková cena
-
€439,85 za l
-
Aesop Citrus Melange Body Wash 500 ml se šroubovacím uzávěrem

Prodejce:Aesop Citrus Melange Body Wash 500 ml se šroubovacím uzávěremAesop- Běžná cena
-
€74,80 - Běžná cena
-
€79,12 - Výprodejová cena
-
€74,80 - Jednotková cena
-
€149,60 za l
-
Voda z Elba Mia Arcipelago Woman Kit 2x15ml (30ml)
Prodejce:Voda z Elba Mia Arcipelago Woman Kit 2x15ml (30ml)Acqua dell'elba- Běžná cena
-
€91,89 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€91,89 - Jednotková cena
-
€3.063,00 za l
-
Parfémovaná voda Zoologist Cardinal - 60 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Zoologist Cardinal - 60 mlZoologist- Běžná cena
-
€391,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€391,00 - Jednotková cena
-
€6.516,67 za l
-
Voda z Elba Christmas Notes Room Spray 100ml

Prodejce:Voda z Elba Christmas Notes Room Spray 100mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€43,84 - Běžná cena
-
€64,52 - Výprodejová cena
-
€43,84 - Jednotková cena
-
€438,40 za l
-
Toaletní voda Limon De Cordoza od jiné společnosti - 100 ml náhradní náplň

Prodejce:Toaletní voda Limon De Cordoza od jiné společnosti - 100 ml náhradní náplňThe different company- Běžná cena
-
€191,59 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€191,59
-
Pokojový sprej Acqua dell'Elba Casa dei Mandarini 100 ml

Prodejce:Pokojový sprej Acqua dell'Elba Casa dei Mandarini 100 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€56,00 - Běžná cena
-
€63,99 - Výprodejová cena
-
€56,00 - Jednotková cena
-
€560,00 za l
-
Parfémovaná voda Zarkoperfume Quantum Molecule 100 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Zarkoperfume Quantum Molecule 100 mlZarkoperfume- Běžná cena
-
€173,07 - Běžná cena
-
€183,86 - Výprodejová cena
-
€173,07 - Jednotková cena
-
€1.730,70 za l
-
Parfém Xerjoff Uden - 50 ml

Prodejce:Parfém Xerjoff Uden - 50 mlXerjoff- Běžná cena
-
€280,07 - Běžná cena
-
€286,88 - Výprodejová cena
-
€280,07 - Jednotková cena
-
€5.601,40 za l
-
Uden Overdose Xerjoff - 50 ml

Prodejce:Uden Overdose Xerjoff - 50 mlXerjoff- Běžná cena
-
€274,27 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€274,27 - Jednotková cena
-
€5.485,40 za l
-
Xerjoff Blue Ether parfémovaná voda - 50 ml
Prodejce:Xerjoff Blue Ether parfémovaná voda - 50 mlXerjoff- Běžná cena
-
€284,37 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€284,37 - Jednotková cena
-
€5.687,40 za l
-
Vilhelm Black Citrus Eau de Parfum - 20 ml
Prodejce:Vilhelm Black Citrus Eau de Parfum - 20 mlVilhelm- Běžná cena
-
€184,00 - Běžná cena
-
€220,80 - Výprodejová cena
-
€184,00
-
Xerjoff Xerjoff Pure Herb - 50 ml

Prodejce:Xerjoff Xerjoff Pure Herb - 50 mlXerjoff- Běžná cena
-
€187,10 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€187,10 - Jednotková cena
-
€3.742,00 za l



















































