Niche citrusové parfémy
Tato stránka nabízí 2136 vybraných citrusových parfémů od Papique, včetně značek Crabtree & Evelyn, Carthusia, Fragonard, Agua de Sevilla a Ortigia. Citrusová vůně je charakteristická svěžími a jasnými tóny citronu, pomeranče, bergamotu a mandarinky, ideální pro ty, kteří hledají živé a lehké vůně.
Citrusové parfémy jsou vhodné zejména pro teplé období a pro ty, kdo chtějí decentní, ale energizující stopu. Můžete si vybrat mezi toaletní vodou pro okamžitou svěžest nebo parfémovou vodou pro delší výdrž. Citrusové vůně se dobře kombinují s květinovými nebo aromatickými tóny pro složitější efekt.
Domande frequenti
Čím se citrusové parfémy liší od ostatních vůní?
Citrusové parfémy jsou poznatelné díky svěžím a jiskřivým tónům citrusů jako citron, pomeranč, bergamot a grep, často vnímaným jako lehké a dynamické.
Kdy je vhodné nosit citrusový parfém?
Citrusové parfémy jsou ideální na jaro a léto díky své svěžesti. Hodí se také pro každodenní nošení a do pracovního prostředí.
Které citrusové značky jsou na Papique nejoblíbenější?
Mezi nejoblíbenější značky citrusových parfémů na Papique patří Crabtree & Evelyn, Carthusia, Fragonard, Agua de Sevilla a Ortigia.
2133 produkty
-
Oranžový květ čichový laboratorní pokojový sprej 100 ml
Prodejce:Oranžový květ čichový laboratorní pokojový sprej 100 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€64,40 - Běžná cena
-
€77,28 - Výprodejová cena
-
€64,40
-
Čichová laboratoř Citrus Room Difuzor - 500 ml náplň
Prodejce:Čichová laboratoř Citrus Room Difuzor - 500 ml náplňLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€69,46 - Běžná cena
-
€83,35 - Výprodejová cena
-
€69,46
-
Čichová laboratoř Citrus Room Difuzér - 500 ml
Prodejce:Čichová laboratoř Citrus Room Difuzér - 500 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€145,36 - Běžná cena
-
€174,43 - Výprodejová cena
-
€145,36
-
Čichová laboratoř Citrus Garden Spray Environment 100ml
Prodejce:Čichová laboratoř Citrus Garden Spray Environment 100mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€68,42 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€68,42
-
Gritti Unisex parfémovaná voda Amber Orange 100 ml

Prodejce:Gritti Unisex parfémovaná voda Amber Orange 100 mlGritti- Běžná cena
-
€318,73 - Běžná cena
-
€382,48 - Výprodejová cena
-
€318,73
-
Gritti Tangerina parfémovaná voda Unisex 100ml
Prodejce:Gritti Tangerina parfémovaná voda Unisex 100mlGritti- Běžná cena
-
€367,77 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€367,77 - Jednotková cena
-
€3.677,70 za l
-
Parfémová voda Goldfield & banky Bohemian Lime - 100 ml

Prodejce:Parfémová voda Goldfield & banky Bohemian Lime - 100 mlGoldfield & banks- Běžná cena
-
€331,20 - Běžná cena
-
€351,90 - Výprodejová cena
-
€331,20 - Jednotková cena
-
€3.312,00 za l
-
Gritti Costiera Unisex parfémovaná voda 100 ml
Prodejce:Gritti Costiera Unisex parfémovaná voda 100 mlGritti- Běžná cena
-
€358,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€358,80 - Jednotková cena
-
€3.588,00 za l
-
Nocologne Fugazzi parfémový extrakt - 50 ml unisex

Prodejce:Nocologne Fugazzi parfémový extrakt - 50 ml unisexFugazzi- Běžná cena
-
€250,17 - Běžná cena
-
€266,80 - Výprodejová cena
-
€250,17
-
Eau de Magnolia Frederic Malle - unisex parfémovaná voda 50 ml

Prodejce:Eau de Magnolia Frederic Malle - unisex parfémovaná voda 50 mlFrederic malle- Běžná cena
-
€291,34 - Běžná cena
-
€371,45 - Výprodejová cena
-
€291,34
-
L'Eau D'Hiver Frederic Malle - 100 ml unisex parfémovaná voda
Prodejce:L'Eau D'Hiver Frederic Malle - 100 ml unisex parfémovaná vodaFrederic malle- Běžná cena
-
€373,13 - Běžná cena
-
€375,52 - Výprodejová cena
-
€373,13
-
Eau de Magnolia Frederic Malle - unisex parfémovaná voda 100 ml
Prodejce:Eau de Magnolia Frederic Malle - unisex parfémovaná voda 100 mlFrederic malle- Běžná cena
-
€561,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€561,20
-
Eau de Magnolia Frederic Malle - 10 ml unisex parfémovaná voda
Prodejce:Eau de Magnolia Frederic Malle - 10 ml unisex parfémovaná vodaFrederic malle- Běžná cena
-
€119,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€119,60
-
Bigarade Concentree Frederic Malle - 100 ml unisex parfémovaná voda

Prodejce:Bigarade Concentree Frederic Malle - 100 ml unisex parfémovaná vodaFrederic malle- Běžná cena
-
€369,33 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€369,33
-
Cologne Indeleible Frederic Malle Unisex parfémovaná voda 100 ml
Prodejce:Cologne Indeleible Frederic Malle Unisex parfémovaná voda 100 mlFrederic malle- Běžná cena
-
€316,53 - Běžná cena
-
€318,02 - Výprodejová cena
-
€316,53
-
Dawn Frederic Malle - 50 ml unisex parfémovaná voda

Prodejce:Dawn Frederic Malle - 50 ml unisex parfémovaná vodaFrederic malle- Běžná cena
-
€1.545,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€1.545,60
-
Cologne Indeleible Frederic Malle Unisex parfémovaná voda 50 ml

Prodejce:Cologne Indeleible Frederic Malle Unisex parfémovaná voda 50 mlFrederic malle- Běžná cena
-
€404,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€404,80
-
Bigarade Concentree Frederic Malle - 10 ml unisex parfémovaná voda

Prodejce:Bigarade Concentree Frederic Malle - 10 ml unisex parfémovaná vodaFrederic malle- Běžná cena
-
€119,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€119,60
-
Bigarade Concentree Frederic Malle - 50 ml unisex parfémovaná voda

Prodejce:Bigarade Concentree Frederic Malle - 50 ml unisex parfémovaná vodaFrederic malle- Běžná cena
-
€404,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€404,80
-
Vesper Glitz Ex Nihilo - 50 ml

Prodejce:Vesper Glitz Ex Nihilo - 50 mlEx nihilo- Běžná cena
-
€381,22 - Běžná cena
-
€448,50 - Výprodejová cena
-
€381,22
-
Esenciální parfémy Orange

Prodejce:Esenciální parfémy OrangeEssential parfums- Běžná cena
-
€116,15 - Běžná cena
-
€138,25 - Výprodejová cena
-
€116,15
-
Eight \u0026 Bob Memories de Mustique toaletní voda Unisex - 100 ml
Prodejce:Eight \u0026 Bob Memories de Mustique toaletní voda Unisex - 100 mlEight & bob- Běžná cena
-
€331,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€331,20
-
Unisex parfémovaná voda Eight & Bob Champs de Provence ve spreji 30 ml
Prodejce:Unisex parfémovaná voda Eight & Bob Champs de Provence ve spreji 30 mlEight & bob- Běžná cena
-
€110,40 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€110,40
-
Diptyque Citronelle Difuzér Náplň do auta 2,1g

Prodejce:Diptyque Citronelle Difuzér Náplň do auta 2,1gDiptyque- Běžná cena
-
€78,20 - Běžná cena
-
€86,02 - Výprodejová cena
-
€78,20 - Jednotková cena
-
€37.238,10 za kg
-
Ecooking hydratační maska 50ml
Prodejce:Ecooking hydratační maska 50mlEcooking- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
€98,53 - Výprodejová cena
-
€82,11
-
Diptyque Revitalizační sprchový gel 200 ml
Prodejce:Diptyque Revitalizační sprchový gel 200 mlDiptyque- Běžná cena
-
€93,84 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,84 - Jednotková cena
-
€469,20 za l
-
David Mallett X3 cestovní sada 1 kus 3x50ml

Prodejce:David Mallett X3 cestovní sada 1 kus 3x50mlDavid mallett- Běžná cena
-
€62,56 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€62,56 - Jednotková cena
-
€417,07 za l
-
Oranžová svíčka Diptyque 190gr

Prodejce:Oranžová svíčka Diptyque 190grDiptyque- Běžná cena
-
€127,07 - Běžná cena
-
€127,08 - Výprodejová cena
-
€127,07 - Jednotková cena
-
€668,79 za kg
-
Diptyque Eau de Sens gel na ruce a tělo 200 ml

Prodejce:Diptyque Eau de Sens gel na ruce a tělo 200 mlDiptyque- Běžná cena
-
€95,68 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€95,68 - Jednotková cena
-
€478,40 za l
-
Svíčka Ds & durga Bergamot Superior 200g
Prodejce:Svíčka Ds & durga Bergamot Superior 200gD.s. & durga- Běžná cena
-
€125,12 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€125,12 - Jednotková cena
-
€625,60 za kg
-
Diptyque Candle Verveine (190 g)

Prodejce:Diptyque Candle Verveine (190 g)Diptyque- Běžná cena
-
€127,07 - Běžná cena
-
€127,08 - Výprodejová cena
-
€127,07 - Jednotková cena
-
€668,79 za kg
-
Darling The Summer Kit 1 kus 150ML + 200ML + 150ML
Prodejce:Darling The Summer Kit 1 kus 150ML + 200ML + 150MLDarling- Běžná cena
-
€246,97 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€246,97















































