Niche citrusové parfémy
Tato stránka nabízí 2136 vybraných citrusových parfémů od Papique, včetně značek Crabtree & Evelyn, Carthusia, Fragonard, Agua de Sevilla a Ortigia. Citrusová vůně je charakteristická svěžími a jasnými tóny citronu, pomeranče, bergamotu a mandarinky, ideální pro ty, kteří hledají živé a lehké vůně.
Citrusové parfémy jsou vhodné zejména pro teplé období a pro ty, kdo chtějí decentní, ale energizující stopu. Můžete si vybrat mezi toaletní vodou pro okamžitou svěžest nebo parfémovou vodou pro delší výdrž. Citrusové vůně se dobře kombinují s květinovými nebo aromatickými tóny pro složitější efekt.
Domande frequenti
Čím se citrusové parfémy liší od ostatních vůní?
Citrusové parfémy jsou poznatelné díky svěžím a jiskřivým tónům citrusů jako citron, pomeranč, bergamot a grep, často vnímaným jako lehké a dynamické.
Kdy je vhodné nosit citrusový parfém?
Citrusové parfémy jsou ideální na jaro a léto díky své svěžesti. Hodí se také pro každodenní nošení a do pracovního prostředí.
Které citrusové značky jsou na Papique nejoblíbenější?
Mezi nejoblíbenější značky citrusových parfémů na Papique patří Crabtree & Evelyn, Carthusia, Fragonard, Agua de Sevilla a Ortigia.
2133 produkty
-
Aesop Ezop Mandarinkový hydratační krém na obličej 120 ml

Prodejce:Aesop Ezop Mandarinkový hydratační krém na obličej 120 mlAesop- Běžná cena
-
€154,45 - Běžná cena
-
€185,33 - Výprodejová cena
-
€154,45
-
Acqua dell'ELba Acqua dell'Elba Difuzér Casa dei Mandarini 500 ml

Prodejce:Acqua dell'ELba Acqua dell'Elba Difuzér Casa dei Mandarini 500 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€101,43 - Běžná cena
-
€178,30 - Výprodejová cena
-
€101,43 - Jednotková cena
-
€202,86 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Sport Eau de Parfum Unisex 100 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Sport Eau de Parfum Unisex 100 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€113,57 - Běžná cena
-
€170,09 - Výprodejová cena
-
€113,57 - Jednotková cena
-
€1.135,70 za l
-
Voda z Elby Voda z Elby Svíčka Limonaia di Sant'Andrea 425 g
Prodejce:Voda z Elby Voda z Elby Svíčka Limonaia di Sant'Andrea 425 gAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€134,89 - Běžná cena
-
€134,90 - Výprodejová cena
-
€134,89 - Jednotková cena
-
€317,39 za kg
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Casa dei Mandarini difuzér 1000 ml Náplň

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Casa dei Mandarini difuzér 1000 ml NáplňAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€187,68 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€187,68 - Jednotková cena
-
€187,68 za l
-
Voda z Elby Voda z Elby Svíčka Limonaia di Sant'Andrea 180 g
Prodejce:Voda z Elby Voda z Elby Svíčka Limonaia di Sant'Andrea 180 gAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€87,97 - Běžná cena
-
€87,98 - Výprodejová cena
-
€87,97 - Jednotková cena
-
€488,72 za kg
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Giardino degli Aranci 500 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Giardino degli Aranci 500 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€148,58 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€148,58 - Jednotková cena
-
€297,16 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Giardino Degli Aranci 1000 ml

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Giardino Degli Aranci 1000 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€258,06 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€258,06 - Jednotková cena
-
€258,06 za l
-
Voda z Elby Voda z Elby Limonaia di Sant'Andrea Difuzér 500 ml Náplň

Prodejce:Voda z Elby Voda z Elby Limonaia di Sant'Andrea Difuzér 500 ml NáplňAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€111,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€111,44 - Jednotková cena
-
€222,88 za l
-
Voda z Elby Voda z Elby Limonaia di Sant'Andrea Ambient Spray 100ml

Prodejce:Voda z Elby Voda z Elby Limonaia di Sant'Andrea Ambient Spray 100mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€64,52 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€64,52 - Jednotková cena
-
€645,20 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Klasická toaletní voda pro muže 50 ml
Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Klasická toaletní voda pro muže 50 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€107,52 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€107,52 - Jednotková cena
-
€2.150,40 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Giardino degli Aranci 500 ml Náplň

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Difuzér Giardino degli Aranci 500 ml NáplňAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€94,74 - Běžná cena
-
€111,44 - Výprodejová cena
-
€94,74 - Jednotková cena
-
€189,48 za l
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Casa dei Mandarini difuzér 500 ml Náplň

Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Casa dei Mandarini difuzér 500 ml NáplňAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€111,44 - Běžná cena
-
€133,72 - Výprodejová cena
-
€111,44
-
Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Dětská toaletní voda 50ml
Prodejce:Acqua dell'Elba Acqua dell'Elba Dětská toaletní voda 50mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€55,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€55,11 - Jednotková cena
-
€1.102,20 za l
-
Acqua dell'Elba Kit Acqua dell'Elba Mia Blu Man 30ml
Prodejce:Acqua dell'Elba Kit Acqua dell'Elba Mia Blu Man 30mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€91,89 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€91,89 - Jednotková cena
-
€3.063,00 za l
-
Voda z Elby Voda z Elby Giardino degli Aranci Parfém ve spreji 100 ml

Prodejce:Voda z Elby Voda z Elby Giardino degli Aranci Parfém ve spreji 100 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€64,52 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€64,52 - Jednotková cena
-
€645,20 za l
-
Milano vůně DAYTIME Milano Fragranze - 100 ml
Prodejce:Milano vůně DAYTIME Milano Fragranze - 100 mlMilano fragranze- Běžná cena
-
€239,20 - Běžná cena
-
€287,04 - Výprodejová cena
-
€239,20
-
Roztavené hnědé tělové mléko Molton Brown Caju and Lime 300 ml
Prodejce:Roztavené hnědé tělové mléko Molton Brown Caju and Lime 300 mlMolton brown- Běžná cena
-
€57,96 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€57,96
-
19-69 19-69 L'Air Barbes Eau de Parfum 30 ml

Prodejce:19-69 19-69 L'Air Barbes Eau de Parfum 30 ml19-69- Běžná cena
-
€146,62 - Běžná cena
-
€146,63 - Výprodejová cena
-
€146,62 - Jednotková cena
-
€4.887,33 za l
-
Kerylos objekt - 100 ml
Prodejce:Kerylos objekt - 100 mlL'objet- Běžná cena
-
€404,80 - Běžná cena
-
€485,76 - Výprodejová cena
-
€404,80
-
Malin+goetz Malin Goetz Sada světlé strany
Prodejce:Malin+goetz Malin Goetz Sada světlé stranyMalin+goetz- Běžná cena
-
€121,13 - Běžná cena
-
€145,36 - Výprodejová cena
-
€121,13
-
J-scent Yuzu - 50 ml

Prodejce:J-scent Yuzu - 50 mlJ-scent- Běžná cena
-
€238,51 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€238,51 - Jednotková cena
-
€4.770,20 za l
-
Luxusní svíčka Jo malone Jo Malone Limetka Bazalka & Mandarinka 2,5 Kg
Prodejce:Luxusní svíčka Jo malone Jo Malone Limetka Bazalka & Mandarinka 2,5 KgJo malone- Běžná cena
-
€496,97 - Běžná cena
-
€596,36 - Výprodejová cena
-
€496,97
-
Diptyque Diptyque Eau des Sens Unisex - 100 ml

Prodejce:Diptyque Diptyque Eau des Sens Unisex - 100 mlDiptyque- Běžná cena
-
€307,28 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€307,28 - Jednotková cena
-
€3.072,80 za l
-
Hermetica Pomeloflow parfémovaná voda pro muže nebo ženy - 100 ml
Prodejce:Hermetica Pomeloflow parfémovaná voda pro muže nebo ženy - 100 mlHermetica- Běžná cena
-
€303,60 - Běžná cena
-
€364,32 - Výprodejová cena
-
€303,60
-
Byron Unisex extrakt Dai Quiri 75 ml

Prodejce:Byron Unisex extrakt Dai Quiri 75 mlByron- Běžná cena
-
€386,40 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€386,40
-
Eau d'Italie Eau d'Italie Jardin Du Poete unisex parfémovaná voda - 100 ml
Prodejce:Eau d'Italie Eau d'Italie Jardin Du Poete unisex parfémovaná voda - 100 mlEau d'italie- Běžná cena
-
€322,58 - Běžná cena
-
€387,09 - Výprodejová cena
-
€322,58
-
By kilian Moonlight in Heaven parfémovaná voda unisex - 50 ml
Prodejce:By kilian Moonlight in Heaven parfémovaná voda unisex - 50 mlBy kilian- Běžná cena
-
€338,93 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€338,93
-
Eau d'Italie Eau D'Italie Acqua Decima Unisex parfémovaná voda - 100 ml
Prodejce:Eau d'Italie Eau D'Italie Acqua Decima Unisex parfémovaná voda - 100 mlEau d'italie- Běžná cena
-
€322,57 - Běžná cena
-
€322,58 - Výprodejová cena
-
€322,57
-
Xerjoff Casamorati Regio parfémovaná voda Unisex 100 ml
Prodejce:Xerjoff Casamorati Regio parfémovaná voda Unisex 100 mlXerjoff- Běžná cena
-
€186,48 - Běžná cena
-
€230,32 - Výprodejová cena
-
€186,48 - Jednotková cena
-
€1.864,80 za l
-
Xerjoff Erba Pura EDP U 100 ml

Prodejce:Xerjoff Erba Pura EDP U 100 mlXerjoff- Běžná cena
-
€249,07 - Běžná cena
-
€262,34 - Výprodejová cena
-
€249,07
-
Xerjoff Cruz del Sur I EDP U 50 ml

Prodejce:Xerjoff Cruz del Sur I EDP U 50 mlXerjoff- Běžná cena
-
€220,27 - Běžná cena
-
€223,45 - Výprodejová cena
-
€220,27 - Jednotková cena
-
€4.405,40 za l
















































