Niche citrusové parfémy
Tato stránka nabízí 2136 vybraných citrusových parfémů od Papique, včetně značek Crabtree & Evelyn, Carthusia, Fragonard, Agua de Sevilla a Ortigia. Citrusová vůně je charakteristická svěžími a jasnými tóny citronu, pomeranče, bergamotu a mandarinky, ideální pro ty, kteří hledají živé a lehké vůně.
Citrusové parfémy jsou vhodné zejména pro teplé období a pro ty, kdo chtějí decentní, ale energizující stopu. Můžete si vybrat mezi toaletní vodou pro okamžitou svěžest nebo parfémovou vodou pro delší výdrž. Citrusové vůně se dobře kombinují s květinovými nebo aromatickými tóny pro složitější efekt.
Domande frequenti
Čím se citrusové parfémy liší od ostatních vůní?
Citrusové parfémy jsou poznatelné díky svěžím a jiskřivým tónům citrusů jako citron, pomeranč, bergamot a grep, často vnímaným jako lehké a dynamické.
Kdy je vhodné nosit citrusový parfém?
Citrusové parfémy jsou ideální na jaro a léto díky své svěžesti. Hodí se také pro každodenní nošení a do pracovního prostředí.
Které citrusové značky jsou na Papique nejoblíbenější?
Mezi nejoblíbenější značky citrusových parfémů na Papique patří Crabtree & Evelyn, Carthusia, Fragonard, Agua de Sevilla a Ortigia.
2133 produkty
-
Les Bains Guerbois 2018 Roxo Tonic Eau de Parfum Unisex 30 ml

Prodejce:Les Bains Guerbois 2018 Roxo Tonic Eau de Parfum Unisex 30 mlLes bains guerbois- Běžná cena
-
€175,95 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€175,95
-
Parfémovaná voda Le Jardin Retrouve Eau des Delices 50 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Le Jardin Retrouve Eau des Delices 50 mlLe jardin retrouve- Běžná cena
-
€215,05 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€215,05
-
Frederic Malle Eau de Magnolia Čistič rukou 300 ml

Prodejce:Frederic Malle Eau de Magnolia Čistič rukou 300 mlFrederic malle- Běžná cena
-
€122,54 - Běžná cena
-
€127,08 - Výprodejová cena
-
€122,54 - Jednotková cena
-
€408,47 za l
-
Parfémovaná voda Le Jardin Retrouve Citron Boboli 15 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Le Jardin Retrouve Citron Boboli 15 mlLe jardin retrouve- Běžná cena
-
€97,75 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€97,75
-
Parfémovaná voda Le Jardin Retrouve Eau des Delices 15 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Le Jardin Retrouve Eau des Delices 15 mlLe jardin retrouve- Běžná cena
-
€73,32 - Běžná cena
-
€93,84 - Výprodejová cena
-
€73,32
-
Goutal Eau d'Hadrien Women Eau de Toilette 50 ml

Prodejce:Goutal Eau d'Hadrien Women Eau de Toilette 50 mlGoutal- Běžná cena
-
€254,15 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€254,15 - Jednotková cena
-
€5.083,00 za l
-
Parfémovaná voda Imaginary Authors Sundrunk 50 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Imaginary Authors Sundrunk 50 mlImaginary authors- Běžná cena
-
€215,05 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€215,05 - Jednotková cena
-
€4.301,00 za l
-
Parfémovaná voda Le Jardin Retrouve Verveine d'Ete 15 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Le Jardin Retrouve Verveine d'Ete 15 mlLe jardin retrouve- Běžná cena
-
€73,32 - Běžná cena
-
€93,84 - Výprodejová cena
-
€73,32
-
Goutal Eau d'Hadrien Women Eau de Parfum 100 ml

Prodejce:Goutal Eau d'Hadrien Women Eau de Parfum 100 mlGoutal- Běžná cena
-
€414,46 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€414,46 - Jednotková cena
-
€4.144,60 za l
-
Papírový difuzér Goutal Un Air d'Hadrien 100 ml
Prodejce:Papírový difuzér Goutal Un Air d'Hadrien 100 mlGoutal- Běžná cena
-
€117,30 - Běžná cena
-
€140,76 - Výprodejová cena
-
€117,30
-
Goutal Eau d'Hadrien Women Eau de Parfum 50 ml

Prodejce:Goutal Eau d'Hadrien Women Eau de Parfum 50 mlGoutal- Běžná cena
-
€293,25 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€293,25 - Jednotková cena
-
€5.865,00 za l
-
Olfactory Laboratory Bergamot Eau de Cologne Unisex 100 ml

Prodejce:Olfactory Laboratory Bergamot Eau de Cologne Unisex 100 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€234,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€234,60
-
Laboratorní difuzér Orange Blossom Olfactory Laboratory Difuzér 500 ml
Prodejce:Laboratorní difuzér Orange Blossom Olfactory Laboratory Difuzér 500 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€154,45 - Běžná cena
-
€185,34 - Výprodejová cena
-
€154,45
-
Čichový laboratorní pokojový citrusový sprej 500 ml
Prodejce:Čichový laboratorní pokojový citrusový sprej 500 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€105,57 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€105,57
-
J-Scent Yuzu Eau de Parfum 50 ml
Prodejce:J-Scent Yuzu Eau de Parfum 50 mlJ-scent- Běžná cena
-
€162,98 - Běžná cena
-
€195,57 - Výprodejová cena
-
€162,98
-
Parfémovaná voda J-Scent Shaft of Light 50 ml

Prodejce:Parfémovaná voda J-Scent Shaft of Light 50 mlJ-scent- Běžná cena
-
€238,51 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€238,51 - Jednotková cena
-
€4.770,20 za l
-
Irene Forte Olivový oční konturovací krém 30 ml
Prodejce:Irene Forte Olivový oční konturovací krém 30 mlIrene forte- Běžná cena
-
€312,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€312,80 - Jednotková cena
-
€10.426,67 za l
-
Jorum Studio Paradisi Unisex parfémový extrakt 30 ml

Prodejce:Jorum Studio Paradisi Unisex parfémový extrakt 30 mlJorum studio- Běžná cena
-
€232,64 - Běžná cena
-
€232,65 - Výprodejová cena
-
€232,64 - Jednotková cena
-
€7.754,67 za l
-
Floris svíčka Grapefruit a rozmarýn 175g
Prodejce:Floris svíčka Grapefruit a rozmarýn 175gFloris- Běžná cena
-
€146,62 - Běžná cena
-
€146,63 - Výprodejová cena
-
€146,62 - Jednotková cena
-
€837,83 za kg
-
Fort & Manle Honiara parfémovaná voda unisex 50 ml

Prodejce:Fort & Manle Honiara parfémovaná voda unisex 50 mlFort & manle- Běžná cena
-
€430,10 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€430,10
-
Ella K Poeme de Sagano Eau de Parfum Unisex 100 ml

Prodejce:Ella K Poeme de Sagano Eau de Parfum Unisex 100 mlElla k- Běžná cena
-
€443,21 - Běžná cena
-
€488,47 - Výprodejová cena
-
€443,21
-
Parfémovaná voda Experimental Perfume Club Bergamot Incense 50 ml
Prodejce:Parfémovaná voda Experimental Perfume Club Bergamot Incense 50 mlExperimental perfume club- Běžná cena
-
€254,15 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€254,15
-
Svíčka Diptyque Verveine 70 g

Prodejce:Svíčka Diptyque Verveine 70 gDiptyque- Běžná cena
-
€87,97 - Běžná cena
-
€87,98 - Výprodejová cena
-
€87,97 - Jednotková cena
-
€1.256,71 za kg
-
Diptyque Fleur d'Orange difuzér 75 ml
Prodejce:Diptyque Fleur d'Orange difuzér 75 mlDiptyque- Běžná cena
-
€231,11 - Běžná cena
-
€277,33 - Výprodejová cena
-
€231,11
-
Diptyque svíčka Citronelle 190G
Prodejce:Diptyque svíčka Citronelle 190GDiptyque- Běžná cena
-
€84,16 - Běžná cena
-
€101,00 - Výprodejová cena
-
€84,16
-
Diptyque Eau Des Sens sprej na vlasy 30ml
Prodejce:Diptyque Eau Des Sens sprej na vlasy 30mlDiptyque- Běžná cena
-
€84,16 - Běžná cena
-
€101,00 - Výprodejová cena
-
€84,16
-
Diptyque Citronelle Reed Difuzér 200ml
Prodejce:Diptyque Citronelle Reed Difuzér 200mlDiptyque- Běžná cena
-
€336,26 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€336,26 - Jednotková cena
-
€1.681,30 za l
-
Dermalogica rozjasňující pleťový čistič 250 ml
Prodejce:Dermalogica rozjasňující pleťový čistič 250 mlDermalogica- Běžná cena
-
€57,96 - Běžná cena
-
€69,55 - Výprodejová cena
-
€57,96 - Jednotková cena
-
€231,84 za l
-
Difuzér Culti Fuoco Style 500 ml
Prodejce:Difuzér Culti Fuoco Style 500 mlCulti- Běžná cena
-
€132,00 - Běžná cena
-
€166,18 - Výprodejová cena
-
€132,00 - Jednotková cena
-
€264,00 za l
-
DS & Durga Debaser parfémovaná voda Unisex 10 ml

Prodejce:DS & Durga Debaser parfémovaná voda Unisex 10 mlD.s. & durga- Běžná cena
-
€146,62 - Běžná cena
-
€146,63 - Výprodejová cena
-
€146,62 - Jednotková cena
-
€14.662,00 za l
-
Culti Aramara Decor Difuzér 1000 ml

Prodejce:Culti Aramara Decor Difuzér 1000 mlCulti- Běžná cena
-
€234,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€234,60 - Jednotková cena
-
€234,60 za l
-
Culti Aramara Decor Difuzér 500ml

Prodejce:Culti Aramara Decor Difuzér 500mlCulti- Běžná cena
-
€164,68 - Běžná cena
-
€199,41 - Výprodejová cena
-
€164,68 - Jednotková cena
-
€329,36 za l

















































