Niche citrusové parfémy
Tato stránka nabízí 2136 vybraných citrusových parfémů od Papique, včetně značek Crabtree & Evelyn, Carthusia, Fragonard, Agua de Sevilla a Ortigia. Citrusová vůně je charakteristická svěžími a jasnými tóny citronu, pomeranče, bergamotu a mandarinky, ideální pro ty, kteří hledají živé a lehké vůně.
Citrusové parfémy jsou vhodné zejména pro teplé období a pro ty, kdo chtějí decentní, ale energizující stopu. Můžete si vybrat mezi toaletní vodou pro okamžitou svěžest nebo parfémovou vodou pro delší výdrž. Citrusové vůně se dobře kombinují s květinovými nebo aromatickými tóny pro složitější efekt.
Domande frequenti
Čím se citrusové parfémy liší od ostatních vůní?
Citrusové parfémy jsou poznatelné díky svěžím a jiskřivým tónům citrusů jako citron, pomeranč, bergamot a grep, často vnímaným jako lehké a dynamické.
Kdy je vhodné nosit citrusový parfém?
Citrusové parfémy jsou ideální na jaro a léto díky své svěžesti. Hodí se také pro každodenní nošení a do pracovního prostředí.
Které citrusové značky jsou na Papique nejoblíbenější?
Mezi nejoblíbenější značky citrusových parfémů na Papique patří Crabtree & Evelyn, Carthusia, Fragonard, Agua de Sevilla a Ortigia.
2272 produkty
-
Mancera Holidays - EDP - Objem: 60 ml
Prodejce:Mancera Holidays - EDP - Objem: 60 mlMancera- Běžná cena
-
€91,61 - Běžná cena
-
€109,93 - Výprodejová cena
-
€91,61
-
Culti Aramara Mýdlo na ruce a tělo 500 ml
Prodejce:Culti Aramara Mýdlo na ruce a tělo 500 mlCulti- Běžná cena
-
€74,29 - Běžná cena
-
€89,15 - Výprodejová cena
-
€74,29
-
Banana Republic 78 Vintage Green EDP U 150 ml
Prodejce:Banana Republic 78 Vintage Green EDP U 150 mlBanana Republic- Běžná cena
-
€60,38 - Běžná cena
-
€72,46 - Výprodejová cena
-
€60,38
-
Carthusia Domus Mediterraneo Citrus pokojový difuzér 230ml

Prodejce:Carthusia Domus Mediterraneo Citrus pokojový difuzér 230mlCarthusia- Běžná cena
-
€65,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€65,00
-
Carthusia Via Camerelle Soft Velvety tělový krém 250 ml

Prodejce:Carthusia Via Camerelle Soft Velvety tělový krém 250 mlCarthusia- Běžná cena
-
€36,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€36,00
-
Carthusia Via Camerelle Jemné voňavé tuhé mýdlo 125g

Prodejce:Carthusia Via Camerelle Jemné voňavé tuhé mýdlo 125gCarthusia- Běžná cena
-
€16,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€16,00
-
Carthusia Parfémovaná voda Mediterraneo 50 ml květinově citrusová

Prodejce:Carthusia Parfémovaná voda Mediterraneo 50 ml květinově citrusováCarthusia- Běžná cena
-
€80,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€80,00
-
Baylis & Harding Sladké mandarinkové a grapefruitové tekuté mýdlo na ruce náhradní náplň 5000 ml
Prodejce:Baylis & Harding Sladké mandarinkové a grapefruitové tekuté mýdlo na ruce náhradní náplň 5000 mlBaylis & harding- Běžná cena
-
€57,73 - Běžná cena
-
€69,28 - Výprodejová cena
-
€57,73
-
Molton Brown Jemný čisticí prostředek na ruce Vintage s květy černého bezu - 300 ml
Prodejce:Molton Brown Jemný čisticí prostředek na ruce Vintage s květy černého bezu - 300 mlMolton brown- Běžná cena
-
€79,21 - Běžná cena
-
€95,05 - Výprodejová cena
-
€79,21
-
Truefitt & Hill 1805 Cologne Eau de Cologne pro muže 50 ml
Prodejce:Truefitt & Hill 1805 Cologne Eau de Cologne pro muže 50 mlTruefitt & hill- Běžná cena
-
€94,99 - Běžná cena
-
€113,99 - Výprodejová cena
-
€94,99
-
Aurora Unisex parfémovaná voda In The Nowhere Land 100 ml
Prodejce:Aurora Unisex parfémovaná voda In The Nowhere Land 100 mlAurora- Běžná cena
-
€80,50 - Běžná cena
-
€96,60 - Výprodejová cena
-
€80,50
-
The Different Company Bergamote 100 ml

Prodejce:The Different Company Bergamote 100 mlThe different company- Běžná cena
-
€190,65 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€190,65
-
Rochas Eau De Rochas Eau De Toilette 220ml

Prodejce:Rochas Eau De Rochas Eau De Toilette 220mlRochas- Běžná cena
-
€101,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€101,11
-
Pierre Guillaume Hesperidream Sprej na látku 100 ml
Prodejce:Pierre Guillaume Hesperidream Sprej na látku 100 mlPierre guillaume- Běžná cena
-
€87,97 - Běžná cena
-
€87,98 - Výprodejová cena
-
€87,97
-
Halfeti mýdlo na ruce a tělo od Penhaligon

Prodejce:Halfeti mýdlo na ruce a tělo od PenhaligonPenhaligon's- Běžná cena
-
€103,61 - Běžná cena
-
€103,62 - Výprodejová cena
-
€103,61
-
Ortigia Zagara Tekuté mýdlo 1000 ml Náplň

Prodejce:Ortigia Zagara Tekuté mýdlo 1000 ml NáplňOrtigia- Běžná cena
-
€97,75 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€97,75
-
Goutal Ninfeo Mio toaletní voda 100 ml

Prodejce:Goutal Ninfeo Mio toaletní voda 100 mlGoutal- Běžná cena
-
€355,81 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€355,81 - Jednotková cena
-
€3.558,10 za l
-
Fragonard Reve de Sicile difuzér 250 ml

Prodejce:Fragonard Reve de Sicile difuzér 250 mlFragonard- Běžná cena
-
€93,84 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,84 - Jednotková cena
-
€375,36 za l
-
Fragonard Verveine difuzér 200 ml

Prodejce:Fragonard Verveine difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Unisex toaletní voda Fragonard Belle d'Arles 100 ml

Prodejce:Unisex toaletní voda Fragonard Belle d'Arles 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€89,93 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€89,93 - Jednotková cena
-
€899,30 za l
-
Fragonard Cologne Grand Luxe toaletní voda pro muže 200 ml
Prodejce:Fragonard Cologne Grand Luxe toaletní voda pro muže 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€97,75 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€97,75 - Jednotková cena
-
€488,75 za l
-
Culti Aramara Style difuzér 1000 ml
Prodejce:Culti Aramara Style difuzér 1000 mlCulti- Běžná cena
-
€234,60 - Běžná cena
-
€281,52 - Výprodejová cena
-
€234,60
-
Aesop Aesop Post-Poo Drops 100ml

Prodejce:Aesop Aesop Post-Poo Drops 100mlAesop- Běžná cena
-
€58,65 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€58,65 - Jednotková cena
-
€586,50 za l
-
Le Labo sprchový mandarinkový olej 250 ml
Prodejce:Le Labo sprchový mandarinkový olej 250 mlLe labo- Běžná cena
-
€77,28 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€77,28
-
Acqua dell'Elba Klasická toaletní voda Unisex 100 ml
Prodejce:Acqua dell'Elba Klasická toaletní voda Unisex 100 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€153,64 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€153,64 - Jednotková cena
-
€1.536,40 za l
-
Extrakt z trojitého bergamotu Spezieria di san marco EDP 10 ml
Prodejce:Extrakt z trojitého bergamotu Spezieria di san marco EDP 10 mlSpezieria di san marco- Běžná cena
-
€46,00 - Běžná cena
-
€55,20 - Výprodejová cena
-
€46,00
-
Panama 1924 (Boellis) Daytona 10 Eau de Parfum 100 ml
Prodejce:Panama 1924 (Boellis) Daytona 10 Eau de Parfum 100 mlPanama 1924 (boellis)- Běžná cena
-
€199,92 - Běžná cena
-
€239,90 - Výprodejová cena
-
€199,92
-
L'occitane en provence Verbena EDT 100 ml
Prodejce:L'occitane en provence Verbena EDT 100 mlL`occitane en provence- Běžná cena
-
€82,64 - Běžná cena
-
€99,17 - Výprodejová cena
-
€82,64
-
Acqua di taormina FICUVIDDI EAU DE TOILETTE Sprej 50 ML

Prodejce:Acqua di taormina FICUVIDDI EAU DE TOILETTE Sprej 50 MLAcqua di taormina- Běžná cena
-
€98,42 - Běžná cena
-
€115,92 - Výprodejová cena
-
€98,42
-
Acorelle Eau de Parfum Envolée di Neroli 50 ml — Parfém

Prodejce:Acorelle Eau de Parfum Envolée di Neroli 50 ml — ParfémAcorelle- Běžná cena
-
€65,32 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€65,32
-
Dunhill Icon Racing Blue Muž 100 ml — Parfém
Prodejce:Dunhill Icon Racing Blue Muž 100 ml — ParfémDunhill- Běžná cena
-
€52,44 - Běžná cena
-
€62,93 - Výprodejová cena
-
€52,44
-
Penhaligon's Endymion Large Set — Dárková sada

Prodejce:Penhaligon's Endymion Large Set — Dárková sadaPenhaligon's- Běžná cena
-
€332,35 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€332,35















































