Parfémy s bergamotem
Tato stránka obsahuje 13 247 parfémů s bergamotovou vůní, vybraných z nejlepších niche a luxusních značek jako Armaf, L'Occitane, Reminiscence, Jo Malone a Carthusia. Bergamot, svěží a mírně hořký citrus, se často používá jako vrchní nota pro jasnost a živost vůní.
Pro výběr ideálního parfému s bergamotem zvažte koncentraci (Eau de Toilette pro lehkou svěžest, Eau de Parfum pro delší výdrž), roční období (ideální na jaro a léto) a kombinaci s dalšími tóny jako dřevo, květiny nebo koření.
Domande frequenti
Co je bergamotová nota v parfémech?
Bergamot je citrus s čerstvou, citrusovou a mírně hořkou vůní. Často se používá jako vrchní nota pro jasnost a otevřenost mužských i ženských vůní.
Které značky nabízejí parfémy s bergamotem?
Mezi značky v této kolekci patří Armaf, L'Occitane, Reminiscence, Jo Malone, Carthusia a mnoho dalších s širokým výběrem interpretací této noty.
Kdy je vhodné nosit parfémy s bergamotem?
Parfémy s bergamotem jsou ideální na jaro a léto díky své svěžesti a lehkosti, ale lze je nosit po celý rok pro pocit čistoty.
13217 produkty
-
Montale Herbal Aquatica EDP 100 ml

Prodejce:Montale Herbal Aquatica EDP 100 mlMontale- Běžná cena
-
€297,99 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€297,99
-
Montale Montale Diamond Rose EDP W 100 ml

Prodejce:Montale Montale Diamond Rose EDP W 100 mlMontale- Běžná cena
-
€140,92 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€140,92
-
Mancera Silver Blue EDP 120 ml

Prodejce:Mancera Silver Blue EDP 120 mlMancera- Běžná cena
-
€292,21 - Běžná cena
-
€296,10 - Výprodejová cena
-
€292,21
-
Keiko mecheri Les Nuits D'Izu EDP 100 ml
Prodejce:Keiko mecheri Les Nuits D'Izu EDP 100 mlKeiko mecheri- Běžná cena
-
€254,61 - Běžná cena
-
€305,53 - Výprodejová cena
-
€254,61
-
Carolina Herrera CH Insignia parfémovaná voda pro muže 100 ml
Prodejce:Carolina Herrera CH Insignia parfémovaná voda pro muže 100 mlCarolina herrera- Běžná cena
-
€114,88 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€114,88 - Jednotková cena
-
€1.148,80 za l
-
Ajmal Unisex parfémovaná voda Noble Notes 100 ml
Prodejce:Ajmal Unisex parfémovaná voda Noble Notes 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€85,81 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€85,81 - Jednotková cena
-
€858,10 za l
-
Ajmal Aristocrat Coral Eau de Parfum Woman 75 ml
Prodejce:Ajmal Aristocrat Coral Eau de Parfum Woman 75 mlAjmal- Běžná cena
-
€79,21 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€79,21 - Jednotková cena
-
€1.056,13 za l
-
Elba difuzér mořské vody 1000 ml

Prodejce:Elba difuzér mořské vody 1000 mlAcqua dell'elba- Běžná cena
-
€258,06 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€258,06 - Jednotková cena
-
€258,06 za l
-
Loewe Esencia Edp Men 100 Vpo Nový formát
Prodejce:Loewe Esencia Edp Men 100 Vpo Nový formátLoewe- Běžná cena
-
€215,74 - Běžná cena
-
€242,71 - Výprodejová cena
-
€215,74
-
Loewe 7 Loewe toaletní voda 150ml sprej
Prodejce:Loewe 7 Loewe toaletní voda 150ml sprejLoewe- Běžná cena
-
€210,20 - Běžná cena
-
€218,13 - Výprodejová cena
-
€210,20
-
L'Occitane Eau Des Bavx toaletní voda pro muže 75ml
Prodejce:L'Occitane Eau Des Bavx toaletní voda pro muže 75mlL'Occitane- Běžná cena
-
€92,46 - Běžná cena
-
€110,95 - Výprodejová cena
-
€92,46
-
Issey Miyake L'eau D'issey Solar Violet toaletní voda pro ženy ve spreji 100ml

Prodejce:Issey Miyake L'eau D'issey Solar Violet toaletní voda pro ženy ve spreji 100mlIssey Miyake- Běžná cena
-
€61,32 - Běžná cena
-
€66,01 - Výprodejová cena
-
€61,32 - Jednotková cena
-
€613,20 za l
-
Guerlain Aqua Allegoria Harvest Nerolia Vetiver toaletní voda pro ženy ve spreji 125 ml
Prodejce:Guerlain Aqua Allegoria Harvest Nerolia Vetiver toaletní voda pro ženy ve spreji 125 mlGuerlain- Běžná cena
-
€203,69 - Běžná cena
-
€244,43 - Výprodejová cena
-
€203,69
-
Adolfo Dominguez Agua Fresca De Rosas toaletní voda ve spreji 120ml

Prodejce:Adolfo Dominguez Agua Fresca De Rosas toaletní voda ve spreji 120mlAdolfo Dominguez- Běžná cena
-
€56,40 - Běžná cena
-
€65,21 - Výprodejová cena
-
€56,40 - Jednotková cena
-
€470,00 za l
-
Parfémovaná voda Molinard Mirea 75 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Molinard Mirea 75 mlMolinard- Běžná cena
-
€162,26 - Běžná cena
-
€162,27 - Výprodejová cena
-
€162,26
-
Halfeti mýdlo na ruce a tělo od Penhaligon

Prodejce:Halfeti mýdlo na ruce a tělo od PenhaligonPenhaligon's- Běžná cena
-
€103,61 - Běžná cena
-
€103,62 - Výprodejová cena
-
€103,61
-
Ortigia Zagara Difuzér 500 ml Náplň

Prodejce:Ortigia Zagara Difuzér 500 ml NáplňOrtigia- Běžná cena
-
€121,21 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€121,21
-
Parfémovaná voda Olfactive Studio Flash Back 100 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Olfactive Studio Flash Back 100 mlOlfactive studio- Běžná cena
-
€342,12 - Běžná cena
-
€342,13 - Výprodejová cena
-
€342,12
-
Parfémovaná voda Le Jardin Retrouve Osmanthe Liu Yuan 50 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Le Jardin Retrouve Osmanthe Liu Yuan 50 mlLe jardin retrouve- Běžná cena
-
€164,22 - Běžná cena
-
€215,05 - Výprodejová cena
-
€164,22
-
Goutal Ninfeo Mio toaletní voda 100 ml

Prodejce:Goutal Ninfeo Mio toaletní voda 100 mlGoutal- Běžná cena
-
€355,81 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€355,81 - Jednotková cena
-
€3.558,10 za l
-
Fragonard Rose de Mai toaletní voda pro ženy 100 ml

Prodejce:Fragonard Rose de Mai toaletní voda pro ženy 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€76,25 - Běžná cena
-
€91,50 - Výprodejová cena
-
€76,25
-
Fragonard Reve de Sicile difuzér 250 ml

Prodejce:Fragonard Reve de Sicile difuzér 250 mlFragonard- Běžná cena
-
€93,84 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,84 - Jednotková cena
-
€375,36 za l
-
Svíčka Fragonard Mirra Patchouli 200 gr
Prodejce:Svíčka Fragonard Mirra Patchouli 200 grFragonard- Běžná cena
-
€76,24 - Běžná cena
-
€76,25 - Výprodejová cena
-
€76,24 - Jednotková cena
-
€381,20 za kg
-
Fragonard Verveine difuzér 200 ml

Prodejce:Fragonard Verveine difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Parfémovaná voda Olfactory Laboratory Tiglio Mirabilis 30 ml

Prodejce:Parfémovaná voda Olfactory Laboratory Tiglio Mirabilis 30 mlLaboratorio olfattivo- Běžná cena
-
€117,30 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€117,30
-
Fragonard Parfém Belle de Nuit pro ženy 60 ml
Prodejce:Fragonard Parfém Belle de Nuit pro ženy 60 mlFragonard- Běžná cena
-
€154,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€154,44
-
Fragonard Cologne Grand Luxe toaletní voda pro muže 200 ml
Prodejce:Fragonard Cologne Grand Luxe toaletní voda pro muže 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€97,75 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€97,75 - Jednotková cena
-
€488,75 za l
-
Unisex toaletní voda Fragonard Belle d'Arles 100 ml

Prodejce:Unisex toaletní voda Fragonard Belle d'Arles 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€89,93 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€89,93 - Jednotková cena
-
€899,30 za l
-
Culti The Difuzér 500 ml Náplň

Prodejce:Culti The Difuzér 500 ml NáplňCulti- Běžná cena
-
€107,52 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€107,52 - Jednotková cena
-
€215,04 za l
-
Culti Aramara Style difuzér 1000 ml
Prodejce:Culti Aramara Style difuzér 1000 mlCulti- Běžná cena
-
€234,60 - Běžná cena
-
€281,52 - Výprodejová cena
-
€234,60


















































