Parfémy s bergamotem
Tato stránka obsahuje 13 247 parfémů s bergamotovou vůní, vybraných z nejlepších niche a luxusních značek jako Armaf, L'Occitane, Reminiscence, Jo Malone a Carthusia. Bergamot, svěží a mírně hořký citrus, se často používá jako vrchní nota pro jasnost a živost vůní.
Pro výběr ideálního parfému s bergamotem zvažte koncentraci (Eau de Toilette pro lehkou svěžest, Eau de Parfum pro delší výdrž), roční období (ideální na jaro a léto) a kombinaci s dalšími tóny jako dřevo, květiny nebo koření.
Domande frequenti
Co je bergamotová nota v parfémech?
Bergamot je citrus s čerstvou, citrusovou a mírně hořkou vůní. Často se používá jako vrchní nota pro jasnost a otevřenost mužských i ženských vůní.
Které značky nabízejí parfémy s bergamotem?
Mezi značky v této kolekci patří Armaf, L'Occitane, Reminiscence, Jo Malone, Carthusia a mnoho dalších s širokým výběrem interpretací této noty.
Kdy je vhodné nosit parfémy s bergamotem?
Parfémy s bergamotem jsou ideální na jaro a léto díky své svěžesti a lehkosti, ale lze je nosit po celý rok pro pocit čistoty.
13217 produkty
-
Lorenzo Villoresi pižmo 100 ml

Prodejce:Lorenzo Villoresi pižmo 100 mlLorenzo Villoresi- Běžná cena
-
€148,99 - Běžná cena
-
€322,00 - Výprodejová cena
-
€148,99
-
Ortigia Ambra Nera Tekuté mýdlo 1000 ml Náplň

Prodejce:Ortigia Ambra Nera Tekuté mýdlo 1000 ml NáplňOrtigia- Běžná cena
-
€97,75 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€97,75
-
Fragonard Fragonard Toaletní voda dámská 2024 100 ml

Prodejce:Fragonard Fragonard Toaletní voda dámská 2024 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Fragonard Menthe Basilic difuzér 200 ml

Prodejce:Fragonard Menthe Basilic difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Fragonard Laurier Rosa Cedre difuzér 200 ml

Prodejce:Fragonard Laurier Rosa Cedre difuzér 200 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€410,55 za l
-
Fragonard Soleil parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Prodejce:Fragonard Soleil parfémovaná voda pro ženy 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€125,12 - Běžná cena
-
€150,14 - Výprodejová cena
-
€125,12
-
Fragonard Etoile parfém pro ženy 30 ml

Prodejce:Fragonard Etoile parfém pro ženy 30 mlFragonard- Běžná cena
-
€107,52 - Běžná cena
-
€107,53 - Výprodejová cena
-
€107,52
-
Fragonard Heliotrope Gingembre Eau de Parfum pro ženy 50 ml

Prodejce:Fragonard Heliotrope Gingembre Eau de Parfum pro ženy 50 mlFragonard- Běžná cena
-
€89,93 - Běžná cena
-
€107,92 - Výprodejová cena
-
€89,93
-
Fragonard Bleu Riviera toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Bleu Riviera toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Fragonard Eau du Seducteur toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Eau du Seducteur toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Lancôme La Nuit Trésor Fleur de Nuit EDP W 30 ml
Prodejce:Lancôme La Nuit Trésor Fleur de Nuit EDP W 30 mlLancôme- Běžná cena
-
€73,95 - Běžná cena
-
€88,73 - Výprodejová cena
-
€73,95
-
Al Haramain Unisex parfémovaná voda Amber Oud Gold Edition 200 ml

Prodejce:Al Haramain Unisex parfémovaná voda Amber Oud Gold Edition 200 mlAl Haramain- Běžná cena
-
€98,07 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€98,07 - Jednotková cena
-
€490,35 za l
-
Salentum Salentissimo 07 Eau de Parfum - 100 ml
Prodejce:Salentum Salentissimo 07 Eau de Parfum - 100 mlSalentum- Běžná cena
-
€170,08 - Běžná cena
-
€170,09 - Výprodejová cena
-
€170,08
-
Alexandre.j Black Muscs parfémovaná voda Unisex 100 ml

Prodejce:Alexandre.j Black Muscs parfémovaná voda Unisex 100 mlAlexandre.J- Běžná cena
-
€108,01 - Běžná cena
-
€108,72 - Výprodejová cena
-
€108,01 - Jednotková cena
-
€1.080,10 za l
-
I/ME MYSTIQUE Eau de Parfum unisex 45 ml

Prodejce:I/ME MYSTIQUE Eau de Parfum unisex 45 mlI/me- Běžná cena
-
€138,00 - Běžná cena
-
€165,60 - Výprodejová cena
-
€138,00
-
Crabtree & evelyn Acqua di Colonia Ungheria unisexová kolínská voda 100 ml

Prodejce:Crabtree & evelyn Acqua di Colonia Ungheria unisexová kolínská voda 100 mlCrabtree & evelyn- Běžná cena
-
€60,05 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€60,05
-
Viktor & Rolf Flowerbomb - EDP 100 ml + tělový krém 200 ml + EDP 10 ml
Prodejce:Viktor & Rolf Flowerbomb - EDP 100 ml + tělový krém 200 ml + EDP 10 mlViktor & rolf- Běžná cena
-
€198,67 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€198,67
-
Estée Lauder White Linen - EDP 60 ml + tělové mléko 100 ml
Prodejce:Estée Lauder White Linen - EDP 60 ml + tělové mléko 100 mlEstée lauder- Běžná cena
-
€129,14 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€129,14
-
Kenzo Memori Matcha Prášek Epv 75ml
Prodejce:Kenzo Memori Matcha Prášek Epv 75mlKenzo- Běžná cena
-
€122,66 - Běžná cena
-
€147,19 - Výprodejová cena
-
€122,66
-
Montale Diamond Flowers EDP U 100 ml

Prodejce:Montale Diamond Flowers EDP U 100 mlMontale- Běžná cena
-
€139,36 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€139,36
-
Chopard Happy Spirit EDP W 75 ml
Prodejce:Chopard Happy Spirit EDP W 75 mlChopard- Běžná cena
-
€79,81 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€79,81
-
Essential parfums Bois Imperial Edice Kolektor 100 ML RICARICABILE
Prodejce:Essential parfums Bois Imperial Edice Kolektor 100 ML RICARICABILEEssential parfums- Běžná cena
-
€174,80 - Běžná cena
-
€209,76 - Výprodejová cena
-
€174,80
-
Mugler Angel - Sprchový gel 200 ml
Prodejce:Mugler Angel - Sprchový gel 200 mlThierry Mugler- Běžná cena
-
€85,91 - Běžná cena
-
€103,09 - Výprodejová cena
-
€85,91
-
Annick goutal Eau de Monsieur toaletní voda - 100 ml

Prodejce:Annick goutal Eau de Monsieur toaletní voda - 100 mlAnnick Goutal- Běžná cena
-
€118,33 - Běžná cena
-
€143,43 - Výprodejová cena
-
€118,33
-
Abercrombie & fitch Fierce kolínská voda 200 ml

Prodejce:Abercrombie & fitch Fierce kolínská voda 200 mlAbercrombie & Fitch- Běžná cena
-
€109,87 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€109,87
-
Zimaya Reverie Petals Eau de Parfum pro ženy 100 ml

Prodejce:Zimaya Reverie Petals Eau de Parfum pro ženy 100 mlZimaya- Běžná cena
-
€40,34 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€40,34
-
Courrèges Hyper Musc Eau de Parfum unisex 100 ml

Prodejce:Courrèges Hyper Musc Eau de Parfum unisex 100 mlCourrèges- Běžná cena
-
€235,75 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€235,75
-
Courrèges Hyper Oud Eau de Parfum unisex 100 ml

Prodejce:Courrèges Hyper Oud Eau de Parfum unisex 100 mlCourrèges- Běžná cena
-
€135,70 - Běžná cena
-
€155,64 - Výprodejová cena
-
€135,70
-
Fragonard Fleur d'Oranger Toaletní voda

Prodejce:Fragonard Fleur d'Oranger Toaletní vodaFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11
-
Van Cleef & Arpels Reve D'Ylang EDP U 125 ml

Prodejce:Van Cleef & Arpels Reve D'Ylang EDP U 125 mlVan cleef & arpels- Běžná cena
-
€234,97 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€234,97
-
Acqua Di Taormina Zahr Eau De Toilette Spray 50 ml
Prodejce:Acqua Di Taormina Zahr Eau De Toilette Spray 50 mlAcqua di taormina- Běžná cena
-
€98,42 - Běžná cena
-
€120,06 - Výprodejová cena
-
€98,42
-
Teo cabanel Oh La La - 30 ML EAU DE PARFUM
Prodejce:Teo cabanel Oh La La - 30 ML EAU DE PARFUMTeo cabanel- Běžná cena
-
€143,52 - Běžná cena
-
€172,22 - Výprodejová cena
-
€143,52





















































