Ajmal
Parfémy Ajmal | Papique
Ajmal je výjimečným jménem orientální parfumerie, s kořeny v arabské tradici a moderní vizí, která okouzluje milovníky vůní po celém světě. Každé dílo Ajmal v sobě ukrývá podstatu vzácných ingrediencí a vytříbených kompozičních technik, symbol dostupného luxusu.
Objevte bohaté a podmanivé orientální vůně s tóny pižma, ambry, tonky a exotického koření. Jsou dokonalé pro ty, kdo chi hledají intenzivní, vytrvalé a osobité parfémy, ideální jak pro každodenní nošení, tak pro výjimečné příležitosti.
Nakupte Ajmal na Papique
Vyberte si z 59 exkluzivních referencí kolekce Ajmal. Využijte rychlé doručení, konkurenceschopné ceny a pečlivě vybranou nabídku eau de parfum pro ženy i unisex. Najděte svou oblíbenou orientální vůni: od Purely Orient Tonka po Cashmere Musc, každá vůně vypráví příběh luxusu. Nakupte nyní a prožijte zkušenost Ajmal.
86 produkty
Nejprodávanější Ajmal
Časté dotazy
Kolik produktů Ajmal je dostupných na Papique?
Jaké je cenové rozpětí produktů Ajmal na Papique?
Jaké jsou nejprodávanější parfémy Ajmal na Papique?
Posílá Papique parfémy Ajmal do zahraničí?
Jsou nákupy Ajmal na Papique bezpečné a mohu produkty vrátit?
-
Ajmal Unisex parfémovaná voda Patchouli Wood 50 ml
Prodejce:Ajmal Unisex parfémovaná voda Patchouli Wood 50 mlAjmal- Běžná cena
-
€86,34 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€86,34 - Jednotková cena
-
€1.726,80 za l
-
Ajmal Amir Two parfémovaná voda Unisex 50 ml
Prodejce:Ajmal Amir Two parfémovaná voda Unisex 50 mlAjmal- Běžná cena
-
€181,72 - Běžná cena
-
€333,96 - Výprodejová cena
-
€181,72 - Jednotková cena
-
€3.634,40 za l
-
Ajmal Parfémovaná voda Santal Wood Unisex 100 ml
Prodejce:Ajmal Parfémovaná voda Santal Wood Unisex 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€130,48 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€130,48 - Jednotková cena
-
€1.304,80 za l
-
Ajmal Hatkora Wood parfémovaná voda Unisex 100 ml

Prodejce:Ajmal Hatkora Wood parfémovaná voda Unisex 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€141,54 - Běžná cena
-
€142,76 - Výprodejová cena
-
€141,54 - Jednotková cena
-
€1.415,40 za l
-
Ajmal Unisex parfémovaná voda Amber Wood 100 ml

Prodejce:Ajmal Unisex parfémovaná voda Amber Wood 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€132,36 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€132,36 - Jednotková cena
-
€1.323,60 za l
-
Ajmal Unisex parfémovaná voda Patchouli Wood 100 ml

Prodejce:Ajmal Unisex parfémovaná voda Patchouli Wood 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€114,56 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€114,56 - Jednotková cena
-
€1.145,60 za l
-
Ajmal Unisex parfémovaná voda Incense Wood 100 ml
Prodejce:Ajmal Unisex parfémovaná voda Incense Wood 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€129,24 - Běžná cena
-
€131,49 - Výprodejová cena
-
€129,24 - Jednotková cena
-
€1.292,40 za l
-
Ajmal Unisex parfémovaná voda Amber Wood Noir 100 ml

Prodejce:Ajmal Unisex parfémovaná voda Amber Wood Noir 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€133,63 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€133,63 - Jednotková cena
-
€1.336,30 za l
-
Ajmal Unisex parfémovaná voda Amber Wood Noir 50 ml
Prodejce:Ajmal Unisex parfémovaná voda Amber Wood Noir 50 mlAjmal- Běžná cena
-
€84,25 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€84,25 - Jednotková cena
-
€1.685,00 za l
-
Ajmal Unisex parfémovaná voda z růžového dřeva 100 ml

Prodejce:Ajmal Unisex parfémovaná voda z růžového dřeva 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€130,06 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€130,06 - Jednotková cena
-
€1.300,60 za l
-
Ajmal Amber Santal parfémovaná voda Unisex 100 ml

Prodejce:Ajmal Amber Santal parfémovaná voda Unisex 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€104,47 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€104,47 - Jednotková cena
-
€1.044,70 za l
-
Ajmal Parfémovaná voda Majestic Melange Unisex 100 ml

Prodejce:Ajmal Parfémovaná voda Majestic Melange Unisex 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€93,56 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,56 - Jednotková cena
-
€935,60 za l
-
Ajmal Exquisite Essence Unisex parfémovaná voda 100 ml
Prodejce:Ajmal Exquisite Essence Unisex parfémovaná voda 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€93,56 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€93,56 - Jednotková cena
-
€935,60 za l
-
Ajmal Unisex parfémovaná voda Amber Musc 100 ml

Prodejce:Ajmal Unisex parfémovaná voda Amber Musc 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€94,46 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€94,46 - Jednotková cena
-
€944,60 za l
-
Ajmal Violet Musc Eau de Parfum Unisex 100 ml

Prodejce:Ajmal Violet Musc Eau de Parfum Unisex 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€111,92 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€111,92 - Jednotková cena
-
€1.119,20 za l
-
Ajmal Aristocrat Coastal parfémovaná voda pro muže 75 ml

Prodejce:Ajmal Aristocrat Coastal parfémovaná voda pro muže 75 mlAjmal- Běžná cena
-
€79,19 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€79,19 - Jednotková cena
-
€1.055,87 za l
-
Ajmal Song Of Oud Unisex parfémovaná voda 75 ml

Prodejce:Ajmal Song Of Oud Unisex parfémovaná voda 75 mlAjmal- Běžná cena
-
€81,26 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€81,26 - Jednotková cena
-
€1.083,47 za l
-
Ajmal Rhythm Of Oud parfémovaná voda Unisex 75 ml

Prodejce:Ajmal Rhythm Of Oud parfémovaná voda Unisex 75 mlAjmal- Běžná cena
-
€72,70 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€72,70 - Jednotková cena
-
€969,33 za l
-
Ajmal Mukhallat Al Shams parfémovaná voda Unisex 50 ml
Prodejce:Ajmal Mukhallat Al Shams parfémovaná voda Unisex 50 mlAjmal- Běžná cena
-
€156,86 - Běžná cena
-
€188,23 - Výprodejová cena
-
€156,86
-
Ajmal Cashmere Musc Eau de Parfum Unisex 100 ml

Prodejce:Ajmal Cashmere Musc Eau de Parfum Unisex 100 mlAjmal- Běžná cena
-
€99,15 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€99,15 - Jednotková cena
-
€991,50 za l
-
Ajmal Purely Orient Saffron Eau de Parfum Unisex 75 ml
Prodejce:Ajmal Purely Orient Saffron Eau de Parfum Unisex 75 mlAjmal- Běžná cena
-
€133,02 - Běžná cena
-
€159,62 - Výprodejová cena
-
€133,02
-
Ajmal Purely Orient Tonka Eau de Parfum Unisex 75 ml

Prodejce:Ajmal Purely Orient Tonka Eau de Parfum Unisex 75 mlAjmal- Běžná cena
-
€176,82 - Běžná cena
-
€186,99 - Výprodejová cena
-
€176,82 - Jednotková cena
-
€2.357,60 za l









































