Oscar de la Renta

Parfémy Oscar de la Renta | Papique

Oscar de la Renta je synonymem elegance a vytříbenosti ve světě vůní, s tradicí, která spojuje newyorský luxus a latinskou smyslnost. Její parfémy, jako proslulý Bella Essence a Oscar Eau de Toilette, okouzlují po desetiletí sofistikovanými a nezaměnitelnými tóny.

Vůně Oscar de la Renta jsou ideální pro ženy, které hledají elegantní, ženské a dlouhotrvající parfémy, dokonalé pro každou příležitost, od všedních dnů až po výjimečné okamžiky.

Nakupte Oscar de la Renta na Papique

Na Papique najdete 15 autentických a certifikovaných produktů Oscar de la Renta. U všech našich produktů garantujeme originalitu, s rychlým a bezpečným doručením přímo k vám domů. Zvolte kvalitu, zvolte Papique.

Zobrazit více
Filtrovat
Seřadit podle

15 produkty

Filtrovat a třídit Filtrovat
Filtrovat a třídit
Filtrovat

15 produkty

15 produkty

Nejprodávanější Oscar de la Renta

Časté dotazy

Kolik produktů Oscar de la Renta je dostupných na Papique?
Na Papique je dostupných 15 produktů Oscar de la Renta.
Jaké kategorie produktů Oscar de la Renta mohu najít na Papique?
Na Papique najdete různé kategorie produktů Oscar de la Renta, především dámské parfémy.
Jaké je cenové rozpětí produktů Oscar de la Renta na Papique?
Produkty Oscar de la Renta na Papique stojí mezi 42,32 a 107,41 EUR.
Jaké jsou nejprodávanější produkty Oscar de la Renta na Papique?
Nejprodávanější produkty Oscar de la Renta na Papique zahrnují Bella Tropicale Donna Eau de Parfum 100 ml, Eau de Parfum New York Donna 100 ml a New York Eau de Parfum 100 ml.
Posílá Papique produkty Oscar de la Renta i do zahraničí?
Ano, Papique zasílá Oscar de la Renta do více než 200 zemí včetně celních poplatků (DDP), s ochranou nákupu Trusted Shops a možností vrácení do 14 dnů.