Jantarové vůně
V minulosti byly výrazy „orientální“ a „jantarová“ ve světě parfumerie používány zaměnitelně, ale rostoucí diferenciace mezi těmito dvěma čichovými rodinami vedla k rozdílu. Orientální kategorie se vyznačuje složením bohatým na pačuli, vanilku a koření, zejména skořici, evokující exotickou a kořeněnou esenci. Naopak jantarové parfémy jsou známé svými jemnějšími a obalujícími tóny, kterým dominuje stále vzácnější přítomnost ambry, obohacené o vanilku a balzamikové pryskyřice jako benzoin, tolù a copahu, vytváří harmonii sladkých a smyslných vůní.
Tyto vůně jsou ideální pro ty, kteří milují intenzitu a vytrvalost, zahalující nositele do smyslného a tajemného objetí Jsou perfektní pro ženy i muže.
V naší internetové specializované parfumerii takovou najdete kurátorská kolekce nejlepších jantarových a orientálních parfémů, vybraný Papique, aby vám nabídl jedinečný čichový zážitek. Navštivte náš internetový obchod a nechte se přepravit do a exotická a nezapomenutelná smyslová cesta.
4095 produkty
-
Al Haramain Amber Oud White Edition parfémovaná voda Unisex 100 ml
Prodejce:Al Haramain Amber Oud White Edition parfémovaná voda Unisex 100 mlAl Haramain- Běžná cena
-
€73,02 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€73,02 - Jednotková cena
-
€730,20 za l
-
Al Haramain Unisex parfémovaná voda Amber Oud Black Edition 150 ml
Prodejce:Al Haramain Unisex parfémovaná voda Amber Oud Black Edition 150 mlAl Haramain- Běžná cena
-
€91,42 - Běžná cena
-
€115,74 - Výprodejová cena
-
€91,42 - Jednotková cena
-
€609,47 za l
-
Al Haramain Amber Oud Carbon Edition parfémovaná voda Unisex 100 ml
Prodejce:Al Haramain Amber Oud Carbon Edition parfémovaná voda Unisex 100 mlAl Haramain- Běžná cena
-
€71,58 - Běžná cena
-
€85,68 - Výprodejová cena
-
€71,58 - Jednotková cena
-
€715,80 za l
-
Al Haramain Unisex parfémovaná voda Amber Oud Carbon Edition 60 ml
Prodejce:Al Haramain Unisex parfémovaná voda Amber Oud Carbon Edition 60 mlAl Haramain- Běžná cena
-
€59,18 - Běžná cena
-
€62,61 - Výprodejová cena
-
€59,18 - Jednotková cena
-
€986,33 za l
-
Ajmal Purely Orient Tonka Eau de Parfum Unisex 75 ml

Prodejce:Ajmal Purely Orient Tonka Eau de Parfum Unisex 75 mlAjmal- Běžná cena
-
€176,82 - Běžná cena
-
€186,99 - Výprodejová cena
-
€176,82 - Jednotková cena
-
€2.357,60 za l
-
Afnan Tobacco Rush Eau de Parfum Unisex 80 ml

Prodejce:Afnan Tobacco Rush Eau de Parfum Unisex 80 mlAfnan- Běžná cena
-
€60,65 - Běžná cena
-
€66,77 - Výprodejová cena
-
€60,65 - Jednotková cena
-
€758,13 za l
-
Afnan Tribute Blue parfémovaná voda pro muže 100 ml

Prodejce:Afnan Tribute Blue parfémovaná voda pro muže 100 mlAfnan- Běžná cena
-
€66,31 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€66,31 - Jednotková cena
-
€663,10 za l
-
Afnan Highness VI parfémovaná voda pro muže 100 ml
Prodejce:Afnan Highness VI parfémovaná voda pro muže 100 mlAfnan- Běžná cena
-
€192,37 - Běžná cena
-
€230,85 - Výprodejová cena
-
€192,37
-
Afnan Highness V parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Prodejce:Afnan Highness V parfémovaná voda pro ženy 100 mlAfnan- Běžná cena
-
€102,56 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€102,56 - Jednotková cena
-
€1.025,60 za l
-
Abercrombie & Fitch Autentická parfémovaná voda Donna 100 ml

Prodejce:Abercrombie & Fitch Autentická parfémovaná voda Donna 100 mlAbercrombie & Fitch- Běžná cena
-
€51,52 - Běžná cena
-
€52,67 - Výprodejová cena
-
€51,52 - Jednotková cena
-
€515,20 za l
-
Acqua di Parma Unisex parfémovaná voda Yuzu 100 ml
Prodejce:Acqua di Parma Unisex parfémovaná voda Yuzu 100 mlAcqua di parma- Běžná cena
-
€407,21 - Běžná cena
-
€496,80 - Výprodejová cena
-
€407,21 - Jednotková cena
-
€4.072,10 za l
-
Erba Gold Xerjoff - 50 ml

Prodejce:Erba Gold Xerjoff - 50 mlXerjoff- Běžná cena
-
€218,15 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€218,15 - Jednotková cena
-
€4.363,00 za l
-
Unisex parfémovaná voda Black III Widian Extract - 50 ml

Prodejce:Unisex parfémovaná voda Black III Widian Extract - 50 mlWidian- Běžná cena
-
€469,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€469,20
-
Unisex parfémovaná voda Black I Widian Extract - 50 ml

Prodejce:Unisex parfémovaná voda Black I Widian Extract - 50 mlWidian- Běžná cena
-
€469,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€469,20
-
Extrakt parfému Liwa Widian - 50 ml

Prodejce:Extrakt parfému Liwa Widian - 50 mlWidian- Běžná cena
-
€469,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€469,20
-
Vilhelm Parfumerie THE OUD AFFAIR - 100 ml

Prodejce:Vilhelm Parfumerie THE OUD AFFAIR - 100 mlVilhelm- Běžná cena
-
€460,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€460,00
-
Vilhelm Parfumerie BODY PAINT - 100 ml

Prodejce:Vilhelm Parfumerie BODY PAINT - 100 mlVilhelm- Běžná cena
-
€460,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€460,00
-
Vilhelm Parfumerie THE OUD AFFAIR - 50 ml
Prodejce:Vilhelm Parfumerie THE OUD AFFAIR - 50 mlVilhelm- Běžná cena
-
€322,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€322,00
-
Všestranný Gueule de bois 15ml
Prodejce:Všestranný Gueule de bois 15mlVersatile- Běžná cena
-
€108,56 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€108,56
-
Beverly Hills Exclusive Uniqque'e parfémovaná voda unisex - 100 ml

Prodejce:Beverly Hills Exclusive Uniqque'e parfémovaná voda unisex - 100 mlUnique'e- Běžná cena
-
€407,05 - Běžná cena
-
€488,46 - Výprodejová cena
-
€407,05
-
Svíčka Trudon Tadine 270g
Prodejce:Svíčka Trudon Tadine 270gTrudon- Běžná cena
-
€119,45 - Běžná cena
-
€143,34 - Výprodejová cena
-
€119,45
-
La Promeneuse Trudon Difuzér 1 kus

Prodejce:La Promeneuse Trudon Difuzér 1 kusTrudon- Běžná cena
-
€625,60 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€625,60
-
Trudon Candles Dárková krabička 2 x 70 gr
Prodejce:Trudon Candles Dárková krabička 2 x 70 grTrudon- Běžná cena
-
€165,97 - Běžná cena
-
€199,16 - Výprodejová cena
-
€165,97
-
Trudon Altair svíčka Trudon - 800 gr.
Prodejce:Trudon Altair svíčka Trudon - 800 gr.Trudon- Běžná cena
-
€496,80 - Běžná cena
-
€596,16 - Výprodejová cena
-
€496,80
-
Trudon Altair svíčka Trudon - 1 kg.
Prodejce:Trudon Altair svíčka Trudon - 1 kg.Trudon- Běžná cena
-
€1.067,20 - Běžná cena
-
€1.280,64 - Výprodejová cena
-
€1.067,20
-
Tola T4 Pokojový sprej 500ml

Prodejce:Tola T4 Pokojový sprej 500mlTola- Běžná cena
-
€185,72 - Běžná cena
-
€185,73 - Výprodejová cena
-
€185,72
-
Svíčka The House Of Oud ENCHANTMENT - 800 gr.
Prodejce:Svíčka The House Of Oud ENCHANTMENT - 800 gr.The house of oud- Běžná cena
-
€423,20 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€423,20
-
Svíčka N.9 The Essential Blend 250gr
Prodejce:Svíčka N.9 The Essential Blend 250grThe essential blend- Běžná cena
-
€156,40 - Běžná cena
-
€187,68 - Výprodejová cena
-
€156,40
-
Svíčka N.70/A The Essential Blend 250gr
Prodejce:Svíčka N.70/A The Essential Blend 250grThe essential blend- Běžná cena
-
€156,40 - Běžná cena
-
€187,68 - Výprodejová cena
-
€156,40
-
Svíčka N.52 The Essential Blend 250gr
Prodejce:Svíčka N.52 The Essential Blend 250grThe essential blend- Běžná cena
-
€156,40 - Běžná cena
-
€187,68 - Výprodejová cena
-
€156,40
-
Thameen Riviere tělové mléko 100 ml

Prodejce:Thameen Riviere tělové mléko 100 mlThameen- Běžná cena
-
€129,42 - Běžná cena
-
€138,46 - Výprodejová cena
-
€129,42















































