Niche citrusové parfémy
Tato stránka nabízí 2136 vybraných citrusových parfémů od Papique, včetně značek Crabtree & Evelyn, Carthusia, Fragonard, Agua de Sevilla a Ortigia. Citrusová vůně je charakteristická svěžími a jasnými tóny citronu, pomeranče, bergamotu a mandarinky, ideální pro ty, kteří hledají živé a lehké vůně.
Citrusové parfémy jsou vhodné zejména pro teplé období a pro ty, kdo chtějí decentní, ale energizující stopu. Můžete si vybrat mezi toaletní vodou pro okamžitou svěžest nebo parfémovou vodou pro delší výdrž. Citrusové vůně se dobře kombinují s květinovými nebo aromatickými tóny pro složitější efekt.
Domande frequenti
Čím se citrusové parfémy liší od ostatních vůní?
Citrusové parfémy jsou poznatelné díky svěžím a jiskřivým tónům citrusů jako citron, pomeranč, bergamot a grep, často vnímaným jako lehké a dynamické.
Kdy je vhodné nosit citrusový parfém?
Citrusové parfémy jsou ideální na jaro a léto díky své svěžesti. Hodí se také pro každodenní nošení a do pracovního prostředí.
Které citrusové značky jsou na Papique nejoblíbenější?
Mezi nejoblíbenější značky citrusových parfémů na Papique patří Crabtree & Evelyn, Carthusia, Fragonard, Agua de Sevilla a Ortigia.
2133 produkty
-
Crabtree & evelyn Unisex Kolínská voda s neapolským bergamotem 100 ml

Prodejce:Crabtree & evelyn Unisex Kolínská voda s neapolským bergamotem 100 mlCrabtree & evelyn- Běžná cena
-
€59,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€59,80
-
Crabtree & evelyn Sivigliana Neroli Acqua di Colonia unisex 100 ml

Prodejce:Crabtree & evelyn Sivigliana Neroli Acqua di Colonia unisex 100 mlCrabtree & evelyn- Běžná cena
-
€59,80 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€59,80
-
Carthusia Náplň do difuzéru Domus Mediterraneo Fresh Room 500ml

Prodejce:Carthusia Náplň do difuzéru Domus Mediterraneo Fresh Room 500mlCarthusia- Běžná cena
-
€48,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€48,00
-
Fragonard Concerto toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Concerto toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Carthusia Mediterraneo Tuhé mýdlo šumivé čistě přírodní 125g

Prodejce:Carthusia Mediterraneo Tuhé mýdlo šumivé čistě přírodní 125gCarthusia- Běžná cena
-
€16,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€16,00
-
Agua De Sevilla Edt Spray 125ml sady

Prodejce:Agua De Sevilla Edt Spray 125ml sadyAgua de sevilla- Běžná cena
-
€59,91 - Běžná cena
-
€59,92 - Výprodejová cena
-
€59,91
-
Carthusia Parfémovaná voda Mediterraneo 100 ml květinově citrusová

Prodejce:Carthusia Parfémovaná voda Mediterraneo 100 ml květinově citrusováCarthusia- Běžná cena
-
€110,00 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€110,00
-
Laura Biagiotti Roma Passione - Eau De Toilette 100 ml

Prodejce:Laura Biagiotti Roma Passione - Eau De Toilette 100 mlLaura biagiotti- Běžná cena
-
€44,30 - Běžná cena
-
€64,86 - Výprodejová cena
-
€44,30
-
Zdobená svíčka Ortigia Zagara 380g

Prodejce:Zdobená svíčka Ortigia Zagara 380gOrtigia- Běžná cena
-
€140,76 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€140,76
-
Fragonard Verveine toaletní voda unisex 100 ml

Prodejce:Fragonard Verveine toaletní voda unisex 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Fragonard Toaletní voda pro muže Valentin 100 ml

Prodejce:Fragonard Toaletní voda pro muže Valentin 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Jo Malone GRAPEFRUIT Kolín nad Rýnem Unisex 30 ml

Prodejce:Jo Malone GRAPEFRUIT Kolín nad Rýnem Unisex 30 mlJo malone- Běžná cena
-
€86,71 - Běžná cena
-
€87,24 - Výprodejová cena
-
€86,71 - Jednotková cena
-
€2.890,33 za l
-
Acqua di parma Světlo kolínské vody - náplň pro difuzér - Objem: 500 ml
Prodejce:Acqua di parma Světlo kolínské vody - náplň pro difuzér - Objem: 500 mlAcqua di parma- Běžná cena
-
€106,38 - Běžná cena
-
€127,65 - Výprodejová cena
-
€106,38
-
Dermalogica, biolumina-C, glycerinový, rozjasňující, gel, na obličej, 177 ml
Prodejce:Dermalogica, biolumina-C, glycerinový, rozjasňující, gel, na obličej, 177 mlDermalogica- Běžná cena
-
€86,48 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€86,48
-
Rochas Voda z Rochas Neroli Azur toaletní voda ve spreji 100ml

Prodejce:Rochas Voda z Rochas Neroli Azur toaletní voda ve spreji 100mlRochas- Běžná cena
-
€76,70 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€76,70
-
Carthusia Domus Mediterraneo Fresh Room difuzér 100ml

Prodejce:Carthusia Domus Mediterraneo Fresh Room difuzér 100mlCarthusia- Běžná cena
-
€34,99 - Běžná cena
-
€35,00 - Výprodejová cena
-
€34,99
-
Agua De Sevilla Triana toaletní voda pro ženy ve spreji 125ml sady
Prodejce:Agua De Sevilla Triana toaletní voda pro ženy ve spreji 125ml sadyAgua de sevilla- Běžná cena
-
€60,44 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€60,44
-
Fragonard Bleu Riviera toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Bleu Riviera toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Fragonard Eau du Seducteur toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Eau du Seducteur toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Salentum Salentissimo 07 Eau de Parfum - 100 ml
Prodejce:Salentum Salentissimo 07 Eau de Parfum - 100 mlSalentum- Běžná cena
-
€170,08 - Běžná cena
-
€170,09 - Výprodejová cena
-
€170,08
-
Alexandre.j Black Muscs parfémovaná voda Unisex 100 ml

Prodejce:Alexandre.j Black Muscs parfémovaná voda Unisex 100 mlAlexandre.J- Běžná cena
-
€108,01 - Běžná cena
-
€108,72 - Výprodejová cena
-
€108,01 - Jednotková cena
-
€1.080,10 za l
-
Crabtree & evelyn Acqua di Colonia Ungheria unisexová kolínská voda 100 ml

Prodejce:Crabtree & evelyn Acqua di Colonia Ungheria unisexová kolínská voda 100 mlCrabtree & evelyn- Běžná cena
-
€60,05 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€60,05
-
Abercrombie & fitch Fierce kolínská voda 200 ml

Prodejce:Abercrombie & fitch Fierce kolínská voda 200 mlAbercrombie & Fitch- Běžná cena
-
€109,87 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€109,87
-
Origins VitaZing™ SPF 15 Energetizující hydratační péče SPF 15 50 ml

Prodejce:Origins VitaZing™ SPF 15 Energetizující hydratační péče SPF 15 50 mlOrigins- Běžná cena
-
€71,46 - Běžná cena
-
€77,28 - Výprodejová cena
-
€71,46
-
Atelier Cologne Cologne Absolue Cédrat Enivrant unisex parfémovaná voda 100 ml
Prodejce:Atelier Cologne Cologne Absolue Cédrat Enivrant unisex parfémovaná voda 100 mlAtelier cologne- Běžná cena
-
€286,56 - Běžná cena
-
€361,10 - Výprodejová cena
-
€286,56
-
The Body Shop Vibrant Bergamot 50 ml
Prodejce:The Body Shop Vibrant Bergamot 50 mlThe body shop- Běžná cena
-
€85,01 - Běžná cena
-
€102,01 - Výprodejová cena
-
€85,01
-
Fragonard Beau Gosse toaletní voda pro muže 100 ml

Prodejce:Fragonard Beau Gosse toaletní voda pro muže 100 mlFragonard- Běžná cena
-
€82,11 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€82,11 - Jednotková cena
-
€821,10 za l
-
Extrakt z parfému Nishane Hacivat - 50 ml

Prodejce:Extrakt z parfému Nishane Hacivat - 50 mlNishane- Běžná cena
-
€192,69 - Běžná cena
-
- Výprodejová cena
-
€192,69
-
Tiziana terenzi Delox - parfém - Objem: 100 ml

Prodejce:Tiziana terenzi Delox - parfém - Objem: 100 mlTiziana terenzi- Běžná cena
-
€395,90 - Běžná cena
-
€396,06 - Výprodejová cena
-
€395,90
-
Santa Maria Novella Eva Kolínská voda 100 ml
Prodejce:Santa Maria Novella Eva Kolínská voda 100 mlSanta maria novella- Běžná cena
-
€286,67 - Běžná cena
-
€344,01 - Výprodejová cena
-
€286,67
-
Carner Barcelona La Playa Parfémová Voda Sprej 50ml
Prodejce:Carner Barcelona La Playa Parfémová Voda Sprej 50mlCarner barcelona- Běžná cena
-
€129,01 - Běžná cena
-
€154,81 - Výprodejová cena
-
€129,01
-
Clarins Eau Dynamisante tělový sprej 100ml

Prodejce:Clarins Eau Dynamisante tělový sprej 100mlClarins- Běžná cena
-
€61,73 - Běžná cena
-
€68,33 - Výprodejová cena
-
€61,73























































